دانستنی های عطر

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو فوژه

Acqua di Pino Fougere Pino Silvestre for men

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو فوژه

رایحه کلاسیک دنیای عطرسازی ، پینو سیلوستر ، عطری است که در دهه ۵۰ در ایتالیا ساخته شد و واقعاً بازار را متحول کرد و حتی امروزه به یک طرح محبوب تبدیل شد. بوی تازه سوزن کاج ، انواع توت های درخت عرعر ، ریحان تازه و چوب سدر آرام بخش در فلاکون نمادین طراحی شده به شکل مخروط کاج در شیشه سبز ، یک کلاسیک واقعی است که در سراسر جهان به دلیل تصویر منحصر به فرد و توانایی آن در بیان ماهیت واقعی طبیعت مورد استقبال قرار گرفته است.

پینو سیلوستر اورجینال از سال ۱۹۵۵ دارای طرفداران زیادی است که در سال ۲۰۱۸ راه اندازی شدو همچنین دارای مجموعه های مدرن از سه عطر است که در سال ۲۰۱۴ به عنوان مجموعه ترو اسنس اف وود (عود ابسولوت ، رین فورست ، اندروود) و کالکشن سلکشن (دیپ کریزما ، مودرن دندی ، پرفکت جنتل من) عرضه شد. ) در حال حاضر ، گام بعدی از ماویو ارائه مفهوم اکوا دی پینو به عنوان ادای احترام واقعی به میراث پینو سیلوستر آن با تمرکز بر عناصر نمادین است که آن را بسیار محبوب کرده است.

Acqua di Pino Fougere Pino Silvestre for men 1 - عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو فوژه

بطری ها دوباره طراحی شده و بسیار زیبا هستند. همانطور که این برند توضیح می دهد ، “مفهوم اکوا دی پینو از ویژگی های اصلی پینو سیلوستر در طبیعت ، طراوت و مردانگی الهام گرفته است. اکوا دی پینو مجموعه ای از عطرها است که در ابتدا فوجر (ادو توالت) و کولون (ادکلن متمرکز است) ) ، و در آینده با سایر پیشنهادات بویایی که آقایان را هدف قرار می دهد ، گسترش می یابد .

الموندو
معرفی عطرهای جدید مارک جاکوبز 2020

“موقعیت یابی اکوا دی پینو مطابق با تصویر و تجربه مارک پینو سیلوستر است ، با توجه به کیفیت بویایی و جذابیت بسته بندی بسیار مقرون به صرفه است.” هر دو عطر در فلاکون های مدرن با خطوط تمیز و با یک کلاه کاج چوبی ظاهر می شوند. اکوا دی پینو فوجر عطری است تازه ، فوژری ، کهربا و دریایی که توسط عطرساز Nisrine Grillie ساخته شده است.

“این عطر سرشار از طراوت است: پرتقال و لیمو از سرزمین های آفتابی درخشان ترین نت های دریایی را متضاد می کنند و سوزن های صنوبر زیبایی که بوسیله خورشید بوسه زده و با انواع توت های صورتی شاد می رقصند. یک شمعدانی فوق العاده همراه با مریم گلی و برگ بنفشه شما را با لبخندی فریب می دهد. یک سیب ترد آنورکا شخصیت را به عطر اضافه می کند در حالی که خشک شدن چوب و مشک شما را با قدرت ظریف یک آغوش فراگیر که برای همیشه برای شما باقی می ماند جادو می کند. “

Acqua di Pino Fougere Pino Silvestre for men 2 - عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو فوژه

Acqua di Pino Fougere Pino Silvestre for men

عطر مردانه پینو سیلوستره آکوا دی پینو فوژه سال ۲۰۲۱ میلادی بوده و توسط عطاری مستعد و مطرح به نام نیسرین بواززاوی گریلی ساخته شده است . و در دسته عطر های معطر فوژه قرار می گیرد. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به آب دریا ، پرتقال، لیمو ترش، درخت نراد، فلفل صورتی ، سیب ، اسطوخودوس ، شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، برگ بنفشه ، مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خس خس ، سدر اشاره کرد.

الموندو
عطر زنانه روشاس گرل
برند پینو سیلوستره
عطار نیسرین بواززاوی گریلی
سال عرضه ۲۰۲۱
گروه بویایی معطر فوژه
کشور مبدأ ایتالیا
مناسب برای آقایان
اسانس اولیه آب دریا ، پرتقال، لیمو ترش، درخت نراد، فلفل صورتی
اسانس میانی سیب ، اسطوخودوس ، شمعدانی ، سالویا اسکلاریا، برگ بنفشه
اسانس پایه مشک ، کهربا، نعناع هندی ، خس خس ، سدر

هر دو عطر در فلاکون های مدرن با خطوط تمیز و با کلاه های چوبی کاج ظاهر می شوند. اکوا دی پینو فوجر به صورت ادو تویلت ۱۲۵ میلی لیتری در دسترس است ، در حالی که کلن آکوا دی پینو به عنوان ادوکلن کانسنتری ۱۲۵ میلی لیتری در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *