Antonio Puig logo - آنتونیو پوییگ

نام برند : آنتونیو پویگ
محور فعالیت : عطرسازی
شرکت مادر : پوییگ
کشور : اسپانیا

برند عطر ادکلن آنتونیو پوییگ-Antonio Puig اصالتا یک کمپانی عطر و ادکلن اسپانیایی است. این شرکت بین المللی است اما هنوز ۱۰۰٪ خانوادگی است. آنتونیو پوییگ در حال حاضر در تولیدد محصولات زیبایی و عطر متمرکز شده است.سال ۱۹۴۰ به معنای اولین سنگ بنای شرکت بود – از زمان عرضه عطر Agua Lavanda Puig. دفتر مرکزی شرکت به مرکز بارسلونا منتقل شد و تا امروز در آنجا ماند. چهار پسر آنتونیو به تجارت پدر خود پیوستند و به تدریج آن را به ارث بردند. دو نفر از آنها بر عطرسازی تمرکز داشتند ، یکی متنوع سازی و دیگری روابط سازمانی.

در سال ۱۹۶۰ کلید توسعه آینده این برند زده شد. تیمی از افراد با استعداد که توانستند برای یک شرکت خانوادگی ارزش قائل شوند تشکیل شد. با ساخت آزمایشگاه های عطر سازی و آرایشی کیفیت محصولات را بهبود بخشید. این شرکت همچنین با آزمایشگاه های دیگر در زمینه تحقیقات همکاری می کند و طراحی صنعتی را برای محصولات خود اعمال می کند. پویگ در زمینه بین المللی سازی کار کرد و اولین بخش خارج از کشور را در سال ۱۹۵۹ در آمریکا افتتاح کرد. همکاری با Paco Rabanne آغاز شد و یک کارخانه تولید عطر در شارتر فرانسه تاسیس شد.

یک اتفاق مهم در دهه ۱۹۸۰ امضای قرارداد با کارولینا هررا برای ایجاد و فروش همه عطرهای خوش او بود. موفقیت با عطرهای او به حوزه صنعت مد گسترش یافت و این شرکت تولید مد هررا را آغاز کرد. در اواخر ۱۹۹۰ یکی از اولین افراد مشهور که عطرهای شخصی خود را ایجاد کردند ، آنتونیو باندراس ، توافق نامه ای برای تولید با Puig منعقد کرد. تجارت این شرکت بیشتر و بیشتر رشد کرد و آنها به خرید حتی بیشتر مارک ها و گسترش سبد محصولات خود روی آوردند. آنها در سال ۱۹۹۸ با نینا ریچی رفتند.

در ادامه در سال ۱۹۹۸ شروع به همکاری با برند نینا ریچی کرد . محصولات عطری، لوازم آرایشی و مد در قالب یک شرکت هولدینک به نام Puig Beauty & Fashion در سال ۱۹۹۹ قرار گرفت و مدیدیت اجرایی شرکت به یکی از اعضای نسل سوم سپرده شد و دیگر اعضای شرکت در فرایند تصمیم گیری شرکت می کردند . پس از مدتی با چندین برند محبوب اسپانیایی قرارداد بسته شد که یکی از مهمترین آنها برند محبوب پرادا بود.

همکاری موفق دیگری با یک هنرمند مشهور در سال ۲۰۰۸ با ستاره جهانی شکیرا آغاز شد. این شرکت مجموعه ای از محصولات جدید امضا را الهام گرفته و برای خواننده ایجاد کرده است. در سال ۲۰۰۹ است که این شرکت نام خود را تغییر داد امروز – به سادگی ، پوییگ توافقنامه مجوز برای عرضه عطر جدید آنها با والنتینو منعقد شد. یکی از آخرین موفقیت ها کسب اکثریت سهام خانه مد ژان گوتیر بود.

پوییگ، یک سازنده مارک متخصص در ترجمه تصاویر مارک های مد به دنیای عطر است! طراح آنتونیو پویگ ۳۷ عطر در رایحه ما دارد. آنتونیو پویگ یک خانه عطر قدیمی است. اولین نسخه در سال ۱۹۴۰ ایجاد شد و جدیدترین آن مربوط به سال ۲۰۱۷ است.

متخصصان و طراحان :

ژاک پولژ , روزندو متئو , پیر بوردن , اورلین گیشارد , مارسل کارلس , دومنیک پریساس , ژان گیشارد , هری فریمونت , آلبرتو موریلاس , ژان فرانسوا لاتی , کارلوس وینالس , کارلوس بنایم , مکس گاواری , آلن مورور