o.1138 250x131 - برند آنتونیو ویسکونتی

کشور: ایتالیا
فعالیت اصلی: عطرها
طراح

ایده بطری آنتونیو ویسکونتی از شکل کامل دایره قمری الهام گرفته است و مرحله رشد آن از اینجا ، مشخصات مقعر بطری ، که متعاقباً در راس با شکل محدب همگرا می شود تا کلاه خود را تشکیل دهد. تقاطع فاز ماه هلال که در یک ترکیب هماهنگ بین زن مقعر و نر محدب پر ​​شده از نور است.
برای دقیق تر ساختن این بطری از یک سیستم تولید غیر خودکار و استانداردهای کیفی بالا استفاده می شود که در آن هر قطعه با دقت کنترل شده توسط دست انسان با هدف ارزیابی توزیع شیشه ، وجود انسدادها و شفافیت کلی آن انجام می شود. . فقط بطری هایی که این استانداردهای کیفیت را پشت سر گذاشته اند ، به مرحله زیر زمینی می روند ، با استفاده از ابزارهای مخصوص برش الماس ، و پولیش دادن با دست ، برای ایجاد یک پروفیل خاص خاصیت انکسار نور از آن ، در این روش ، هر بطری متفاوت از دیگری را ایجاد می کنند و برای این منحصر به فرد
دنیای Maitre Parfumeur در اوایل قرن گذشته ، هرمتیک و اسرارآمیز ، اسرار پرده برداری که با حسادت محافظت می شود و به سختی از پدر در کودک تحویل داده می شود.
ایو من این ثروت و امتیاز را داشتم که در پدربزرگ مادری ام ، آنتونیو ویسکونتی داشته باشم ، استاد توانست من را به این جهان معرفی کند و به من اسرار مخلوط کردن گل ، ادویه ، چوب و سایر مواد بو را یاد دهد.
وی گفت ، تنها با این کار ، انتقال شیمیایی ماده به بوهای روح ، تنها کسی که قادر به ایجاد احساسات است ، می شوید. بنابراین من در سال ۲۰۰۵ در ۱۵ عطر برتر آنتونیو ویسکانتی متولد شدم ، من دوباره با کلید مدرن تجدید نظر کردم. ”
طراح آنتونیو ویسکونتی در پایه عطر ما ۳۰ عطر دارد. اولین نسخه در سال ۱۹۷۵ ایجاد شد و جدیدترین آن از سال ۲۰۱۵ است.

آنتونیو ویسکونتی