دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

پس از بررسی من در کهربای عجیب و غریب اترو به نام گرین استریت -Greene Street ، و دیدن بسیاری از افرادی که عاشق رایحه های Etro هستند و نظرات آنها ، تصمیم گرفتم برند را بیشتر کشف کنم. این بار می خواهم توجه خود را به پالایز جامایز جلب کنم .

Palais Jamais  من این اسم را دوست دارم  یک آب میوه بسیار زیبا است که درون بطری می درخشد و باعث می شود حتی ملایم تر به نظر برسد. این عطر در سال ۱۹۸۹ طراحی شد و عمدتا یک ترکیب وتیور است و اگر فکر می کنید این روش را باید در نظر بگیرید ، اما رایحه ای با مضمون وتیور ، ممکن است یکی از اصلی ترین عطرهایی باشد که من امتحان کرده ام ، حتی اگر دقیقاً از ساده ترین عطر نباشد.

در Palais Jamais ، وتیور کاملاً تحت درمان قرار می گیرد. این یک وتیور ساده نیست ، حتی اگر مواد هنوز به وضوح قابل تشخیص است. عطر پالایز جامایز سبز ، یونجه مانند ، معطر ، تازه است و در تکامل خود از مرطوب به خشک می رود. از نظر بویایی نیز بسیار گیاهی است. یک احساس طبیعی وجود دارد به جایی می رسد که تقریباً عطر نیست اما چیز دیگری است ، من دقیقاً نمی دانم چگونه آن را توضیح دهم. این تجربه ای است که از هر زمینه کم عمق عطر پرش می کند. به نظر می رسد عطاری که آن را ساخته است ، می تواند بگوید: “خوب فروش ، من اهمیتی نمی دهم کسی این را دوست داشته باشد. من می خواهم هر کاری که دوست دارم با این وتیور انجام دهم.”

الموندو
مجموعه عطرهای پرايس لس

معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز 2 - معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

 عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

و چه عطاری  این عطر را طراحی کرد؟ تمام جنبه های شور ، غبارآلود ، آبکی یا سبز ریشه را تحت فشار قرار داد. وقتی عطر پالایز جامایز را اسپری می کنید ، یک انرژی سیتریک (چیزی که بخشی از شخصیت وتیور نیز هست) وجود دارد و احساس شادابی می شود. چیزی شبیه احساس ترد سبزیجاتی است که با دست می شکنید. ترنج و دانه خرده ریز مرطوب و درخشان ، آبکی و زنده می شوند. البته در این لحظه ابتدایی ، بوی رایحه عظیم وتیور را حس می کنید. در عرض چند ثانیه کمی دودی (وجهی از وتیور) می شود و برای من بوی زیادی مانند چای سبز با بهترین کیفیت ممکن می دهد. به سرعت در حال حرکت ، پرش و دویدن بین برگهای سبز و نتهای درخشان است ، تاریکی خود را در زیر نشان می دهد اما هرگز در آن غواصی نمی کند. سپس با شخصیتی جدی و در عین حال دلپذیر وارد مریم گلی ، مغرور و سبز ، معطر و گیاهی می شود. احساس طبیعی هرگز از بین نمی رود و رنگ های سبز را کمی مایل به خاکستری و ظریف می کند. در تمام این مدت ، رایحه تازه و خوش بینانه است ، اما کمی رسمی و آماده می شود. با گفتن این جمله به خاطر داشته باشید که بیشتر عطر بهاری است. در زمستان کمی سرد و کمی دور به نظر می رسد. به هر حال ، این چیزی کاملاً منحصر به فرد است و برداشت های من به من می گویند که می تواند لمس گل محمدی را نیز داشته باشد که به نظر می رسد امضای رایحه های بیشتر ایترو باشد.

الموندو
عطر ادکلن آبزرور هوم سيك 2021

Palais Jamais Etro for women and men - معرفی عطر ادکلن اترو مدل پالایز جامایز

در حال حرکت ، به نظر می رسد احساس جفت / چای سبز هرگز ترک نمی شود زیرا احساس می کنیم که پایه ای کمی چرمی به وجود می آید. حداقل این برداشت من است و با گذشت زمان معمولاً فکر می کنم کاخ جامائی کاملاً با شخصیت من سازگار نیست. بسیار آماده ، بسیار قاطع و با ثبات است ، در حالی که من تمایل دارم کمی ولخرج و در همه جا باشم.

عطر پالایز جامایز تکامل می یابد ، اما هرگز از مسیر خود خارج نمی شود ، و به ما خشک کردن کاملاً مربوط به وتیور را می بخشد ، و یک خزه بلوط اضافه می کند و من جرات می کنم لمس پاچولی را بگویم. پالایز جامایز را می توان یک چایپرو معطر سبز نامید ، اما به هر حال این گوهر کوچک از همه تعاریف فرار می کند ، و اگر می خواهید در مورد وتیور بیشتر بدانید ، من آن را توصیه می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *