دانستنی های عطر

عطر ادکلن Atelier Vesper

وعده تغییر: آتلیه تجاری نام تجاری جدید وسپر و برنامه های آنها برای آینده

برای برخی از برند ها ، “اخلاق” چیزی بیش از یک ترفند بازاریابی نیست ، در حالی که برای برخی دیگر ، افزایش تقاضا برای شفافیت و انتخاب به عنوان یک فرصت واقعی برای انجام کارهای متفاوت تلقی می شود.آتلیه وسپر ، نام تجاری جدید هلندی ، این چالش را جدی گرفته است. راه اندازی آنها ترکیبی از ، مواد اولیه اخلاقی و بنیادی است که درصدی از فروش مارک را به خیریه هایی که از طبیعت محافظت و تقویت می کنند ، اهدا می کند. با همکاری سفیران تجاری مارک ، این شرکت از بودجه بازاریابی سنتی خود به نحوی استفاده می کند که آنها “روشی غیر متعارف و معنی دار” می دانند. این برند امیدوار است که قیمت عطرهای خود را معقول نگه دارد در حالی که غلظت ادوپرفیوم را در سراسر لاین خود ارائه می دهد و شفافیت را به عنوان یکی از اصول بنیادین برند خود حفظ می کند.

The Promise of Change New Brand Atelier Vesper and Their Plans for the Future 1 - عطر ادکلن Atelier Vesper

در حالی که ممکن است قصد حرکت در مسیر درست باشد ، این شرکت هنوز جوان است و کارهای بیشتری باید انجام دهد تا به هدف خود برای بهبود شفافیت در صنعت برسد. به عنوان مثال ، بینی آنها هنوز ناشناس است و کاملاً مشخص نیست که روابط با سفیران مارک چگونه کار خواهد کرد. اینها مسائلی است که برند برای اصلاح آنها تلاش می کند و بدون شک با تثبیت شدن آنها گام های بیشتری بر می دارد. چند سال پیش تصور شد که بنیانگذار آتلیه وسپر ، اریک ون دالن ، خود را در یک میدان آرام در فرانسه دیده که از طبیعت شگفت زده شده و از بوی سبزی و هوای تابستانی لذت می برد. از آن زمان ، او با خواهرش ، کریستل ون دالن و دوست آنها ، مارکو اوورکرک ، همکاری کرده است تا لاین تولید را ایجاد کرده و پنج رایحه ابتدایی را به ثمر برساند.

الموندو
عطر ادکلن زنانه تیری موگلر آنجل ایسد استار

اولین عطر ، اسنسیا ، از آن لحظه وحیانی در زمینه فرانسوی الهام گرفته بود. اسنسیا ترکیبی از وتیور ، عنبیه و آمبروکسان را برای تولید عطری با دهانه روشن و تازه خشک می کند و جلوه چرمی تری به خود می گیرد. این عطر دارای وجه گیاهی است که گاهی صابون می شود و به این عطر جلوه ای تمیز و درخشان می بخشد. از دیگر عطرهای قابل توجه این برند می توان به Badawï ، عطری تند و دودی اشاره کرد که دارای طعم و مزه میوه های خشک و شیرینی است. این عطر از فلفل صورتی ، عود سفید و مشک استفاده می کند تا رایحه ای جالب با ویژگی خشک و تقریبا شنی ایجاد کند -. الهام بخش این عطر یک غروب گرم تابستانی بود که در جزیره میکونوس گذراند ، و در واقع احساس می شود عطری است که در گرما به خوبی جلوه می کند. همچنین این عطر طولانی ترین و ماندگارترین عطر موجود در خط تولید است.

The Promise of Change New Brand Atelier Vesper and Their Plans for the Future 2 - عطر ادکلن Atelier Vesper

آئستاتیس با الهام از صبح زود در مرغزار گل وحشی ، رایحه ای گلدار دارد که دارای چوب های گل نرولی ، بنفشه و ترمه است. آئستاتیس جسورانه با پیچ و تاب تلخ عصبی و گل خشک بنفشه شروع می شود ، اما به سرعت آرام می شود و خود را نشان می دهد که دارای کیفیتی بسیار ملایم تر و شبیه بهار در پایه است و در خشکی زیبا و ظریف می شود. دو عطر دیگر ، ادن و الئا ، این خط را تکمیل می کنند. ادن از یک بعد از ظهر آفتاب گیر در ساحل آزور الهام گرفته است. انجیر لاکتونیک را با یاسمن ، کهربا و نمکی معدنی ترکیب می کند تا بوی دریا خشک شده بر روی پوست را به یاد آورد. ادن با رایحه ای محافظه کارانه و کم ارزش ، نمی تواند افراط و تفریط های ساحل آزور را کنار بگذارد ، اما خوش طعم و آرام است – عطری مناسب برای کسانی که رایحه های خود را در طرف ساکت ترجیح می دهند.

الموندو
عطر زنانه مارک جیکوبز پرفکت اینتنس

رایحه پایانی در خط ، الئا ، نیز احساس می کند کمی قوی است ، اگرچه زیبا است و از شخصیت و هویت خط به طور کلی پیروی می کند و از آن پشتیبانی می کند. ترنج ، چوب صندل و مشک برای ایجاد عطری خنک اما نشاط آور با الهام از سفر برای دیدن نورهای شمالی در نروژ استفاده می شود. تردی تندی در الئا وجود دارد که می تواند آن را برای لباس های روزمره در آب و هوای معتدل مناسب تر کند. ارائه به وضوح چیزی است که آتلیه وسپر آن را در نظر گرفته است ، و نتیجه پیچیده و شیک است. یک جعبه خاکستری محکم و یک کبوتر در یک آستین بیرونی به اندازه یک جعبه نامه قرار گرفته است. داخل جعبه ، بطری های شیشه ای تیره و مات صف آرایی کرده اند که به زیبایی با حروف سفید تزئین شده است. به طور کلی احساس سلیقه ای ، مدرن و لذت بخش است. همچنین هیچ پلاستیک یا سلفونی در جعبه، قابل مشاهده نبود.

کل خط آتلیه وسپر بسیار شیک است و از نظر تجاری نیز بسیار مفید است. ، این خط تقریباً طرفداران خود را در میان کسانی پیدا می کند که مشتاق ترکیبات نسبتاً ساده و رایحه های مودبانه هستند. شاید بارورترین زمین آنها در میان کسانی باشد که شروع به کشف پیشنهادات فراتر از خیابان های بزرگ و طراحان کرده اند و مایلند بدون هیچ مشکلی “خارج از آنجا” بروند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *