دانستنی های عطر

عطر آرمانی آکوا دی جیو

ادو پرفیوم آرمانی آکوا دی جیو

Armani Acqua di Gio Eau de Parfum

توسط سانیا پکیچ

در سال ۲۰۲۲، جورجیو آرمانی اکوا دی جیو ادوپرفیوم را ارائه خواهد کرد، تفسیر جدیدی از عطر نمادین اکوا دی جیو از سال ۱۹۹۶. اکوا دی جیو ادوپرفیوم به پایداری اختصاص دارد. سازگار با محیط زیست است و از مواد تشکیل دهنده مسئولانه تشکیل شده است.

Acqua di Gio Eau de Parfum Giorgio Armani for men 2 1 - عطر آرمانی آکوا دی جیو

ترکیب جدید طراوت اقیانوسی قوی را به ارمغان می آورد، جایی که مولکول های نت های دریایی با ماندارین سبز طبیعی، اسانس های معطر و نت های پایه چوبی- معدنی مخلوط می شوند. به طور خلاصه، این یک رایحه آبی-آروماتیک است که نت های دریایی را با اسانس های معطر ترکیب می کند. قلب معطر شامل مریم گلی از پروونس، اسطوخودوس تازه و شمعدانی از ماداگاسکار است. پاتچولی گواتمالایی و وتیور در پایه عطر یافت می شود.

o.IriT7Jl1efN - عطر آرمانی آکوا دی جیو

رایحه اولیه: ماندارین سبز، نت های دریایی
قلب: مریم گلی، شمعدانی، اسطوخودوس
پایه: نعناع هندی، وتیور، نت معدنی

مواد اولیه شامل مواد خام طبیعی و پایدار است: نارنگی سبز در جنوب ایتالیا به صورت دستی چیده می شود. مریم گلی از پروونس در جنوب فرانسه و وتیور از هائیتی می آید. پاتچولی از گواتمالا می آید و در برنامه های همبستگی برداشت می شود.

Acqua di Gio Eau de Parfum Giorgio Armani for men 1 - عطر آرمانی آکوا دی جیو

با روح محیط زیست، بطری نمادین ساخته شده از شیشه سنگین و شفاف اکنون می تواند دوباره پر شود. درپوش چوبی تیره تعادل بین طراحی و طبیعت را تداعی می کند.

این رایحه در مقادیر ۴۰ میلی لیتر، ۷۵ میلی لیتر و ۱۲۵ میلی لیتر و با پر کردن مجدد ۱۵۰ میلی لیتر در دسترس خواهد بود. بر اساس گزارش ها، پر کردن مجدد عطر شما ۳۱ درصد در انتشار CO2، ۴۳ درصد در شیشه و ۶۷ درصد در فلز صرفه جویی می کند.

الموندو
عطر ادکلن زنانه کنزو فلاور بای کنزو ادو تویلت 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *