دانستنی های عطر

عطر زنانه لیلاگانزا ۱۹۰۷

Lilaganza 1907 for women

عطر زنانه لیلاگانزا ۱۹۰۷

توسط ویکتوریا ولاسوا

همه کسانی که خواب دیوریسیمو را با یاس بنفش به جای سوسن دره دیدند، شاد باشید! یک رویا به حقیقت پیوست! این عطر توسط برند اسلواکی ۱۹۰۷ انجام شد که به تازگی عطر جدیدی به نام لیلاگانزا را به خط زیرین سرفیس خود اضافه کرده است.

اکثر عطرهای موجود در این خط (Dame d’Or، Genevieve، Mon Ame، و عطری که اخیراً به بازار عرضه شده است) تفسیری محترمانه از عطرهای کلاسیک هستند، که به خاطر آن برند ۱۹۰۷ مورد علاقه دوستداران عطرهای قدیمی است. بنیانگذار برند Eva Skovranova لیلاگانزا را به عنوان “ظرافت بی انتها” توصیف می کند و نوید شکوفه های یاس بنفش پس از باران را می دهد. و من با او موافقم: بوی یاس بنفش خیس بعد از دوش بهاری واقعا بی انتها است. پس از تماس با آن، اینکه چه سالی در حال حاضر است، برای شما کاملاً بی اهمیت است، و نه اینکه چه عطرهایی در آن هستند.

Lilaganza 1907 for women 2 - عطر زنانه لیلاگانزا 1907

نام لیلاگانزا از دو کلمه یاس بنفش و الگانزا تشکیل شده است. این نام بسیار به عطر می آید، واقعا ظریف است – صاف، روان، بدون درز، مانند لباسی از دوران زرق و برق هالیوود که از پارچه ساتن با رنگ گرادیان از سبز کم رنگ تا بنفش روشن ساخته شده است. این سبزی، و به طور کلی، هر چیزی که یاس بنفش را در لیلاگانزا احاطه کرده است (گل رز مرطوب، پودر بنفشه و شیرینی نرولی)، بسیار مهم است، مانع از اشغال یاس تمام فضای آزاد می شود و به فریاد تبدیل نمی شود. ، گیرنده ها را کر می کند و باعث سردرد می شود، همانطور که اغلب در مورد عطرهای سولی فلور یاس می افتد. اما در عین حال، یاس بنفش در لیلاگانزا به جایی به طرفی رانده نمی شود و به سایه ای رنگ پریده از خود تبدیل نمی شود – در هر زمان از توسعه عطر آن را به وضوح استشمام می کنید.

الموندو
نت ترنج، جوهر طراوت در عطرسازی

لیلاگانزا یک ویژگی دارد که به نظر من آن را از سایر عطرهای مدرن یاسی متمایز می کند – این دسته گل گلی با وجود حال و هوای بهاری خود به خودی خود رمانتیک نیست، اما تصفیه شده است و می تواند شکل و ترکیب منظم خود را تا انتها حفظ کند. در لیلاگانزا، مانند عطرهای بهاری بزرگ گذشته، دیوریسیمو دیور و چاماد گرلین، فرد احساس کلاس، نژاد، تعادل بین پیچیدگی و سبکی می کند. در عین حال، لیلاگانزا حتی بدون یادآوری نقاط عطف تاریخ عطر شما را خوشحال می‌کند – تنها چیزی که نیاز دارید این است که یاس بنفش را دوست داشته باشید.

بالا: نرولی

وسط: یاس بنفش، گل رز

پایه: سدر، وانیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *