دانستنی های عطر

عطر زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی ۲۰۲۱

برای خانه ایسی میاکه ، عناصر آب و طبیعت همیشه مورد توجه خلاقیت های عطر آنها بوده است. در همین راستا ، ایسی میاکه عطر زنانه جدیدی را به نام عطر ایسی میاکه ا دراپ د ایسی برای بانوان ارائه می دهد. مفهوم رایحه شما را دعوت می کند تا از منظری جدید به چیزها نگاه کنید و آنچه چشم های شما نمی تواند ببیند را تحسین کنید ، شعر طبیعت و زیبایی غیرمنتظره آن را همانطور که از خانه می گویند کشف کنید.

Issey Miyake A Drop d’Issey

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی ادوپرفیوم ۹۰ میل A Drop d’Issey Issey Miyake

یک گل یاسی بنفش مدرن و کامل برای عطر ایسی میاکه ا دراپ د ایسی به عنوان تلاقی از طبیعت و فناوری تصور شده است. رایحه یاس بنفش را نمی توان به راحتی از گل در طبیعت استخراج کرد ، بنابراین باید توسط عطاری ها دوباره ساخته شود. گل رز داماسک با شیر بادام مخلوط می شود ، یاس بنفش با شکوفه پرتقال تقویت می شود. در نت های پایه ، آکورد ماسکی با چوب سرو و وانیلین ملاقات می کند تا عطر و بویی کامل از عطر بدست آورد. این ترکیب توسط عطرساز آنه ایو ساخته شده است.

A Drop dIssey Issey Miyake for women 1 - عطر زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی 2021

Issey Miyake A Drop d’Issey

عطر زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی

نکات مهم: گل رز داماسک ، شیر بادام

قلب: یاس بنفش ، شکوفه پرتقال ، یاسمن ، انیسون ستاره ای

پایه: سرو ، وانیل ، مشک ، آمبروکسان

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی ادوپرفیوم ۹۰ میل A Drop d’Issey Issey Miyake - عطر زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی 2021

عطر ایسی میاکه ا دراپ د ایسی در یک بطری گرد و شیشه ای به شکل قطره شکل قرار دارد که به گونه ای طراحی شده است که در کنار آن قرار می گیرد. بطری توسط طراح آمریکایی تاد برچر ایجاد شده است. به صورت ادوپرفیوم ۳۰ ، ۵۰ و ۹۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

الموندو
عطر زنانه جیونچی وری ایرسیستیبل

عطر ادکلن زنانه ایسی میاکه ا دراپ د ایسی ادوپرفیوم ۹۰ میل A Drop d’Issey Issey Miyake

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *