Alexandria Fragrances logo 200x100 - الکساندریا فرگوسن
نام برند : الکساندریا فرگرنس
محور فعالیت : عطرسازی
کشور : ایالات متحده

الکساندریا فرگوسن متعلق به هانی حافظ ، بومی قاهره مصر است که هم اکنون در آناهیم ، کالیفرنیا سکونت دارد و اداره می شود. خانواده مادری، هانی در کودکی صاحب تعدادی مغازه بودند که وی را با دنیای عطر آشنا کردند.
وی پس از تشویق بازخورد مثبت از دوستان و خانواده ، فروشگاه خود را در اوایل سال ۲۰۰۲ افتتاح کرد. همچنین به عنوان راهنمای تور پاره وقت مشغول به کار بود ، یکی از وظایف وی این بود که مطمئن شوید گردشگران برای خرید از فروشگاه ها و بازارهای مناسب بازدید می کنند. روغنهای ضروری و عطر. او مدت هشت سال این فروشگاه را حفظ کرد ، تا اینکه تصمیم گرفت برای مدت کوتاهی به اروپا نقل مکان کند، و سپس به آمریکا رفت تا سال ۲۰۱۱ به همراه خانواده باشد.

اندکی پس از آمدن به ایالت ها ، هانی احساس کرد قیمت گذاری برای رایحه های طراحی شده غیر منطقی است و عملکرد بسیاری از آنها توجیهی برای این قیمت ندارد. وی تصمیم گرفت به پشت زمینه های عطر و طعم خود برگردد تا عطرهای لوکس رقابتی را توسعه دهد. در سال ۲۰۱۷ ، پس از چندین سال کمک به دیگران برای راه اندازی مارک های عطر خود ، هانی خانه خود را به نام Alexandria Fragrances راه اندازی کرد.
طراح Alexandria Fragrances در پایه عطر ما ۱۵۲ عطر دارد. Alexandria Fragrances یک عطر جدید است. اولین نسخه در سال ۲۰۱۷ ایجاد شد و جدیدترین آن از سال ۲۰۱۹ است.

هانی حافظ