Alessandro Dell Acqua perfumes - برند آلساندرو دل آکوا
نام برند : الساندرو دل آکوا
محور فعالیت : مد
شرکت مادر : یورو ایتالیا اس آر ال
کشور : ایتالیا

الساندرو دل آکوا، یک طراح مد ایتالیایی است که در سال ۱۹۶۲ در ناپل ایتالیا متولد شد. وی از انستیتوی هنر ناپل فارغ التحصیل شد. برخی از اولین مشاغل وی گروه مرزتو و همچنین ماسکا، بای بلوس ، جی نی و گیلمار بود. وی همچنین در طراحی لس کوپن و آیسبرگ همکاری کرد. تخصص وی لباس بافتنی بود و شروع به کار در پیترو پیانفورینی ، طراح مشهور لباس بافتنی کرد. این طراح با گروه کوچکی از صنعتگران در بولونیا ، ایتالیا کار می کرد. این گروه اکنون برای او کار می کنند.

در سال ۱۹۹۵ ، الساندرو دل آکوا برند خود را تاسیس کرد و او مجموعه های لباس زنانه و مردانه خود را در هفته های مد در میلان ارائه می دهد. موفقیت بزرگ او مجموعه “پانک بر روی یک زن مدیترانه ای” در سال ۱۹۹۶ بود. الساندرو محصولات و لوازم جانبی متنوعی دیگر را به مرور به او اضافه کرده است – لباس های زنانه و مردانه ، کفش ، عینک ، عطر و کیف. او برای خانه سوئیسی بالی و همچنین شرکت لباس زیر La Perla طراحی می کند.

این نام تجاری با افتتاح یک نمایشگاه و فروشگاه در خیابان Madison در خارج از کشور گسترش یافت و به ایالات متحده گسترش یافت. خلاقیت های دل آکوا،  بسیار زنانه ، در آغوش خمیده و نفسانی است که توسط زنان سینمای کلاسیک ایتالیا الهام گرفته شده است. این طراح بسیار مورد توجه ستاره های صفحه نمایش آمریکایی و مدل هایی مانند وینونا رایدر ، گوئینت پالترو ، پادما لاکشمی ، سوفی دال یا ایمان است.

این مارک با لمس عجیب و غریب بودن در هر مجموعه شناخته شده است ، با استفاده از پارچه های متضاد ، سایه بانوی زن را نشان می دهد و بر آن تأکید می کند. این مجموعه ها نوعی پارچه ابریشمی و ترمه شفاف و شفاف را نشان می دهد ، لباس های لوکس و وسایل ساده را مخلوط می کند تا ظاهری نفسانی ، زنانه و مدرن ایجاد کند. همچنین یک ترکیب غیر معمول لباس بافتنی و پیراهن با عناصر رسمی تر وجود دارد. مجموعه زنان و مردان آزادی بیان خود را از طریق لباس های مدرن ، پیچیده و واقعاً استثنایی به تصویر می کشند.

این مجموعه ها از نظر پالت رنگی سیاه ، سفید و رنگ پوست مشخص هستند. الساندرو دل آکوا ، زنان را به عنوان بانوان برجسته ایتالیایی – با جنسیت خام و زنانگی قوی می داند. این زنان قدرتمند ، زیبا و مطلوب هستند. الساندرو دلآکوا معتقد است که انسان باید زیبا ، اما نه محدود ، مجلل باشد اما رسمی نباشد. آنها قرار است سنت و نوآوری را به سبکی کاملاً مدرن و شخصی متعادل کنند.

دل آکوا ، همیشه سعی در طراحی مد مدرن با اصل “ساخت ایتالیا” دارد.  الساندرو دل آکوا، اولین نسخه در سال ۲۰۰۱ ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال ۲۰۰۵ است. طراحی که روی رایحه ها کار کرده الیویه کرسپ است.