دانستنی های عطر

عطر انجلز شیر فیت فرنچ مونتانا

عطر مشتر انجلز شیر فیت فرنچ مونتانا

Angels’ Share x French Montana By Kilian for women and men
توسط الموندو

کیلیان پاریس رایحه خود را با موضوع کنیاک به نام انجلز ‘شیر در یک نسخه محدود جدید روانه بازار می کند. این همکاری بین بنیانگذار کیلیان هنسی و هنرمند رپ آمریکایی فرانس مونتانا است. شاهکار فرشتگان مونتانا به عنوان بیان قرابت بین فرهنگ هیپ هاپ و کنیاک تصور می شود.خواننده رپ به wwd گفت که اولین جنبه ای که او از آن هیجان زده بود این بود که این پروژه چگونه مشارکتی خواهد بود و او در همه عناصر خلاق مشارکت دارد.

Angels Share x French Montana By Kilian for women and men 2 - عطر انجلز شير فيت فرنچ مونتانا

Angels’ Share x French Montana By Kilian for women and men

وی افزود: “این یک سفر برای انتخاب قالب های مختلف برای بطری بود ، و ما بر روی یک طرح منحصر به فرد قرار گرفتیم که برجسته است.”

هنسی می گوید: “من می خواستم عطر انجلز شیر من به اشتراک گذاشته شود و به همان اندازه با فرهنگ هیپ هاپ [مانند کنیاک] مرتبط باشد.”

این بطری دارای یک دیسک رکوردی به رنگ طلایی روی درپوش آن است که زنجیرهای حکاکی آن یادآور گردنبندهای مونتانا است.این عطر ترکیبی است که بر اساس کنیاک با نت های فندق ، دارچین ، بلوط مطلق و دانه تونکا تهیه شده است.مونتانا گفت که او عطرهای پیچیده ، تازه و تمیز اما منحصر به فرد را دوست دارد. “این عطر فقط همین است. این رایحه مناسب برای یک شب در شهر یا قدم گذاشتن روی فرش قرمز است.”

Angels Share x French Montana By Kilian for women and men 1 - عطر انجلز شير فيت فرنچ مونتانا

عطر مشترک شیر کلز انجلز ‘فرنچ مونتانا در بطری ۵۰ میلی لیتری به قیمت ۱۹۵ دلار آمریکا موجود است.

الموندو
مقایسه قدرت عطر های دیور ساواج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *