دانستنی های عطر

عطر جدید آرشمید اونیریکو

عطر جدید آرشمید اونیریکو
Archimede Onyrico for women and men

توسط الموندو

علامت تجاری نیش ایتالیایی اونیریکو عطر جدیدی با نام آرشمید ، که ادای احترام به جزیره سیسیل است ، با سابقه قدیمی خود روانه بازار کرده است. ما مدیر هنری اونیریکو ، امیلیا شینیگو را در فلورانس ملاقات کردیم ، جایی که وی از بازدیدکنندگان نمایشگاه پیتی فرگرنز ۲۰۲۱ بود.امیلیا شینیگو: “ما به تازگی دهمین عطر خود را در این مجموعه منتشر کرده ایم. نام آن آرشمید است و شما می توانید آن را در وب سایت ما خریداری کنید ، اما ما رسماً آن را فقط سال آینده ، در Esxence 2022 عرضه می کنیم. “آشرمید نسخه ویژه ما با غلظت ۲۹ است که توسط عطرساز معروف ایتالیایی Maurizio Cerizza ایجاد شده است. مانند همیشه ، عطرهای با درپوش های معروف ما از سنگ مرمر ایتالیایی متمایز می شوند – این بار تراورتینو جیالو است. این یک رنگ زرد است سنگ مرمر از سیسیل. همه کلیساها و معابد سیسیلی از این سنگ خاص ساخته شده اند و ترکیب ارشمیدس از سیسیل الهام گرفته شده است. حتی زمین نیز دارای رنگ زرد است.

Archimede Onyrico for women and men 4 - عطر جدید آرشميد اونيريكو

“بسیاری تصور می کنند که ارشمیدس یونانی بود ، اما او در سیسیل ، در سیراکوز متولد شد. و ما معتقدیم که او بخشی از تاریخ کشور ما است. [ارشمیدس در مستعمره یونان در شهر سیراکوز متولد شد و کشته شد در زمان تسخیر شهر توسط نیروهای رومی. میراث علمی واقعاً توسط معاصرانش درک و استفاده نمی شد آثار علمی او دو بار کشف شد: در دوران حکومت اعراب و دوران رنسانس.

الموندو
عطر مردانه ورساچه اروس

“ما در عطر خود سعی کردیم طبیعت و مناظر سیسیلی را کشف کنیم. رنگهای سیسیل ، بوی سیسیل ، طعم سیسیل. همه نت های عطر موجود در عطر ، از لیمو و پسته گرفته تا خرما و چوب سرو ، سیسیل را توصیف می کنند. ما حتی از روغن لیمو از سیراکوز و خرزهره با یاس استفاده کردیم که در همه جا در سیسیل رشد می کنند! و ارشمیدس مشهورترین شهروند جزیره است که روح جزیره جنوبی و ذهن مشتاق ساکنان آن را تجسم می کند.

Archimede Onyrico for women and men 3 - عطر جدید آرشميد اونيريكو

“آرشمید یک عطر خوش طعم است زیرا سیسیل به خاطر شیرینی هایش معروف است. مانند Cassata Siciliana ، یک دسر ویژه با بادام ، میوه های آب نبات ، ریکوتا ، آب میوه و با لعاب مارزیپان پوشانده شده است. اما همچنین بسیاری از دسرهای دیگر ، مانند کرم کانولی رول ، میوه مارتیپان ، بستنی گرانیتا و غیره.

سیسیل ، سرزمینی باستانی ، اسرارآمیز و پر از خرافات ، جادو ، دانش و زیبایی: بازدیدکنندگان را شوکه می کند و او را در گردابی از رنگ ها ، صداها ، مزه ها ، بوهای شدید و متحدالمرکز ، و همچنین “روشنایی” های قدیمی مردم سیسیلی ، منتقل می کند. جشنواره ها درخشان ترین و خارق العاده ترین ذهن های شبه جزیره ایتالیا در این سرزمین متولد شد.

Archimede Onyrico for women and men 1 - عطر جدید آرشميد اونيريكو

آرشمید عطری قوی و نافذ است که دارای کیاروسکوروی بویایی قوی است. این عطر در مورد محیط بوکولیک سیسیل می گوید ، در اولین طعم مسحور کننده است. بویایی با اراده پسته و لیمو سیسیلی مخلوط با بخور ، فلفل صورتی و ریشه گلپر شروع می شود و برای بازآفرینی بوی جزیره ایتالیا مورد مطالعه قرار گرفته است. چشم انداز معطر تشدید می شود: المی ، پیمنتو ، یاسمین و اولندر رایحه ای مست کننده و معمولاً مدیترانه ای ایجاد می کنند و ذهن ما را به روستاهای باستانی پر از خیابانهای کوچک و مشخص منتقل می کنند.

الموندو
عطر آکوا دی پارما عود اند اسپایس

پایان این نمایشنامه بویایی خوشمزه است: وانیل و دانه تونکا با عمق چوب سرو و وتیور تلاقی می کنند و عمق جذاب و قدرتمندی به عطر می بخشد. این همان حسی است که شب هنگام در سیسیل تنفس می کنید و به ماه منعکس شده در دریا نگاه می کنید.

Archimede Onyrico for women and men 2 - عطر جدید آرشميد اونيريكو

 شرح نام تجاری

اگرچه امیلیا ارشمید را به عنوان یک دوست داشتنی و شیرین توصیف می کند ، اما روی پوست من مانند یک رایحه تند چوبی عمل می کند-بوی خاک و چوب که از گرمای تابستان خشک شده است. با این حال ، یک دوره روشن از شیرینی شکوفا نیز دارد. دهانه آن مرکبات پرانرژی با لهجه فلفل تند و مشک سبزیجات سبز روشن است. سایه شفاف بخور به تدریج با ظهور سایه رزینی المی قدرت و تندی می یابد. شیرینی ابتدا با هماهنگی گل ظاهر می شود ، اما سپس شیرینی نرم تر می شود. پایه ارشمید یک پایه چوبی خشک و شفاف از سرو ، وتیور و دانه تونکا با کمی عنبر است. با استفاده از این تکیه گاه ، رایحه به راحتی از گل شیرین به چوبی خشک تبدیل می شود. آیا این امکان وجود دارد که بر روی پوست یک زن ، به همین راحتی به شیرینی برگردد؟ وانیل در آن وجود دارد ، اما بسیار خجالتی است که خود را نشان دهد ، حتی در پس زمینه کم نور Iso E Super. عطری نسبتاً منطقی و متفکرانه تا احساسی و فعال.

آرشمید اونریکو اسپشال ادیشن به عنوان ادوپرفیوم (۲۹٪) در بطری های ۸ و ۱۰۰ میلی لیتری به ترتیب با قیمت ۲۵ و ۲۱۵ یورو در وب سایت رسمی مارک و در مکان های فروش ویژه در دسترس است.

الموندو
عطر ادکلن مردانه هرمس اچ 24

Archimede Onyrico for women and men

رایحه اولیه: کندر ، لیمو سیسیلی ، پسته ، ریشه گلپر و فلفل صورتی ؛
نت های میانی: المی ، پیمنتو ، داوانا ، یاسمن ، و خرزهره ؛
رایحه پایه: چوب سدر ، وتیور ، دانه تونکا و وانیل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *