دانستنی های عطر

عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما ۲۰۲۰

برند ایتالیایی آکوا دی پارما، از اضافه شدن عطر جدیدی به مجموعه یوکس خبر داده است. عطر کولونیا فوتورا، یک ترکیب قارچ تازه و مرکبات است که به منظور جلب توجه ما به عظمت و زیبایی طبیعت طراحی شده است.

“آغوش آینده با هدیه ای از طبیعت” شعار تبلیغاتی است که به رایحه جدید اختصاص داده شده است.

عطر کولونیا فوتورا، اعلامیه عشق به طبیعت آکوا دی پارما است: انفجار پر جنب و جوش از مواد طبیعی ، به طرز شگفت انگیز ترکیب شده. تازه و تمیز و در عین حال سرشار از سایه و ظرافت است.  ادکلن جدید نماد برنامه پایداری آکوا دی پارما است، که توسط میسون در محدوده برنامه LIFE توسط گروه LVMH تهیه شده است. برای آکوا دی پارما ، پایدار بودن به معنای متعهد بودن به حفظ هنر زندگی ایتالیایی است همانطور که همیشه در طول تاریخ خود انجام داده است.

“عطر کولونیا فوتورا، میراث فرهنگی و طبیعی کلونیا را که از سال ۱۹۱۶ توسط، میوه های طلایی غیرقابل تحمل آن، مشخص می شود را تصرف می کند و مجدداً آن را در یک نسخه حتی مدرن تر ، پایدار تا هسته ، از بسته بندی قابل بازیافت آن گرفته تا ۹۹٪ و ترکیبات با منشا طبیعی ، عطر جدید تجسم شور و نشاط آکوا دی پارما برای هنرهای سنتی ایتالیایی در طول زمان و استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده است. “

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 3 - عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما 2020

“در تصویر قهرمان مبارزات انتخاباتی ، دستها لمس می شوند و به هم می پیوندند. آنها سه نسل را به یکدیگر متصل می کنند. دستهای پدربزرگ ، یک پدر و پسر ، در یک تصویر دوست داشتنی و قدرتمند که در نمادهای زرد رنگ قرار گرفته است. چراغ میسون ایتالیایی ، با هدف حمایت از میراث ایتالیایی و تجدید امید و اعتماد به آینده ای به مراتب بهتر ، به نمادی برای همه آن مناسک گذرگاه تبدیل می شود که از طریق آن نسل های فعلی ارزش ها و دانش را به آینده ها منتقل می کنند. در عین حال ، این تصویر ایده حمایت متقابل را در سراسر نسل بیان می کند ، که هرگز به اندازه آنچه در این دوره بوده ، در یک تبادل سیال و حیاتی افکار ، اعمال و ارزش ها وجود نداشته است.

الموندو
عطر ادکلن زنانه کنزو فلاور بای کنزو ادو تویلت 2021

از کلونیا گرفته تا کلونیا پورا و باربیایر ، مفهوم مناسک گذر از نسل ها ، کل جهان آکوا دی پارما، را ویران می کند و به مرحله جدیدی رسیده است. عطر کولونیا فوتورا، نمایانگر ادامه آن مبادله ثابت و حیاتی است ، ازدواج با احساسات دوقلوی خرد و خلاقیت ، ادامه صمیمیت و به اشتراک گذاری ارزشهایی که از طریق آنها معتبرترین سبک ایتالیایی همچنان ، امروز و آینده ادامه دارد. این دستها همچنین به هنر و صنعت اشاره می کنند ، که به لطف محبوبیت آن ، هر آکوا دی دی پارما را به چیزی بی نظیر تبدیل می کند. ”
Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 4 - عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما 2020

اکوا دی پارما کولونیا فوتورا عطری مردانه – زنانه می باشد که در گروه بویایی مرکباتی معطر قرار دارد. اکوا دی پارما کولونیا فوتورا در سال ۲۰۲۰ وارد بازار عطر و ادکلن شده است. اسانس های بکار برده شده در این عطر لیمو ترش، گریپ فروت ، ترنج ، فلفل صورتی ، اسطوخودوس ، سالویا ، خس خس می باشند.


نت های برتر: برگاموت ، لیمو ، گریپ فروت ، فلفل صورتی
نتهای میانی: اسطوخودوس ، مریم گلی
نت پایه: خس خس

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 1 - عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما 2020

عطر کولونیا فوتورا، پیچ و تاب معاصر به مواد عطر سنتی است. ساختار عمودی و دینامیکی آن با اولین نت های ظریف ویتور که در انفجار مرکبات روشن از برگاموت ، لیمو و گریپ فروت پیچیده شده اند ، تشدید می شود ، که با ظرافتهای تند فلفل صورتی تقویت شده است. آغاز پر جنب و جوش در قلب عطر نرم تر می شود  و یک فوژر شیرین و عطر معطر را نشان می دهد. در یک ادوتویلت خارق العاده بین ظرافت تازه چمنزار اسطوخودوس و عطر تقریبا لمسی مریم گلی، این هماهنگی در پیش زمینه کامل می شود با وتیور که لمس چوبی را با یک ظرافت خاکی به همراه دارد.

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 5 - عطر کولونیا فوتورا از برند آکوا دی پارما 2020

علاوه بر عطر کولونیا فوتورا، برند  آکوا دی پارما، این مجموعه شامل ژل حمام  و دئودورانت (اسپری و چوب) است. از سپتامبر ۲۰۲۰  در بازار موجود می باشد.

 

الموندو
میگوئل ماتوس، مدیر خلاق جدیدی از برند برونو آکامپورا

ترجمه: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *