دانستنی های عطر

عطر ادکلن کولونیا فوتورا ۲۰۲۰ از برند آکوا دی پارما

برند آکوا دی پارما ، آخرین نسخه عطر کولونیا فوتورا، معرفی کرد. من همیشه ترکیب ادکلن اصلی را دوست داشتم که تجسم زیبایی بویایی کلاسیک مدیترانه ای از طراوت و شادابی ساده و متعادل است.

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 2 - عطر ادکلن کولونیا فوتورا 2020 از برند آکوا دی پارما

کولونیا فوتورا ، علیرغم توصیف رایحه رسمی فوق العاده غیرمعمول ارائه شده توسط این برند عمومی نیست. خوانندگان الموندو تاکنون گریپ فروت و وتیور را به عنوان نت های اصلی ارزیابی کرده اند ، اما برای بینی من این یک عنصر بسیار سبز ، تلخ و گالبانوم است که یک آلیه نمک تیز و زاویه دار را به شما معرفی می کند. این کاملاً عجیب و آزمایشی است ، لهجه هایی برگی و گوشتی کاملاً آشکار در درون یک الگوی خوش طعم ، شور و نمکی که به موازات جلوه های مشابه در عطر آتلیه کلون پسیفیک لایم است. در این ترکیب ، فلفل صورتی گاز می گیرد ، وتیور سیگار می کشد ، و اسطوخودوس لحن سنگین تر از حد معمول را می نوازد که در آن من دسته های سرد میخک و مرواریدهای دارچین را حس می کنم ، هرگز داغ ، همیشه یخ زده. با حفظ جلوه کلی ادکلن اما با جزئیات شگفت آور ، باید این مورد را بررسی کنید اگر از امضای آکوا دی پارما خوشتان می آید ، حتما از رایحه های آزمایشی نیز لذت می برید.

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 4 - عطر ادکلن کولونیا فوتورا 2020 از برند آکوا دی پارما

زنانه روند نمکی را آغاز کرد و در حالی که در چند سال اخیر در نسخه های جدید به طور مداوم در حال عبور است ، اما اکنون جریان کامل دارد. به جا ، عطاری ها تقریباً مانند سرآشپزها از این اثر استفاده می کنند و تقریباً در هر سبکی از ترکیبات از نمک به عنوان چاشنی استفاده می کنند: شرقی در عطر ادکلن ژولیت هز ا گان وانیلا وایبز  و سالت کارامل از شی اند بلو لاندن و سیتریک در دس اورس پوملو ریویرا و جورجیو آرمانی اوشن دی جیوا ؛ وودی در ادکلن جو مالون لندن وود سیج اند سی سالت ؛ و به شدت گلی در عطر سالت ایر توسط اسکایلر و سالت توسط الیس بروکلین.

الموندو
ساخت عطر با مواد طبیعی و مصنوعی

Colonia Futura Acqua di Parma for women and men 3 - عطر ادکلن کولونیا فوتورا 2020 از برند آکوا دی پارما

دیوانه کننده ترین رایحه نمکی که تاکنون احساس کرده ام بدون شک عطر سایلنت د سا استرنج لاو ان وای سی است. عمدتا ناشی از مصرف بیش از حد عنبر ، اثر واقعی اقیانوسی ، همراه با اسپری دریا که باعث خارش بینی می شود ، بر خلاف چیزی است که من تا به حال دیده ام. برای بسیاری ، این خیلی دور خواهد بود. آنها به هیچ وجه یکسان نیستند ، اما من رابطه ای را با عطر کولونیا فوتورا، احساس می کنم ، کما اینکه هسته اصلی و غیرعادی استرنج لاو تحت آکوا دی پارما ، با لبه های نرم و رنگ بیشتر قرار گرفته است ، بلکه تصویری از آبهای سبز ایتالیا است که آنها را در غواصی خود به عمق فرو می برد.

عطر و ادکلن زنانه و مردانه آکوا دی پارما کلونیا فیتورا از دید کارشناسان الموندو:

عطر و ادکلن زنانه و مردانه آکوا دی پارما کلونیا فیتورا Acqua di Parma Colonia Futura For Men and women در سال ۲۰۲۰ معرفی و عرضه شده است. رایحه ی غالب در عطر آکوا دی پارما کلونیا فیتورا ،آروماتیک ، مرکبات و نت های چوبی و دارای طبیعت خنک و بهترین زمان استفاده از آن روزهای گرم است.
رایحه ی نخستین بعد از اسپری عطر کولونیا فوتورا، حاوی ترنج، لیمو، گریپ فروت و فلفل صورتی است در میانه ی راه و قلب رایحه عطر مریم گلی و اسطوخودوس درخشان می شود و فضا را آکنده از آرامشی ملموس می کند نت پایانی خلوص عطر خس خس، خنکی بهاری را در فضا آکنده می کند.

الموندو
ادو پرفیوم مردانه ايو سنت لورنت له هوم

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *