دانستنی های عطر

عطر کژال آلماز ۲۰۲۲

ادو پرفیوم مشترک کژال آلماز

Almaz Kajal for women and men

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

خط هنری منحصربه‌فردی که در تمام خلاقیت‌های برند کژال نفوذ می‌کند، از آخرین نسخه‌های آن‌ها نیز سرچشمه می‌گیرد. عطر فارس که چند روز پیش عرضه شد و عطر جدید ALMAZ. آلماز از الماس الهام گرفته شده و برای درخشش، خیره کردن و مسحور کردن، هم با بطری و هم با ترکیب آن ساخته شده است که این بار توسط رانیا جوانه استثنایی و واقعا با استعداد خلق شده است.

Almaz Kajal for women and men 1 - عطر کژال آلماز 2022

زیبایی بسیار مسحور کننده ای که قرن ها مردم را مجذوب خود کرده است.

وضوح بسیار ناب، یک نگاه اجمالی برای مسحور کردن کافی است.

عشقی بسیار قدرتمند که درخشش ابدی آن برای همیشه خواهد درخشید.

برند کاژال داستان خود را در مورد عطر و الهام بخش آلماز نقره ای-سبز مسحورکننده با ما به اشتراک گذاشت.

Almaz Kajal for women and men 2 - عطر کژال آلماز 2022

“در طول تاریخ، سنگ‌های قیمتی ارزشمند در بسیاری از جست‌وجوها به دنبال سنگ‌های قیمتی بوده‌اند. تا حد زیادی مطلوب‌ترین و گرامی‌ترین آنها آلماز است، جواهری با درخشش درخشان افسانه‌ای که نماد عشق ابدی، قدرت و سلامتی است. آلماز، نام عربی الماس ، به دلیل زیبایی عالی و بی زمانی خود شهرت دارند زیرا میلیون ها سال فشار عظیم برای شکل گیری را تحمل می کنند.

Almaz Kajal for women and men 3 - عطر کژال آلماز 2022

آلماز که توسط عطرساز مشهور رانیا جوانه که به خاطر خلق عطرهای بسیار قدرتمند و احساسی خود شهرت دارد، با ترکیب میوه ای فریبنده ترنج و انگور فرنگی سیاه آغاز می شود؛ مخلوطی لذت بخش از شیرینی تازه با لبه تند. نت های قلبی از ترکیبی زیبا تشکیل شده است. از تمشک، نت گل و هلیوتروپ، که منجر به یک آغوش گل گرم و جذاب می شود. با رسیدن به نت های پایه، ترکیبی لذیذ از مشک، نت های چوبی، وانیل، عنبر و شکر قهوه ای، ترکیبی ملایم و در عین حال حسی متشکل از از نرمی خاکی غنی و خالص.”

الموندو
عطر هنری رز جدید شيپز كلوزينگ

عطرساز: رانیا جوانه

نت آغازی: لیمو آمالفی، ترنج کالابریا، پرتقال ماندارین، توت سیاه

رایحه میانی: تمشک، گل رز ترکی، زنجبیل، هلیوتروپ

رایحه پایه: مشک، چوب صندل میسور، وانیل ماداگاسکار، دانه تونکا، عنبر، شکر قهوه ای

فلکون آلماز دقیقاً شکل فلکن های قبلی کاجال (Eau de Parfum Kajal, Dahab, Lamar) را تکرار می کند، این بار با الهام از الماس.

Almaz Kajal for women and men 4 - عطر کژال آلماز 2022

عمر ایوب، طراح بطری و بسته بندی آلماز، توضیح می دهد: “مفهوم راهنمای طراحی این بود: “الماس های زیبا و گرانبها از زمان و فشار به وجود می آیند.” من از زیبایی باورنکردنی الماس الهام گرفتم، روشی که هر برش برای برجسته کردن شفافیت الماس و تعامل آن با نور انتخاب شده است. همچنین از مدت زمان شگفت انگیزی که برای تشکیل الماس در زمین لازم است الهام گرفتم. قبل از حفاری.”

عمر طرحی واقعاً دیدنی خلق کرد که شامل شعری زیبا از الن جرس ایوب است که به طرز شگفت‌انگیزی با خوشنویسی باشکوه کوفی شرقی به تصویر کشیده شده است.”کلمات به دقت قرار داده شده اند به طوری که خطوط عمودی هشت ناحیه روی بطری ایجاد می کنند تا فازهای قمری را در هر ماه تقویم قمری نشان دهند که نشان دهنده گذر زمان است.” -عمر ایوب

Almaz Kajal for women and men 2 1 - عطر کژال آلماز 2022

برای طراحی کلاهک آلماز، کژال با طراح جواهرات لئوناردو رانوچی همکاری کرد. لئو با تحصیلات هنری و یک سفر خلاق جهانی غنی که برای برندهای مختلف مانند Fred، Roberto Coin، Marina B و Damas Group کار می کرد، از این الهامات و به طور خاص از طراحی هندسی RUB EL HIZB برای رسیدن به Almaz باشکوه استفاده کرد.

الموندو
عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن

عطر مشترک کژال آلماز به صورت ادوپذفیوم ۱۰۰ میل با قیمت ۲۱۰ دلار آمریکا از طریق وب سایت رسمی Kajal در ۱۴ آوریل ۲۰۲۲ در دسترس قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *