دانستنی های عطر

۵ نکته برای استفاده از عطر در تابستان

۵ نکته برای استفاده از عطر در تابستان

در تابستان عطر بپوشید: نکات ما را برای لذت بردن از عطر خود در هنگام طلوع آفتاب کشف کنید

تابستان آرام شده است و گرمای ملایم آفتابی را با خود می آورد که پوست ما را گرم می کند. در طول فصل تابستان، عطرها سبک تر می شوند و رایحه تعطیلات را که در تمام طول سال منتظر آن هستیم، پشت سر می گذارند. با این حال، استفاده از عطر در تابستان می تواند یک سردرد واقعی باشد: شما می خواهید آن را بپوشید و از عطرهای مورد علاقه خود لذت ببرید، اما اغلب از بدترین ها می ترسید و ترجیح می دهید اصلاً چیزی نپوشید. عطری که کپک می‌زند، لکه‌های روی پوست، بویی که آزاردهنده می‌شود… برای اینکه عطر همچنان لذت بخش باشد، در اینجا ۵ نکته ما برای استفاده از عطر خود در تابستان و تطبیق مراسم خود را با گرماسنج ارائه می‌کنیم.

کم کم خودت را خوشبو می کنی

اولین توصیه ای که باید برای استفاده از عطر در تابستان اتخاذ کنید این است که خود را با صرفه جویی معطر کنید. همانطور که ممکن است بدانید، گرما تمایل دارد بوها را به طور گسترده‌تری پخش کند. به همین دلیل مادربزرگ های ما پوست مرکبات را روی شومینه می گذاشتند یا در حالی که هنوز گرم بود یک دانه وانیل را در فر می گذاشتند تا خانه را خوشبو کنند.

اما وقتی صحبت از عطر به میان می آید، گرمای بیش از حد هرگز ایده خوبی نیست. با گرما، عطر به طور متفاوتی تبخیر می شود و نت های پایه که ماندگارترین هستند، مدت بیشتری روی پوست باقی می مانند. پس از آن بوها ممکن است بیش از حد قوی شوند و باعث سردرد شوند. بسته به عادات خود، از کاهش اندکی “دوز” روزانه خود دریغ نکنید. با این وجود، خواهید دید که بیداری که آنقدر دوست دارید ناپدید نخواهد شد.

الموندو
معرفی ادکلن پپ جینز لاندن پپ جینز بلک ایز ناو

برای استفاده از عطر در تابستان، حرکات جدیدی را اتخاذ خواهید کرد

وقتی گرما فرا می رسد، تعریق و آفتاب سوختگی مناسب هستند… دو پیامد تابستانی که واقعاً توسط عطر قدردانی نمی شود. بهترین متحد برای عطر در تابستان، بهداشت بی عیب و نقص باقی می ماند، بنابراین یادآوری کنید که بلافاصله بعد از حمام خود را عطر بزنید. ما از تکنیکی الهام گرفته‌ایم که برزیلی‌ها برای شاداب ماندن و معطر ماندن علی‌رغم رطوبت استفاده می‌کنند: ما عطر خود را پس از شستشو روی بدن هنوز مرطوب می‌پاشیم. برای اینکه عطرهای تابستانی با شادی همخوانی داشته باشند، همچنین مهم است که خود را در یک اتاق خنک و مطبوع خوشبو کنید. برای این کار از بیرون آمدن از حمام شک نکنید و بلافاصله وارد خودروی پارک شده در زیر نور آفتاب نشوید.

در تابستان نیز می توانید مراسم روزانه خود را تغییر دهید. برای این کار به آرامی خود را خوشبو کنید. به داخل یک “ابر” خوشبو که با اسپری کردن چند قطره در هوا ایجاد کرده اید، بلغزید. همچنین می توانید از نواحی جدیدی برای اسپری کردن عطر خود استفاده کنید: پشت لاله گوش، بالای پشت گردن یا حتی مچ پا. با این حال، مراقب باشید که خیلی به پوست نزدیک نشوید تا قطرات عطر به طور یکنواخت پخش شوند. و برای جلوگیری از تماس با پوست، می‌توانید لباس‌هایتان را معطر کنید (مواظب ابریشم باشید، می‌تواند باعث ایجاد لکه شود)، موهایتان (عطر را مستقیماً روی برس مو اسپری کنید تا عطر به طور یکنواخت پخش شود) یا حتی یک پارچه آغشته شده را داخل بدنتان بریزید. کیف دستی بیداری سبک و تازه تضمین شده است!

خورشیدی که از آن دوری خواهید کرد

آفتاب و عطر یک زوج هماهنگ نیستند. لکه‌ها، سوزش‌ها، سوختگی‌ها… اما مراقب ایده‌های از پیش تعیین‌شده باشید! ظهور چنین لکه‌هایی امروزه نادر است و طبق نظر متخصصان پوست می‌توان آن‌ها را به چند طریق توضیح داد:

الموندو
عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

    درماتیت عطری: لکه های قهوه ای روی پوست ایجاد می شود. آنها به دلیل وجود یک جزء از جوهر ترنج ایجاد شدند: برگاپتن، یک ترکیب طبیعی موجود در بسیاری از عطرها اما همچنین یک ماده حساس کننده به نور. از سال ۱۹۹۶، دوز برگاپتن به شدت توسط دستورالعمل لوازم آرایشی اروپا محدود شده است. بنابراین، اسانس مورد استفاده تکامل یافته است و دیگر فوتوتوکسیک نیست.

    آلرژی: برخی از مواد تشکیل دهنده گاهی اوقات می توانند باعث قرمزی یا سوزش شوند، اما در اثر نور خورشید روی پوست تیره نیز رنگدانه ایجاد می کنند.

    تحریک: برخی از عطرها در صورت قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید به دلیل محتوای الکل می توانند تحریک کننده شوند. سپس این می تواند باعث تحریک شود که ممکن است با رنگدانه همراه باشد.

از سال ۱۹۸۸، ما با یک عطرساز مشهور جهان کار می کنیم و تمام ترکیبات خود را که به دقت با استانداردهای بهداشتی مطابقت دارد، به دقت کنترل می کنیم. در بیش از ۳۰ سال عمر، هیچ مشتری از آلرژی شکایت نکرده است، اما هر پوستی متفاوت است. بنابراین برای جلوگیری از هرگونه خطر، اگر مستعد آلرژی هستید یا حساسیت خاصی دارید، زمانی که قصد دارید برنزه شدن خود را اصلاح کنید، از عطر زدن روی پوست خود اجتناب کنید. در عوض، لباس های خود را اسپری کنید یا موهای خود را با بو کاره معطر حالت دهید! همچنین بسیار مهم است و این در تمام طول سال معتبر است که هرگز خارج از شبکه توزیع «کلاسیک» عطر نخرید. در عطرهای تقلبی اجزا کنترل نمی شوند و بنابراین خطرات آلرژی، حساسیت به نور و تحریک بسیار بیشتر است.

به سمت عطرهای جدید خواهید رفت

وقتی تابستان می آید، خواسته های معطر ما تغییر می کند.  خورشید فروزان جنوب فرانسه، جایی که کارگاه ما در آن قرار دارد، سال‌ها دماغ ما را گرم کرده و الهام‌بخش خلاقیت‌های ما بوده است. می توانید با رایحه های آفتابی نعناع هندی با نت های زردآلو، هلو و کوکو خود را تسخیر کنید.

الموندو
عطر هنری رز جدید شيپز كلوزينگ

به دنبال طراوت و سبکی هستید؟ به سمت انکور بروید، ادو پرفیوم نیروبخش و هسپریدی که به مرکبات (پرتقال ماندارین، لیمو، گریپ فروت) برجستگی می بخشد. اگر بینی دریایی دارید، برای فتح دریای آزاد با ïōdé و قلب شیپر آن اقدام کنید، یا با alõ، یک عطر لرزان و تسکین دهنده، وارد دریا شوید. و هنگامی که گرما غیر قابل تحمل است، یک اثر پوست دوم با عضله را انتخاب کنید. نرمی فراگیر آن با طراوت خربزه و تمشک مطابقت دارد. این کوکتل عالی برای لذت بردن از طراوت میوه ای غیرمنتظره است!

در مورد بطری های گرانبهای خود، بسیار دقت خواهید کرد

استفاده از عطر در تابستان با مراقبت از بطری ها شروع می شود. فراموش نکنید که عطر شکننده است و با نور، رطوبت و به طور کلی تغییرات دما خوب نمی شود. ما قبلاً در اینجا چند توصیه ساده و مؤثر برای حفظ عطر خود به شما ارائه کرده ایم. برای اینکه عطر شما در تمام تابستان شما را دنبال کند و تعطیلات شما را خوشبو کند، این چند حرکت را فراموش نکنید. بنابراین، بطری گرانبهای خود را در بسته بندی اصلی خود نگه دارید و در جای خشک و خنک نگهداری کنید. آن را به همین ترتیب حمل کنید: در جعبه اش، بدون قرار گرفتن در معرض نور. به این ترتیب، می توانید آن را همه جا ببرید و همچنان از عطری که بسیار دوست دارید لذت ببرید.

ما در مورد آیین ها و نکات شما برای لذت بردن از عطرهای خود حتی زمانی که دماسنج بالا می رود کنجکاو هستیم. دوست دارید در تابستان چگونه خود را خوشبو کنید و کدام عطر در این زمان شما را خوشحال می کند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *