دانستنی های عطر

عطر مردانه آرمانی کد ادوپرفیوم ۲۰۲۱

عطر مردانه آرمانی کد ادوپرفیوم: بازگشت به آغاز
Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men

اولین آرمانی کد ، با مولتیپل فلنکرز ، ۱۵ سال پیش در بازار ظاهر شد و لاین آرمانی کد تا به امروز همچنان محبوب است. علاوه بر مشخصات مدرن بویایی ، چهره های خوب انتخاب شده برای فعالیت های تبلیغاتی به موفقیت بزرگ آرمانی کد کمک می کنند. در سال ۲۰۰۴ ، در زمان تخریب عنبر ، ادکلن آرمانی کد راه اندازی شد و بلافاصله یکی از بهترین ها در میان آنها شد. برای من ، آرمانی کد عطر دانشگاه من بود ، بسیاری از ما آن را می زدیم ، از جمله خودم. یادم می آید چقدر دنج و در عین حال هیجان انگیز به نظر می رسید.

از آن زمان ، نسخه اصلی حاشیه های زیادی به دست آورده است. نسخه های تازه ای از آرمانی کد ، و همچنین نسخه های گرم ، هر بار شیرین تر از قبل وجود داشته است. با این حال ، هیچ یک از آنها را نمی توان با زیبایی و تعادل بی عیب و نقص اصلی مقایسه کرد.آنتوان دروغ ، عطر ساز ، موفق شد یک نسبت ایده آل را بین ساختار کلاسیک فوره با تسلط کومارین ، و سیرابی شیرین شرقی نت های چوبی-گورماند گایاک و توتون ، حس کند. همه چیز در آرمانی کد اصلی در حد متوسط بود.

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men 2 - عطر مردانه آرمانی كد ادوپرفيوم 2021

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men

با گذشت زمان ، نسخه اصلی تغییر کرده و شیرین تر شده است که بدون شک از نظر تجاری موفقیت آمیز است ، اما به نظر من فاقد پالایش و هماهنگی مورد اول است. شاید دلیل متفاوت بودن آنها این باشد که توسط عطاری های مختلف ایجاد شده اند. مسیر حرفه ای آنتوان لی او را از غول های Givaudan و Takasago به یک شرکت کوچک تولید عطرهای دستی در گراس رساند. اما این داستان برای زمان دیگری است.در سال ۲۰۲۱ ، جورجیو آرمانی نسخه به روز شده آرمانی کد اصلی را با غلظت ادو پرفیوم معرفی کرد و به طور غیر منتظره ای برای من ، فوق العاده زیبا شد.

الموندو
نحوه مخلوط کردن روغن های عطر

نت های برتر: اسطوخودوس ، لیمو ، ترنج
نت های میانی: لوبیای تونکا
نت های پایه: وانیل ، جیر ، سرو و مشک

ادو پرفیوم جدید آرمانی کد یک عطر شیک و زیبا است که خیلی از زمان اصلی و حتی زمان قبلی را به یاد من می آورد. آهن گرم کومارین توسط روغن اسطوخودوس خنک می شود ، آمبروکسان منتشر جایگزین توتون می شود. با یک معجزه ، آرمانی کد جدید به راحتی شامل سه دهه عطر در یک زمان است:

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men 3 - عطر مردانه آرمانی كد ادوپرفيوم 2021

زمان مدرن امبروکسان ، کد ژنتیکی نسخه اصلی از ابتدای هزاره جدید و از لحاظ سبک دهه ۸۰! بله ، افرادی که نسبت به زمان دراکار نوآر بزرگ احساس نوستالژی می کنند ، سایه تاریک آن را در ادو پرفیوم آرمانی کد پیدا می کنند. نه تنها ساختار رایحه چشمگیر است بلکه پویایی تولید آن نیز قابل توجه است: آنتونی مایسوندیو از Givaudan موفق به ایجاد عطری بسیار آرام ، بدون مانع و در عین حال خسته کننده نشده است. امبروکسان گیرنده های شما را نقض نمی کند ، اما اسطوخودوس و کومارین امضای کد را به آرامی روشن می کند. در مورد شیرینی ، این بسیار خوب اندازه گیری شده است که می توانم عطر جدید را حتی به کسانی که به دلیل شیرینی نسخه های قبلی از این خط جداً پرهیز کرده اند ، توصیه کنم. با بازگشت به آغاز ، آرمانی از خود پیشی گرفته و یک عطر کلاسیک جدید ایجاد کرده است ، عطری متعادل و زیبا که بسیاری از ما هنوز آن را ارزیابی نمی کنیم.

الموندو
عطر ادکلن زنانه مون گرلن اسپارکلینگ بوکت گرلن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *