دانستنی های عطر

معرفی جدیدترین عطر زرجف امابیله ۲۰۲۰

 2020  XERJOFF AMABILE

خانه لوکس ایتالیایی زرجف مجموعه ولوت خود را با خلق جدید ، بسیار اعتیاد آور و فوق العاده جذاب امابیله غنی کرده است. این عطر در یک پرچم مخملی و به رنگ لیمویی روشن می آید که کاملاً متناسب با ترکیب است. این آفرینش جدید به عنوان رایحه ای میوه ای و ادویه دار با دوز خوبی از شیرینی ذوب شده در راحتی چوبی و مشکی ساخته شده است.

این مارک در مورد جدیدترین اثر با جزئیات توضیح می دهد ، بیان می کند: “ساختار عطر امابیله راهی را که عطر  اکنتو و عطر اربا پورا تعیین کرده است دنبال می کند ؛ عطرهای آوانگارد بی انتها که به دلیل نت های درخشان و تازه آنها قابل تشخیص است ؛ نت های اسیدی میوه های تازه با ترکیب نت های گل و ادویه. نتیجه یک عطر استثنایی است که به ویژه در طول زمان ماندگار است ، یک نتیجه به طور گسترده ای شناخته شده که الهام بخش بسیاری است ، اما هرگز مساوی نیست.

Amabile Xerjoff for women and men 2 1 - معرفی جدیدترین عطر زرجف امابیله 2020

عطر امابیله با ساختار ترکیبات کاملاً مطابق با سبک دو مدل قبلی است. یکی بلافاصله با انرژی غیرمنتظره ای که توسط نت های سیب سبز و میوه های مدیترانه ای آزاد می شود ، قرار می گیرد و به زودی به نت های عجیب و غریب گل و ادویه تبدیل می شود. اندکی در زیر نت های پایه با سبک کلاسیک وجود دارد که هرم بویایی اولیه را با چوب های عجیب و غریب ، وانیل سبز * و مشک سفید در تضاد قرار می دهد. ادکلن امابیله می خواهد با بازی در لحظات سختی که همه ما تجربه می کنیم ، لبخندی بر لب همه بنشاند. بطری مخملی سبز روشن ، لباس هایی با ظاهری کاملاً زیبا و احساسی مناسب برای این ترکیب عطر زنده و در عین حال احساسی است. “

الموندو
چرا یک عطر روی یک فرد رایحه متفاوتی ایجاد میکند؟

* وانیل سبز یک استخراج طبیعی ابتکاری از غلاف وانیل هنوز رسیده نیست که نت های شیرین با لهجه های سبز را آزاد می کند.

Amabile Xerjoff for women and men 2 - معرفی جدیدترین عطر زرجف امابیله 2020

به نظر شخصی من ، عطر امابیله یک شکاف شگفت انگیز از مرکبات روشن ، بسیار طبیعی و فریبنده غالب را ارائه می دهد. سیب سبز ترد ، همانقدر آبدار و درخشان ، به رنگ جلوه مایل به سبز به نشاط می بخشد. همچنین دارای شیرینی عطر زرجف کروز دل سور ۲ ، آن دسته از یادداشتهای میوه ای شیرین ، اما در زمینه پس زمینه کمتر دارای شدت و شربت ، ظریف تر است. همراه با ادویه و شیرینی هل. یک تخت وانیلیک سبز و مشکی خامه ای و چوبی ، گرد و خاکی یک لایه راحت برای نت های میوه ای و ادویه دار ایجاد می کند. عطر بسیار شدید ، بسیار خوش بینانه ، مهیج و درخشان است. من واقعاً عاشق دهانه مرکبات هستم ، هر از گاهی سمپاشی بیشتری می کنم تا شادی را بارها و بارها تجربه کنم. دو عطر مرکبات و میوه ای دیگر از این برند ، عطر رنسانس یاعطر یودن ، کاملاً متفاوت از این خلاقیت هستند ، هر دو شاهکار نیز.

ترکیب شا  عطر امابیله همان رویه “دیوانه وار” و غیرمعمول مرکبات را دارد که عطر کورالو مجبور به عنبیه است. بی نظیر ، گازدار و بسیار اعتیاد آور است. پر جنب و جوش سبز!

 ۲۰۲۰  XERJOFF AMABILE

عطر زرجف امابیله  نسخه ۲۰۲۰

  • نت آغازی: سیب سبز ، لیمو آمالفی ، ترنج کالابری ، شکوفه پرتقال
  • نت های میانی: فلفل صورتی ، یاس ، هل گواتمالایی
  • نکات پایه: سرو اطلس ، پچولی اندونزیایی ، وانیل مکزیکی وراکروز ، مشک سفید
الموندو
سفر معطر به دور دنیا عطر آفریقا

عطر زرجف امابیله از ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۰ به صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری از طریق وب سایت رسمی زرجف و خیلی زود در نقاط مجاز فروش زرجف در سراسر جهان در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *