دانستنی های عطر

عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!

Scents of Man در سال ۲۰۱۴ توسط آندره بایرن در Isle of Man در انگلستان تأسیس شد. او هدایت تیم کوچکی را به عهده دارد و در کنار همه آنها در زمینه عطر ، گیاهی ، فرمول سازی و پزشکی فعالیت می کند. دامنه عطرها از رایحه های طبیعی تشکیل شده است. آندره اظهار داشت: “من هویت های طبیعی را اضافه می کنم و برای ماندگاری بیشتر از مشک های مصنوعی استفاده می کنم ، اما در هنگام ساختن یک رایحه کاملاً طبیعی از عنبر استفاده می کنم. من روغنهای خودم را از بعضی از گیاهانی که رشد می کنند ، معمولاً با تقطیر و گهگاه از طریق آبگیری استخراج می کنم.

Scents of Man در حال حاضر تنها تولید کننده عطر Isle of Man است. علاوه بر این ، در طول بحران کووید۱۹، آندره مسئول تولید بسیاری از گالن های ضدعفونی کرونا وایرس برای پزشکان و بیمارستان محلی بودند. دامنه فعلی از ده عطر تشکیل شده است. در زیر ، نظرات خود را در مورد پنج مورد ارائه می دهم.

Bluebell Wood Scents of Man for women and men 1 - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!Bluebell Wood

Bluebell Wood من را شگفت زده کرد. سنبل سبز و زنبق آن بسیار زیبا و زنانه است. آنها پس از چند ساعت خشک شدن ، به گل لیمویی سبک منتهی می شوند. این پروژه نسبتاً متوسط است ، و ماندگاری در تمام طول روز قدرت بسیار خوبی دارد – برای یک مارک تجاری کاملاً طبیعی بد نیست ، این یکی از رایحه های مورد علاقه من در دامنه Scents of Man بود!

Bluebell Wood Scents of Man for women and men - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!

بلو مون

یادداشت های اولیه برنامه من برای ماه آبی: “شامل برخی از نت های توت شیرین (توت سیاه) و شاید مقداری نعنا است؟” اوه ، این رازیانه است! ” به طور قطع بسیار مرواریدی است ، اما همچنین دارای نت های جالب گلی از اسمانتوس چرمی زردآلو با چرم ذکر شده است. بعد از گذشت سی دقیقه یا بیشتر ، نت های چرمی روی پوست من خیلی قوی تر شد. ماه آبی عمدتاً زنانه است ، اما جنبه هایی وجود دارد که ممکن است مرد ارزش استفاده از آن را پیدا کند

الموندو
عطر ادکلن مشترک مونتاباکو ورانو نسخه 2021
Scents of Man Freesia - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!فریزیا

فریزیا عطری سبک و مطبوع و ملایم است . گل فریزیا وI aren’t BFFs نیز حاوی بنفشه هستند ، بنابراین واقعاً عطرموردعلاقه من نیست ، و تمام روز را با شدت متوسط دوام می آورد. من می توانم آن را بر روی زنی تصورکنم که در یک مزرعه پیراهنی از چمن بلند با لباس پنبه ای سفید و کلاه نی بزرگ راه می رود.

cents of Man Pavlova - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!
پاولووا

پاولووا یک گل سرخ با خارهای ملایم است. این ویژگی دارای نتی هرمی کاملاً عالی است ، اما من به هر دلیلی بیشتر گل رز ، گل صد تومانی و شامپاکا را تایید می کنم! وجود چوب صندل خشک شده عطر را بسیار زیبا می کند. این گل رز دوست داشتنی و نرم است و مورد علاقه من برای گروه بندی برای تابستان است. من می خواهم این را برای یک شام زیبا در یک رستوران خوب استفاده کنم ، . تمام شب ماندگار خواهد ماند

 
Little Fig Tree - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان!Little Fig Tree

Little Fig Tree آبدار و مبهم است و قدرت زیادی دارد. در واقع ، عطری “شیرین-ترش” است ، که من احساس می کنم حس بویایی را کنجکاو میکند! وجودانجیر در این عطر بسیار برجسته است – همانطور که از نام آن مشخص است – اما ، رنگهای سبز آن را نیز نمی توان نادیده گرفت که به پایه ای ملایم و گلی افزوده می شود ، و به علاوه ، نت های میوه ای را نیز با خود به همراه دارد.! بعد از آن ساعت اولیه کم رنگ می شود و تمام روز نیز طول می کشد. که مناسب آقایان و خانمها میباشد

بث کارستن 712x1024 - عطرهای انسان + هدیه در سراسر جهان! بث کارستن: بث در اکتبر سال ۲۰۱۸ به تیم Fragrantica پیوست. او در کالج انگلیسی و کالج ویلیام در لیبرتی ، میسوری تحصیل کرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد در کتابخانه و علوم اطلاعات از دانشگاه میسوری-کلمبیا است. عطرها به همان اندازه لباس پوشیدن در صبح برای او ضروری هستند. بنابراین ، سخاوتمندانه از ان استفاده می کند. او عطرهای زیبا و گلدار و میوه ای و را ترجیح می دهد و برای همیشه در جستجوی وانیل بی نقص خواهد بود.

 

الموندو
معرفی عطر ادکلن بردوس اوین و کوکولیکوت 2020

 

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *