دانستنی های عطر

عطر حسی کدام عطر را اغوا کنیم؟

عطر حسی: کدام عطر را اغوا کنیم؟

عطر شهوانی به لطف نت های جذابش دارایی واقعی برای تسخیر نیمه بهتر آینده شماست…

وقتی صحبت از برنده شدن عطری است که می خواهید، عطر می تواند یک دارایی واقعی باشد. و عطرها بیش از یک ترفند در آستین خود دارند تا شخصیت شما را نشان دهند، بینی نیمه بهتر آینده شما را قلقلک دهند یا به شما اعتماد به نفس بدهند. اما این نت ها چه چیزهایی هستند که آنقدر جذاب هستند که هیچ کس را بی تفاوت نمی گذارند؟ چگونه بدون مصرف بیش از حد بر هنر عطرهای حسی مسلط شویم؟ ما شما را به یک درس در مورد اغوای بویایی می بریم!

عطر حسی، معجون عشق واقعی؟

قدرت اغواگری عطر دیگر قابل اثبات نیست. به شکلی ناخودآگاه در مغز ما عمل می کند تا یک جاذبه را تأیید کند یا برعکس ما را مجبور کند برای زندگی خود فرار کنیم! اگر عطر برای اولین قرار تعیین کننده باشد، به لطف قدرت شهوانی، نقش خود را در رویکرد فیزیکی نیز ایفا می کند. یک تله واقعی برای احساسات، هنوز هیچ مولکول یا ماده جادویی وجود ندارد که تضمین کند او در آغوش شما بیفتد … پس این شما هستید که باید عطر حسی را پیدا کنید که باعث چرخش بینی شود!

عملیات اغواگری بویایی: توصیه ما برای اغوا کردن

وقتی صحبت از اغوای بویایی می شود، مزه ها و بوها قابل بحث نیستند. رایحه ای که برای یک بینی به طرز وحشتناکی جذاب است ممکن است برای دیگری کاملاً بد باشد. حتی اگر پیدا کردن عطر ایده‌آل به عهده شماست، در اینجا نکاتی وجود دارد که عطرتان را به سلاحی واقعی برای اغوا کردن تبدیل کنید.

الموندو
جذاب ترین رایحه های عطر

پرهیز از پرفروش ها

ما رتبه‌بندی‌های زیادی را در وب از ۱۰ عطر زنانه می‌بینیم که مردان نمی‌توانند در برابر آن‌ها مقاومت کنند یا برترین عطرهای مردانه برای اغوا کردن یک زن… به طور کلی، این مقیاس‌ها بر اساس بهترین فروش در عطرسازی رایج است. اما آیا واقعاً تکیه بر آنها مربوط است؟ قرار گرفتن در ترند با رایحه های رضایت بخش لزوماً شما را از نظر چشم یا بهتر است بگوییم در بینی برجسته نمی کند. اگر عطری، مهم نیست که چقدر حسی است، توسط بسیاری استفاده شود، ممکن است مورد توجه قرار نگیرد. بدتر از آن، حتی می‌تواند بوی دیگری را تداعی کند که نیازی به یادآوری آن به علاقه‌مندی خود ندارید! بنابراین دریغ نکنید که به دنبال عطرهای محرمانه تر بروید، عطرهایی که در هر گوشه ای نمی توانید بوی آنها را حس کنید…

زیاده روی دشمن خوبی است

این بار آن را پیدا کردید، این عطر حسی که با شما مطابقت دارد و انکارناپذیر خواهد بود. مطمئناً، شما تصمیم می‌گیرید که همه چیز را روی این عطر با اسپری کردن سخاوتمندانه به سرتاسر بدنتان شرط بندی کنید. مراقب باشید، زیرا استفاده از عطر زیاد به هیچ وجه مترادف با عاشقانه نیست، مگر اینکه قرار ملاقات شما با سرماخوردگی به پایان برسد. ما اغلب این تصور را داریم که دیگر عطر خود را استشمام نمی کنیم و بنابراین باید دو برابر بیشتر از آن استفاده کنیم تا تمام شخصیت بویایی خود را به طرف مقابل نشان دهیم. اما اگر مغز شما تا حد زیادی به عطر شما عادت کرده است، این مورد علاقه شما نیست که شاید برای اولین بار آن را کشف کند. برای جلوگیری از چروک شدن بینی او در طول شام، یک عطر ملایم را با چند اسپری هدفمند انتخاب کنید.

الموندو
پردازش متفاوت بوی نوزاد توسط مغز مرد و زن

منطقه مناسب را انتخاب کنید

قبل از اسپری کردن روی تنه مانند تبلیغات، ممکن است بخواهید مناطق دیگری را برای استفاده از عطر خود در نظر بگیرید. یک عطر اگر روی نواحی نبض، جایی که قلب می تپد، اسپری شود، احساسات خود را بیشتر نشان می دهد. پس برای اینکه قلب عزیزتان تندتر بزند، پشت گوش، گردن، داخل آرنج یا زانو را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید یقه یک پیراهن را معطر کنید یا چند قطره روی روسری بپاشید، قبل از اینکه به طرز عجیبی آن را در خانه او فراموش کنید… ما در اینجا در مورد مناطق بویایی بیشتر به شما می‌گوییم.

عطر حسی و نت های جذاب

بهترین توصیه‌ای که می‌توانیم به شما برای یافتن عطری که می‌تواند مسحورکننده باشد، به شما این است که عطری را انتخاب کنید که شبیه شما باشد یا به شما اعتماد به نفس بدهد. ترکیبی را انتخاب کنید که با آن احساس راحتی کنید، که بتوانید آن را فرض کنید و تصویری را که می‌خواهید تجسم کنید، منتقل می‌کند.

یادداشت ها و توافق هایی وجود دارد که به ویژه برای اغوا کردن نشان داده شده است. ما به طور خاص به عطرهای شرقی فکر می کنیم که تمایل دارند بینی را بپوشانند … تا آنها را به فرار و شیطنت دعوت کنیم. رایحه‌های وانیل و عنبر، سایه‌های تند یا نت‌های بالزامیک، همه موادی هستند که اغواگری را فرا می‌خوانند. عطرهای چایپر به همان اندازه که با طراوت تقریباً وابسته به عشق شهوانی خود مجذوب خود می شوند، مجذوب خود می شوند. گل‌های سفید افسون‌کننده مانند گل سرخ یا یلانگ یلانگ مظهر زن کشنده هستند، در حالی که نت‌های لذیذ باعث ترشح بزاق می‌شوند. در نهایت، رنگ‌های پودری و مشک‌آلود، لطافت و حسی بودن پوست را تداعی می‌کنند، مانند یک لرز بسیار مست کننده…

الموندو
عطر زنانه وینس کاموتو ایلومینار اینتنسا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *