Acqua di parma b 250x100 1 - برند آکوا دی پارما

نام برند : آکوا دی پارما
کشور : ایتالیا
محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : ال و ام هاش

آکوا دی پارما، نمادی از ظرافت و موقعیت‌شناسی ایتالیایی است که تجمل فروتنانه را با محصولات سبک زندگی و عطرهای زیبایش تجسم می‌بخشد.

ماجرا از سال ۱۹۱۶ یعنی زمانی شروع شد که بارون کارلو مگنانی، به مراکز ظهور فرهنگ – پاریس، لندن و نیویورک- سفر کرد و در این زمان تصمیم به خلق رایحه‌ای گرفت که سرنوشتش برخورداری از موفقیتی جاودان بود: این عطر Colonia نام داشت، عطری تازه و مدرن که نشان‌دهنده‌ی ظاهر و سبک نجیب‌زاده‌های ایتالیایی است.

Colonia در دهه‌ی ۱۹۵۰ به موفقیتی بین‌المللی دست یافت، چرا که در این زمان بازیگران هالیوودی به دعوت استادان بزرگ سینمای ایتالیا به این کشور آمدند و رایحه‌های صمیمی و ناب این عطر را در خیاطی‌های قدیمی لباس‌های سفارشی کشف کردند. آکوا دی پارما در حال حاضر به لطف تولید مجموعه‌ای از شاهکارهای واقعی هنرهای دستی سنتی ایتالیا، بازیگری اصلی در بازار محصولات لوکس است.

«آکوا دی پارما کاربردی بسیار فراتر از یک برند عطر و ادکلن صرف دارد و در پیچیده‌ترین شکل خود نوعی شیوه‌ی زندگی است. رازهای {فرمولاسیون} آن همواره در حال پیشرفت به سوی آینده است و در عین حال دی‌ان‌ای خود را دست‌نخورده حفظ کرده است. ” ما به شدت به میراث، تاریخ و ارزش‌ها‌مان افتخار می‌کنیم اما هرگز از توجه به آینده غافل نمی‌شویم. ما به سبک -سبک ایتالیایی- جان می‌بخشیم».”

لورا بوردز، رئیس و مدیر اجرایی آکوا دی پارما

تمامی محصولات آکوا دی پارما در ایتالیا و به دست استادکاران سنتی و فقط با استفاده از باکیفیت‌ترین مواد ساخته شده و از طریق فروشگاه‌های خودمان و شبکه‌ی شرکای خرده‌فروش منتخب به فروش می‌رسد.

در اینجا، باستانی‌ترین سنت‌های استادکاری، از طریق جزئیاتی ظریف مانند انتخاب مواد، ساخت دقیق و پرداخت دستی، درون مدرنیته حک شده‌اند. آکوا دی پارما به عنوان نوعی برند اعتقادات کاملاً واضحی دارد. سادگی ویژگی ضروری ظرافت و به ویژه ظرافت ایتالیایی است. چیزهایی که به آرامی و با دست ساخته می‌شوند روحی را درون خود پرورش می‌دهند و عدم کمال تنها فرم حقیقی کمال است. مهمتر از همه، آکوا دی پارما سادگی، صداقت و سخاوت را گرامی می‌دارد.

ژان کلود النا , برتراند دوشافو , فرانسوا دماشی , آنتوان میزندی , آلبرتو موریلاس , فرانسیس کرکجان , فرانسواس کارن , ملانی کارستیا , اورلین گیشارد , فرانسوا کارون