دانستنی های عطر

عطر ادکلن مشترک آتنا پرواد

Athena PROAD Review

عطر ادکلن مشترک آتنا پرواد

در سال ۲۰۲۱، برند عطر تایلندی پرواد مجموعه جدید ا پلیس اف مموریز را راه اندازی کرد که در آن مالک و عطرساز جوتینات از همه عطرسازان دعوت کرد تا خاطرات خود را از طریق عطر به اشتراک بگذارند. فکر می‌کردم این مجموعه می‌تواند فرصتی عالی برای عطرسازان جوان باشد تا خودشان را معرفی کنند. برند محلی عطر جدیدی به دست می‌آورد و عطرساز اولین عطر را بدون هیچ فشاری از سوی مدیران برندهای فروش محور جهانی دریافت می‌کند. به نظر می رسد که چنین پلت فرم باز نه تنها برای عطرسازان تازه کار بلکه برای عطرسازان مشهور نیز مورد نیاز است.

یک نمونه آتنا پرواد است که توسط فرانسوا روبرت ساخته شده است. این عطر ادامه مجموعه ای است که فرگرنتیکا قبلا پوشش داده است: کوچی، بل د پگوماس، کافی د شیانگ مای و آکیبا، همه به مکان ها و رایحه های خاص آنها اختصاص داده شده است.

فرانسوا روبرت عطرساز نسل چهارم است. پدر او، گای رابرت معروف، عطرساز سابق شانل که عطرهای مهمی مانند شنل#،١٩ امواج گولد، دیورسنس، کالچه، دابلیس، اکویپیج و مانسیر روچاس را خلق کرد. خود فرانسوا اولین آموزش عطرسازی خود را در سن ۱۴ سالگی گذراند و اکنون رهبری شعبه بریتانیایی کوینت اسنس فرگرنس را بر عهده دارد. ، او به پیشنهاد تایلند پاسخ داد و تفسیر خود را از بوی شگفت انگیز تابستان در آتن پیشنهاد کرد.

الهام از نشستن در یک تراس در خیابان های زیر آکروپلیس به وجود آمد. بوی دوست‌داشتنی درختان انجیر در اطراف، گرمای خورشید که گیاهان وحشی روی صخره‌ها را می‌پزد، گیاهان ریحان که در همه جا رشد می‌کنند، بوی معطر تند را پخش می‌کنند. رازیانه وحشی، سیستوس، بوته ها، زیر آفتاب مدیترانه، فضا و احساسی بی نظیر.

Athena Proad for women and men 2 - عطر ادکلن مشترک آتنا پرواد

Athena Proad for women and men

آتنا پرواد یک رایحه سبز غیرمعمول پیچیده است که دائماً در حال تغییر است و در هر لحظه توهم سادگی و راحتی زندگی در تعطیلات تابستانی را ایجاد می کند. انواع حس های با طراوت سبز با گذشت زمان جایگزین یکدیگر می شوند. این عطر با سبزی های تلخ مرکباتی برگ ها و میوه ها باز می شود که با سبزی های معطر گیاهان باغی جایگزین می شود. گیاهان باغ فقط می توانند برای من باشند. در سیبری باید ریحان و مریم گلی را با احتیاط خاصی پرورش دهیم، در حالی که آویشن وحشی رشد می کند، اما آتنا معنای دیگری می آورد: بوی ماکیا (فر.) یا ماکیا (آن) که انبوهی از درختچه ها و گیاهان همیشه سبز هستند، رایج است.

الموندو
عطر جدید مردانه وینس کاموتو ترا اکستریم 2020

پس از آن، عطر یک جنبه سبز دیگر را نشان می دهد: برگ و میوه انجیر، و شیرینی شفاف در این تم شیک ظاهر می شود. با بوی تارت، شیره انجیر شیری، مقداری نقوش پودری و تند و گرمای شفاف مشک های گیاهی، وجه سبز جدیدی باز می شود. مرا به یاد یکی از رایحه های سبز مورد علاقه ام انداخت، عطر عجیب و غیرمعمول کالاموس: کام دس گارسونز سریس ۱ لیوز، ترکیبی از سبزی ها، کرمی و آبزیان.

سیلو آتنا حاوی رایحه ای کرمی و چرمی چوبی از چوب صندل، سدر و لبدانوم است که با پودر سفید برفی و عنبر پاشیده شده است. گرم، اما نه سوزان، ترکیبی از بوی مشرق زمین، شیرین و بسیار ماندگار – نه شرقی، اما هنوز کاملا سبز خاکستری. پایدار، نرم، غیرقابل اغتشاش و به نوعی بی تفاوت، همانطور که یک مسافر در دریای مدیترانه باید بوی آن را بدهد. نمی دانم چه مدت چنین عطر فوق العاده ای در قفسه ردی فرنکویس صرف شده است؟ آیا او عطر را به برندهای دیگر عرضه کرده است؟ آیا این زیبایی برای برندهای لوکس خیلی پیچیده به نظر می رسید؟

عطر آتنا پرواد در وب سایت رسمی و در فروشگاه های تایلندی این برند موجود است. یک بطری ۳۰ میلی لیتری ۱۹۵۹ بات تایلند قیمت دارد. حمل و نقل بین المللی فقط از طریق DHL در دسترس است.

رایحه: ترنج، لیمو، بیگاراد، آویشن، مریم گلی، آلدئیدها، انجیر، ریحان، عنبر، چوب صندل، رازیانه، چرم، گلپر، فلفل صورتی، سیستوس، مشک، گل رز، آمبرت، زنبق، هویج، چوب عنبر.

الموندو
عطر زنانه الي ساب له پرفيوم لومير

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *