دانستنی های عطر

عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

عطر مشترک سال ۲۰۲۱ میلادی بوده و توسط عطاری مستعد و مطرح به نام الکساندرا مونت ساخته شده است . و در دسته عطر های رایحه های معطر قرار می گیرد. نت های بامبو سبز روشن در ترکیب با عطر و بوی بسیار شیرین هندوانه باعث ایجاد یک طراوت میوه ای دلپذیر می شود که تقریبا می توانید آن را بچشید.

Goji Cactus Extract and Bamboo Watermelon - عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

۴۷۱۱ ACQUA COLONIA BAMBOO & WATERMELON

مورر اند ورتز ۴۷۱۱ آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

 بامبو و هندوانه کالونیا

4711 Acqua Colonia Bamboo Watermelon 4711 for women and men 3 - عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

بامبو از خانواده چمن های شیرین است و بومی آسیا است. گیاه غیرمعمول مقاوم است و بنابراین همه کاره است. بامبو بسته به کشور معنای مثبت و نمادین متفاوتی دارد: در چین نمادی برای زندگی طولانی ، در هند برای دوستی و در ژاپن نشانه پاکی است. در هومیوپاتی کلاسیک ، نیرو بخش ، مفید و آرام بخش تلقی می شود.

هندوانه بومی آفریقا است و امروزه در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد و در مناطق گرمتر پرورش می یابد. این به عنوان رفع کننده ایده آل عطش استفاده می شود و علیرغم محتوای زیاد آب (بیش از ۹۰ درصد) رایحه ای بسیار شاداب و طراوت دارد. هندوانه همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی بدن می شود و یک ضربه شادابی به پوست می دهد.

4711 Acqua Colonia Bamboo Watermelon 4711 for women and men 1 - عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

الکساندرا مونه ، عطر ساز ، درباره بامبو و هندوانه می گوید: “این عطر یک همراه عالی و با احتیاط برای تابستان است! نت های بامبو سبز نرم با طراوت مغذی احاطه شده اند ، در حالی که آکورد هندوانه ای با رنگ قرمز کمرنگ و شفاف ، شیرینی خاصی به آن می بخشد. به طور کلی یک عطر سبک است که باعث ایجاد یک سلامتی جامع می شود. “

الموندو
عطر ادکلن زنانه آمواج متیریال 2021

4711 Acqua Colonia Bamboo Watermelon 4711 for women and men - عطر ادکلن آکوا کولونیا بامبو اند واترملون

عطر آکوا کولونیا بامبو اند واترملون از آوریل ۲۰۲۱ به صورت اسپری طبیعی ۵۰ در دسترس خواهد بود. بطری و بسته بندی بیرونی با طراوت و شادابی از رنگ ها ارائه می شود: قرمز شدید گوجی بری و سبز سرسبز بامبو باعث می شود هر دو عطر برای خود بدرخشند و جلوه ای خاص دارند. . پرچم های تصفیه شده با خط نقره ظرافت بیشتری به عطرها می بخشد. دو عطر خوشبو که از نظر بصری نیز تحریک کننده هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *