دانستنی های عطر

عطر آون اتراکشن وان فریش و وان اینتنس

دوتایی از رایحه های جدید عطر آون اتراکشن وان فریش و عطر آون اتراکشن وان اینتنس – پاییز امسال در روسیه ظاهر شده است و این دو اولین مجموعه تک جنسیتی این برند است. (وان ترجیح می دهد آن را “جهانی” بخواند.) بطری سفید تازه و بطری سیاه و سفید با اشکال خود مکمل یکدیگر هستند. به نظر می رسد بطری ها در کنار هم بسیار بهتر به نظر می رسند ، گویی که اشاره می کنند رایحه های معطر می توانند به صورت لایه لایه نیز استفاده شوند و مکمل یکدیگر باشند.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 1 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

در حالی که بطری ها دارای یک وجه عمودی برای ترازبندی متقارن خود هستند ، عطرها با توافق مشترک “فیژینورد” یا “د و ان” مشترک می شوند ، که از جمله شامل آهک ، چوب درخت سرو و دانه تونکا – آبدار و نرم همان زمان. این عطر توسط عطاری های فرانک وولکل و اونورین بلان به طور خاص برای این پروژه ساخته شده است تا رایحه های اتراکشن وان با هم پوشیده شود و مکمل یکدیگر در طول روز باشند.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 3 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

رایحه سفید عطر و بوی تازه و مثبت یک صبح سبز تابستانی است. من دوست دارم در مورد آن به عنوان یک تغییر مدرن و نرم در مورد تم ادکلن مرکبات فوژر فکر کنم. نتهای بالای آن علاوه بر نارنجی آشکار ، حاوی برگهای انجیر سبز شیری ، بوی یک گریپ فروت سفید نرم یا پوست پوملو و یک ادویه ظریف گشنیز است. قلب شفاف گل بر اساس یک آکورد آبزی سوسن بنایی بر اساس ترانسلوزون ساخته شده است ، و توسط شمش شفاف کهربا چوبی Iso E Super ، رنگ آمیزی شده با ترش شیرین گسترش می یابد دانه های تونکا و با چوب صندل گرم و مشک گرم می شوند.

الموندو
چطور اولین عطر دخترم را انتخاب کنم

اگر در دنیای رایحه های شناخته شده قبلی به دنبال برخی از مشابهات عطر آون اتراکشن وان فریش بگردیم ، آنگاه هیبرید خاصی به ذهن خطور می کند. این بر اساس یک اعلامیه شفاف کارتیه ، با آغاز سبز برگ انجیر (به عنوان مثال ، عطر ادکلن هرمس آن جاردین این مدیترانه) و چوب صندل بنفش مطابق با عطر ادکلن له لابو سانتال ۳۳ است. همانطور که مشاهده می کنید ، عطرهای ذکر شده در مقایسه با سطح قیمت آون همه تازه و بسیار گران هستند. شایستگی عطاری های بلک لدر و فرانک ویکل این است که آنها این طراوت را به قدرت خرید همه مشتریان نزدیک می کنند ، در حالی که بوی های روشن را به سفیدی نرم نرم می کنند.

Attraction One Fresh Avon for women and men

نت های برتر: پرتقال ، انجیر و شکوفه های لیمو برزیلی ؛
نت های میانی: آکورد آکواریوم و لیمو ترش؛
نت های پایه: چوب سدر ، مشک ، و دانه تونکا.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 2 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

رایحه در بطری سیاه از نظر شخصیت بسیار متفاوت است. عطر آون اتراکشن وان اینتنس تلاش می کند تا نور را خاموش کند و با لمس در تاریکی همه جا با جهان اطراف آشنا شود. این خاصیت القایی و مخملی است ، بیشتر در مورد یک استراحت شب است تا یک روحیه کاری صبحگاهی. این ماده قهوه آسیاب سیاه ، چوب صندل و وانیل را به توافق رایج “د وان” اضافه می کند تا باعث شود چوبی گرم باشد و به طور کلی دارای ویژگی های خاص باشد. حتی آکورد آبزی در رایحه سیاه در خز نرم و کرکی پنهان است ، و به وضوح نشان داده نمی شود ، بلکه در پاشیده شدن آب ، شبنم گل و درخشش درخشان رنگین کمان نشان داده می شود. حتی قهوه در اینجا یک انگیزه تقویت کننده صبح برای نیم روز نیست ، بلکه یک شانه زدن دوستانه بر روی شانه است: “شما چه می کنید؟ آیا تصمیم گرفته اید بلافاصله بعد از یک شام با شمع و دسر به خواب بروید؟ به یاد داشته باشید ، ما برنامه های ویژه ای برای امروز عصر ، برای گشتن در اطراف شهر ، دست در دست گرفتن ، در آغوش گرفتن و بوسیدن در گوشه گوشه دیگر. “

الموندو
عطر زنانه کلویی نومد

عطر آون اتراکشن وان اینتنس چه چیزی را به من یادآوری می کند؟ بیشتر از هر چیز دیگری ، این یک قهوه ایرلندی ، یک فنجان داغ قهوه سیاه قوی ، همراه با شکر و یک دوز سخاوتمندانه رم یا ویسکی برای برق می زند. مانند نسخه ارزان قیمت عطر موگلر ای من ، بدون گیاهان و میوه ها ، اما دارای قسمت قهوه چوب صندل تقویت شده. و حتی به سمت مارک جدید عطر گوچی پورهوم (۲۰۰۳) ، اما نه به همان اندازه غنی ، بدون خش خش خش پاچه ، عود و چرم.

Attraction One Intense Avon for women and men

نت های بالایی: هل ، فلفل صورتی ، لیمو ترش و نت های آب.
نت های میانی: شکوفه قهوه و لیمو ؛
نت های پایه: وانیل ، مشک ، چوب صندل ، و دانه تونکا.

عطر آون اتراکشن وان فریش و عطر آون اتراکشن وان اینتنس در طبیعت بسیار متفاوت هستند: سفید و سیاه ، روز و شب ، روزهای هفته و آخر هفته. در عین حال ، آنها با یکدیگر خوب کنار می آیند. با این حال ، با اسپری استفاده برابر در هر اسپری ، همیشه به نظر می رسد که این ترکیب بیشتر سفید و تازه است تا چوبی و ادویه دار. مانند زندگی ، کسی که فعالیت بیشتری داشته باشد همیشه برنده است.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *