دانستنی های عطر

عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم نسخه ۲۰۲۰

عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم نسخه 2020

معرفی عطر ادکلن زنانه و مردانه آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم

بازیگر ، آهنگساز ، کارگردان و تهیه کننده مشهور ولزی آنتونی هاپکینز، اولین عطر خود را ارائه می دهد. خلق یک جنسیت به نام حروف اول وی آ اچ د پارفوم. علاوه بر این عطر ، پیشنهاد موجود در وب سایت وی همچنین شامل رایحه های خانگی است: سه شمع و پخش کننده های رایحه که برای غنی سازی حس ما ایجاد شده اند. کلکسیون خانگی شامل رایحه های خوشبو است: چوب صندل ، گاردنیا توبروز ، و عنبر نویر. این مارک شخصی منحصر به فرد الهام گرفته از هنر ، موسیقی و جادوی سینما آنتونی هاپکینز است.

“این یک مجموعه زیبا و بی انتها است. رایحه ها دارای یک حافظه هستند ، این کیفیت زندگی رویایی وارونه است که به من الهام بخشیده است “، می گوید آنتونی هاپکینز. “این فرصتی باورنکردنی برای برقراری ارتباط کاملاً متفاوت با مخاطب است ، ایجاد رابطه همزیستی بین عطر و هنر به من امکان می دهد رایحه ای را ترسیم کنم.”پ

ANTHONY HOPKINS AH EAU DE PARFUM 2 - عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم نسخه 2020

آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیو -این همه یک توهم است ، یک رویا. ANTHONY HOPKINS AH EAU DE PARFUM

بررسی عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم توسط کارشناسان الموندو

 آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم ،عطری است بی انتها و شکیل برای آقایان و خانمها. این کیمیاگری عرفانی از برگاموت متعالی و نت اثیری از شکوفه نارنجی توسط هیپنوتیزم مشک روشن شده و جادوی رایحه ایجاد می کند. روح خود را بیدار کنید و آنچه را که در قلب شما پنهان است آزاد کنید.

نت های عطر آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم

  • نت های برتر: ترنج ، پرتقال ، فلفل صورتی ، زنجبیل
  • نت های میانی: گل رز ، شکوفه پرتقال ، یاسمن
  • نت های پایه: مشک ، پچولی ، عسل
الموندو
عطر و نت های مشروبی با بوی شراب

ANTHONY HOPKINS AH EAU DE PARFUM 3 - عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم نسخه 2020

عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم، با یک پرچم ظریف و مشکی وارد می شود که روی آن یک صفحه طلایی رنگ نشان داده شده و نام و نت های اصلی عطر را نشان می دهد.

“آنتونی هاپکینز با نو کید هانگری  ( بچه گرسنه نیست) یک کمپین ملی اختصاص داده شده برای پایان دادن به گرسنگی کودکان در آمریکا ، شریک است. همانطور که بیماری کروناویروس ۲۰۱۹، همچنان بر کودکان ما تأثیر می گذارد ، هر خرید می تواند تا ۵۰ وعده غذا را از طریق No Kid Hungry به کودکان نیازمند ارائه دهد.” – بیانیه از وب سایت رسمی.

پیش فروش عطر جدید عطر ادکلن آنتونی هاپکینز آه ادوپرفیوم نسخه ۲۰۲۰، انتظار می رود در تاریخ ۲۳ اکتبر سال ۲۰۲۰ عرضه شود. این عطر به صورت ادوپرفیوم ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۷۵ دلار آمریکا ، از طریق وب سایت رسمی آنتونی هاپکینز دسترس است.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *