دانستنی های عطر

عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

مارک عطر و طعم فرانسوی ال ارکسترا یکی از مارک های مورد علاقه ویراستاران الموندو است. ما چندین بار در مورد این مارک ، که عطرها و موسیقی را ترکیب می کند ، نوشتیم – برای آشنایی با ایده ها و تاریخچه های سینتتیک آن ، می توانید نظرات نوشته شده توسط سوفی ، الکس یا سرگئی را انتخاب کنید. یا هر سه را بخوانید!

Ambre Cello LOrchestre Parfum for women and men 5 - عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

Ambre Cello L’Orchestre Parfum

عطر ال ارکسترا آمبر سلو

در تاریخ ۱۳ مه ۲۰۲۱ ، پیر گوگن ، مدیر هنری و بنیانگذار ال ارکسترا ، از معرفی رایحه جدید آمبر سلو خبر داد.

“دیرا. سوک عطر.

داستان موسیقی شرقی توسط یک دکان دار الهام بخش زمزمه کرد.

داستان یک عشایر نابغه نابغه.

نت های ویولن سل. جادوی غیرقابل بیان

رایحه های کهربای رنگین و ابریشمی شناور در صحرا ، “- توضیحات برند.

بگذارید به طور خلاصه تکرار کنم: کار روی آمبر سلو سلستاتیک با یادآوری پیر گوگن از یک بازار قدیمی در دبی آغاز شد ، جایی که یک تاجر داستان یک نوازنده سرگردان ویولنسل ویولن سل را به او گفت. پیر تصمیم گرفت که رایحه کهربا بهترین گزینه برای این ویولنسل باشد و از عطر ساز پیر-کنستانتین گئروس خواست چنین ترکیب کهربا ایجاد کند. پیر کنستانتین به مدت چهار سال در Symrise در دبی کار کرد ، و هم دستور العمل های قدیمی و هم سلیقه مردم مدرن خلیج فارس را مطالعه کرد. و بازار قدیمی دیرا یکی از مکانهای مورد علاقه او در دبی است. با این وجود چندین ماه طول کشید تا او یک عطر کهربا زیبا را از آلبوم کهربا تهیه کند. سپس بو توسط نوازنده ویولن سل و آهنگساز خاویر مارتینز کامپوس بو شد و بر اساس رایحه کهربا ، او یک قطعه موسیقی ایجاد کرد که توسط استادش گوتیه کاپوچون نواخته و تفسیر شد.

الموندو
رایحه گل مریم در عطر ادکلن

Ambre Cello LOrchestre Parfum for women and men 4 - عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلوچپ به راست: پیر گوگوین / گوتیه کاپوسون / خاویر مارتینز کامپوس

دو ویژگی اصلی عطر آمبره سلو صدای غنی عمیق شرقی و قدرت غنی تند ، حتی خونسردی و اشتیاق آن است. عمق و غنای بو در اثر طیف گسترده ای از بوها از ابتدا تا پایه ایجاد می شود – با یادداشت های مرکبات روشن و زعفران لرزان ، آمبر ساو با بنزوئین خامه ای ملایم و وانیل شیرین آرام می شود ، و چیزی تقریباً شبیه یک لیوان شیر وانیلی گرم که قبل از خواب به کودکان داده می شود تا به آنها کمک کند تا خوب بخوابند. در همان زمان ، این عطر برای لحظه ای در جای خود یخ نمی زند ، اما همچنان به تولید آکورد کهربای رزین خود و گرم شده توسط ادویه ها ادامه می دهد.

Ambre Cello LOrchestre Parfum for women and men 2 - عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

قدرت و قدرت رایحه آمبر سلو به ویژه در نیم ساعت اول مشهود است … من مطمئناً نمی دانم ، اما به نظرم می رسد که ترکیب بدون وجود جدیدترین پایه ها و مواد نگهدارنده Symrise همان چیزی که هست نیست. . من فکر می کنم چیزی مثل له امبره دس مرویلس و تونکلتون – این رایحه چیزی شبیه به چرم ، زعفران و حتی عود دارد ، اما با ته رنگ کرمی و لهجه تند شیرین که یادآور دارچین است.

Ambre Cello LOrchestre Parfum for women and men 3 - عطر ادکلن ال ارکسترا آمبر سلو

از همان ابتدا ، بوی بالاسامیک تند و تیز دانه های تونکا کاملاً واضح است – در حالی که سایه کهربا شروع به برجسته شدن در پایه می کند ، مانند طعم و مزه آخر روز. به نظر من این رایحه شرقی بهترین نمونه از سینستزی بو و ملودی در کل مجموعه ال ارکسترا تا به امروز است – صدای ویولن سل و کهربا تند برای یکدیگر عالی است.

الموندو
عطر ادکلن المپیا بلوسوم پاکو رابان 2021

عطر ال ارکسترا آمبر سلو با غلظت ادوپرفیوم در وب سایت رسمی مارک در بطری ۱۰۰ میلی لیتری به قیمت ۱۴۰ یورو موجود است.

نت ها: برگاموت ایتالیایی ، آمبرگ ، زعفران ، لوبیای تونکا ، وانیل ماداگاسکار ، بنزوئین ، توافق بالزامیک.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *