دانستنی های عطر

بررسی عطر بیگانه من موگلر: #WeAreAllAlien

من احتمالاً آخرین نفر خواهم بود که سعی می کنم شخص بیگانه Man Mugler رازآلود را توضیح دهم. شما احتمالاً اطلاعیه Sanja را مطالعه کرده اید ، و همچنین یک بررسی مفصل توسط مارلن، و حتی در بازی بث درباره حمله بیگانگان شرکت کرده اید. راز انسان بیگانه چیست؟ هرم منتشر شده است ، مقایسه ای با عطرهای دیگر داده شده است، ساختار به تفصیل مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است، این عطر مدتهاست که در قفسه های فروشگاه قرار دارد … چه چیز دیگری؟

Alien Man Mugler for men - بررسی عطر بیگانه من موگلر: #WeAreAllAlien
اول از همه، من نمی توانم درک کنم: چرا Alien Man هم با نام و هم در تبلیغات تبلیغاتی، با وجود این که بوی آن بسیار آشنا و قابل درک است، به این دلیل فرازمینی و بیگانه اعلام شده است؟ حتی می گفتم که بومی و عزیز است.

عطر بیگانه من، مشکل نویسندگان داستانهای علمی را به من یادآوری می کند زیرا همیشه درباره زمین، ساکنان زمین و نگرانی های آنها می نویسند. آنها بدون توجه به موجودات بیگانه، انسانها را توصیف می کنند. به نقاشی های کودکان UFO و بیگانگان، و همچنین نقاشی های کودکان از حیوانات غیر موجود فکر کنید، در بیشتر قسمت ها این ترکیبی از ارگانیسم هایی است که برای کودکان شناخته می شوند، فقط تعداد و رنگ آنها متفاوت است. “یک بیگانه با پنج چشمان طلایی خود چشمک زد و با قدردانی از او تشکر کرد.”

o.13880.2 - بررسی عطر بیگانه من موگلر: #WeAreAllAlien

کمپین تبلیغاتی Mugler Alien Man، مردی که در شنهای صخره ای با ابرهای بنفش ایستاده است، به یکپارچگی بنفش  نگاه می کند. من این نکته را نمی گویم که پالت عطر با منابع زمینی محدود است. به عنوان مثال ترکیبات استارک را بگیرید. عطرها با استفاده از مواد خاکی عطرهای کاملاً ناآرامی ساخته اند. Alien Man برای یک کریستال بنفش از هوش فرازمینی ساخته نمی شود، اما برای یک مرد از زمان ما ، مهم نیست که چقدر آینده نگرانه آنها او را برای تجارت پرشور لباس پوشیدند. به این معنا، امکاناتی که توسط یک عطر بیشتر توسط سلیقه اکثریت وجود دارد، توسط مجموعه ای از عطرها که امروزه بیشترین بازدید را دارند، محدود شده است. فورج تازه ، تند و شیرین با پایه جیر چوبی یکی از گزینه هایی است که در زمان و بازار مورد آزمایش قرار گرفته است: Allure Homme Sport Chanel ،Bleu de Chanel ،Sauvage Dior، شما نام آن را … برای جلسه با یک تمدن فرازمینی، اگر بیاد داشته باشید که قبلاً از آن استفاده کنید، مرد بیگانه بهتر و بدتر از دیگران نیست. این عطر بی نظیر بی نظیر برای بازدید کنندگان بیگانه است.

 

الموندو
عطر له آرتيسان پرفيومر مموير د رزز

در میان بررسی های Alien Man، می توانید برخی از افکار را پیدا کنید که این عطر مربوط به اینده و خاص است، که همه قادر به درک آن نخواهند بود. بله، این خاص است. من از یافتن بذرهای شوید موجود در رایحه، شیرینی شیرین بیان، آنسین، یاس خوب و چوب چوب صندل خوشحال شدم و پایه عنبر کومارین خشک را با رنگ تنباکو دوست داشتم.  واقعاً خاص است در واقع، همان تعریف “خاص” را می توان به هر رایحه جدید داد. می توانم تصور کنم که دقیقاً بیگانه من، بیگانه است. در ابتدا این فکر را داشتم که در مجموعه مگلر بیگانه باشد زیرا به اندازه پیشینیان منحصر به فرد نیست. غیر مبتکرانه کاملاً پیروی از روند. عطر دیگری در ژانر محبوب.

 

حال فکر می کنم معنی اسم متفاوت است. Alien Man عطر و بوی چیزی فرازمینی نیست. این عطر برای کسانی است که به دنبال چیزی فرازمینی، عجیب، ویژه، شگفت انگیز هستند. برای یک انسان در جستجوی عطرهای عجیب. عطر عطر جستجوی خودش است. در واقع، برای بسیاری از متخصصان عطر ، جستجو بسیار جالب تر از یافتن است. این روند جالب تر از نتیجه است. جستجوی عطر Holy Grail بسیار جالب است زیرا یک فرآیند بی پایان است تا زمانی که شخص به طور کلی به عطرها علاقه داشته باشد ادامه می یابد. و برای ناظران که از بیرون به نظر می رسند ، این مسئله کاملاً عجیب است. چگونه است که به مدت طولانی به دنبال چیزی بگردید ، سپس آن را پیدا کنید و سپس – به دنبال چیز دیگری باشید که بهتر و پرتحرک تر باشد؟

الموندو
عطر ادکلن بایردو اوپن اسکای

برای کسانی از ما که از عطرها قدردانی می کنند ، عجیب است که می توان یک و بهترین “بهترین عطر در همه زمان ها و برای همه افراد برای همیشه” فراهم کرد. بنابراین ، بله ، کل تیم Fragrantica و بسیاری از خوانندگان آن را می توان در هشتگ #WeAreAllAlien متحد شد.

Alien Man Mugler for men 1 - بررسی عطر بیگانه من موگلر: #WeAreAllAlien

Mugler Alien Man با تصویر منعکس شده از مردی که در مقابل یک مجسمه براق ایستاده است با کلمه بیگانه که در آن نوشته شده است، تبلیغ می کند.
از این منظر، همه سازندگان عطر، مدیران هنری، ارزیاب و عطرهای تبلیغاتی نیز بخشی از این بازی فوق العاده هستند. هر روز آنها به دنبال غلام مقدس خود ، خاص و باشکوه هستند و دیر یا زود آن را می یابند ، به گونه ای که فردای آن روز با همراهان جدید به جستجوی بعدی می روند. عطرها همچنین #WeAreAllAlien هستند.

Alien Man Mugler for men 2 - بررسی عطر بیگانه من موگلر: #WeAreAllAlien

عطر مرد بیگانه در کمد من است ، پس چه خوب … اکتشاف عطرها دوباره شروع می شود!

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *