دانستنی های عطر

عطر مردانه آرمانی کد ادوپرفیوم ۲۰۲۱

عطر مردانه آرمانی کد ادوپرفیوم: بازگشت به آغاز
Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men

اولین آرمانی کد ، با مولتیپل فلنکرز ، ۱۵ سال پیش در بازار ظاهر شد و لاین آرمانی کد تا به امروز همچنان محبوب است. علاوه بر مشخصات مدرن بویایی ، چهره های خوب انتخاب شده برای فعالیت های تبلیغاتی به موفقیت بزرگ آرمانی کد کمک می کنند. در سال ۲۰۰۴ ، در زمان تخریب عنبر ، ادکلن آرمانی کد راه اندازی شد و بلافاصله یکی از بهترین ها در میان آنها شد. برای من ، آرمانی کد عطر دانشگاه من بود ، بسیاری از ما آن را می زدیم ، از جمله خودم. یادم می آید چقدر دنج و در عین حال هیجان انگیز به نظر می رسید.

از آن زمان ، نسخه اصلی حاشیه های زیادی به دست آورده است. نسخه های تازه ای از آرمانی کد ، و همچنین نسخه های گرم ، هر بار شیرین تر از قبل وجود داشته است. با این حال ، هیچ یک از آنها را نمی توان با زیبایی و تعادل بی عیب و نقص اصلی مقایسه کرد.آنتوان دروغ ، عطر ساز ، موفق شد یک نسبت ایده آل را بین ساختار کلاسیک فوره با تسلط کومارین ، و سیرابی شیرین شرقی نت های چوبی-گورماند گایاک و توتون ، حس کند. همه چیز در آرمانی کد اصلی در حد متوسط بود.

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men 2 - عطر مردانه آرمانی كد ادوپرفيوم 2021

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men

با گذشت زمان ، نسخه اصلی تغییر کرده و شیرین تر شده است که بدون شک از نظر تجاری موفقیت آمیز است ، اما به نظر من فاقد پالایش و هماهنگی مورد اول است. شاید دلیل متفاوت بودن آنها این باشد که توسط عطاری های مختلف ایجاد شده اند. مسیر حرفه ای آنتوان لی او را از غول های Givaudan و Takasago به یک شرکت کوچک تولید عطرهای دستی در گراس رساند. اما این داستان برای زمان دیگری است.در سال ۲۰۲۱ ، جورجیو آرمانی نسخه به روز شده آرمانی کد اصلی را با غلظت ادو پرفیوم معرفی کرد و به طور غیر منتظره ای برای من ، فوق العاده زیبا شد.

الموندو
عطر ادکلن کولونیا فوتورا 2020 از برند آکوا دی پارما

نت های برتر: اسطوخودوس ، لیمو ، ترنج
نت های میانی: لوبیای تونکا
نت های پایه: وانیل ، جیر ، سرو و مشک

ادو پرفیوم جدید آرمانی کد یک عطر شیک و زیبا است که خیلی از زمان اصلی و حتی زمان قبلی را به یاد من می آورد. آهن گرم کومارین توسط روغن اسطوخودوس خنک می شود ، آمبروکسان منتشر جایگزین توتون می شود. با یک معجزه ، آرمانی کد جدید به راحتی شامل سه دهه عطر در یک زمان است:

Armani Code Eau de Parfum Giorgio Armani for men 3 - عطر مردانه آرمانی كد ادوپرفيوم 2021

زمان مدرن امبروکسان ، کد ژنتیکی نسخه اصلی از ابتدای هزاره جدید و از لحاظ سبک دهه ۸۰! بله ، افرادی که نسبت به زمان دراکار نوآر بزرگ احساس نوستالژی می کنند ، سایه تاریک آن را در ادو پرفیوم آرمانی کد پیدا می کنند. نه تنها ساختار رایحه چشمگیر است بلکه پویایی تولید آن نیز قابل توجه است: آنتونی مایسوندیو از Givaudan موفق به ایجاد عطری بسیار آرام ، بدون مانع و در عین حال خسته کننده نشده است. امبروکسان گیرنده های شما را نقض نمی کند ، اما اسطوخودوس و کومارین امضای کد را به آرامی روشن می کند. در مورد شیرینی ، این بسیار خوب اندازه گیری شده است که می توانم عطر جدید را حتی به کسانی که به دلیل شیرینی نسخه های قبلی از این خط جداً پرهیز کرده اند ، توصیه کنم. با بازگشت به آغاز ، آرمانی از خود پیشی گرفته و یک عطر کلاسیک جدید ایجاد کرده است ، عطری متعادل و زیبا که بسیاری از ما هنوز آن را ارزیابی نمی کنیم.

الموندو
معرفی عطر ادکلن استارک پیو د آمور 2020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *