دانستنی های عطر

ا-کرومیک برند جدید عطر بریتانیا

ا-کرومیک: برند جدید عطر بریتانیا

A-chromiq: New British Perfume Brand

توسط سرگئی بوریسوف

در اوایل نوامبر ۲۰۲۱، پس از یک کمپین تبلیغاتی یک ماهه در اینستاگرام، یک برند بریتانیایی جدید به نام ا-کرومیک متولد شد.

مجموعه عطر  ا کرومیک

این برند خاص خود را به عنوان یک برند کاملاً تمیز، وگان، جنسیتی خنثی و بدون ظلم به حیوانات تثبیت کرده است. تمامی مواد و عطرها توسط ECOCERT به عنوان ایمن برای انسان یا محیط زیست تایید شده اند.

در مجموعه اول این برند سه رایحه مرکبات تازه اودر-۲۱۱ لوسنت، اودر-۲۱۲ فلورسنت گلی روشن و اودر-۲۱۳ اوپاک شرقی وجود دارد. این برند آنها را به عنوان “خنثی، بی تفاوت، بی طرفانه، بی تعصب، شفاف، بی عارضه، کم بیان، صادقانه، واقعی، پایدار، باز، واقعی، مناسب” توصیف کرده است. این برند آن‌ها را با همکاری ناتالی فیشتاور ایجاد کرد، که با مهربانی نمونه‌های عطر را برای بررسی در اختیار سردبیران فرگرنتیکا قرار داد.

ODR 211 Lucent - ا-كروميك برند جدید عطر بریتانیا

ODR-211 Lucent A-chromiq for women and men

عطر اودر-۲۱۱ لوسنت

این رایحه قوی مرکباتی با ماندگاری طولانی مدت، من را به یاد دو سنت دیرینه می اندازد. سنت بریتانیایی بی توجهی به گرمایش در حمام ها، که هر صبح زمستانی را به طرز شگفت انگیزی نیروبخش می کند، و سنت فرانسوی ها که بدن را با یک تکه پارچه (حوله) ریخته شده در ادکلن مرکباتی مالش می دهند. ناتالی از این هم فراتر رفت – رایحه او را می توان با ادکلنی که در مشتی برف ریخته شده برای پاک کردن تنه و صورت برابر کرد. این عطر می تواند در مجموعه انرژی سی کام دس گارسونز نیز عرضه شود (این عطر نیز توسط ناتالی ساخته شده است) – اگر برند تصمیم به توسعه بیشتر این سری داشته باشد.

الموندو
نحوه خرید آنلاین عطر بدون اینکه آن را بو کنید

طراوت زنجبیل لوسنت توسط یک زنبق سرد آلدهیدی پشتیبانی می شود و به تدریج در یک آکورد پودری سفید برفی احاطه می شود، بدون اینکه درجه شدت سرما کاهش یابد – من شخصیت یخی ملکه برفی را از یک افسانه تصور می کنم. الگوهای زیبای یخ روی شیشه، با نور پس زمینه زرد-سبز؛ هرچه به مسیر نزدیک تر باشد، این برف مرکبات یخ زده سخت تر و سبزتر می شود. در نهایت، پایه چوبی، پودری و مشک دار لوسنت، بوی برگ های تازه گشنیز را نشان می دهد.

رایحه: گریپ فروت، ماندورا، گشنیز، ریواس، زنجبیل، آلدهیدها، وتیور، نت های چوبی.

ODR 212 Florescent - ا-كروميك برند جدید عطر بریتانیا

عطر اودر-۲۱۲ فلورسنت ا_کرومیک

ODR-212 Florescent A-chromiq for women and men

کاملاً برعکس رایحه اول، فلورسنت، گرما و لطافت گلگون و شیرینی است. از آغاز شفاف میوه ای و توت گرفته تا مربای شیرین و لذیذ توت فرنگی با رایحه رز صورتی در قلب. و سپس، هنگامی که لهجه زعفرانی ترش در عطر ظاهر می شود، گل رز همچنان با شکوه سلطنت می کند. و حتی عمیق تر، زمانی که پایه رایحه شروع به پودر شدن و سفت تر شدن، خاکی تر شدن و نزدیک شدن به پایه های تیره شیپری می کند – شیرینی رسیده و مجلل گل رز شخصیت اصلی آن را باقی می گذارد. دست من دراز می‌شود تا لکه‌های روغن عود را روی پوست اضافه کنم – اما حتی اگر خالص باشد، عطر به اندازه کافی شرقی است.

نت ها: تمشک، لیچی، گل رز، شمعدانی، هل، زعفران، دانه هویج، سدر.

ODR 213 Opaque - ا-كروميك برند جدید عطر بریتانیا

ODR-213 Opaque A-chromiq for women and men

عطر اودر-۲۱۳ مات ا-کرومیک

بسیار جالب! کف لطیف انجیر سفید با ترکیبی مشخص از سبزی و کرم به استقبال ما می‌آید. با این حال، ما به طور مشخص پژواک چرم قیر و دود شیرین چوب را که روی زغال‌ها می‌سوزد احساس می‌کنیم. و همه اینها روی یک پایه فوگر شیرین با سدر، وانیل و دانه های تونکا قرار دارند. این ترکیب فوق العاده از Premier Figuier، Cuir de Russie و Le Male چیست؟ آیا لحظه ای را از دست داده ایم که قطره ای از تار توس به یک ماده ضروری در بهترین دسرهای فرانسوی تبدیل شود؟ خامه فرم گرفته، انجیر رسیده، پودر قند، کارامل، توت فرنگی، وانیل، تونکا، تار توس، کسی هست؟ با کمال تعجب، من هرگز با چنین ترکیب شیک و کرکی برخورد نکرده ام که به همان اندازه شایسته یک جشن کریسمس و تشریفات بهداشتی روزانه باشد.

الموندو
نت مرکبات در عطرسازی

رایحه: ترنج، عنبر، چوب گوایاک، دارچین، وانیل، دانه های تونکا، تار توس، نت های چوبی.

عطرهای ا-کرومیک در وب سایت رسمی این برند با نام ادو پرفیوم موجود است که بطری های ۱۰۰ میلی لیتری آن ۱۵۰ پوند است. علاوه بر این، این مجموعه به زودی در فروشگاه بزرگ Stories (هنگ کنگ) در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *