دانستنی های عطر

عطر آون اتراکشن وان فریش و وان اینتنس

دوتایی از رایحه های جدید عطر آون اتراکشن وان فریش و عطر آون اتراکشن وان اینتنس – پاییز امسال در روسیه ظاهر شده است و این دو اولین مجموعه تک جنسیتی این برند است. (وان ترجیح می دهد آن را “جهانی” بخواند.) بطری سفید تازه و بطری سیاه و سفید با اشکال خود مکمل یکدیگر هستند. به نظر می رسد بطری ها در کنار هم بسیار بهتر به نظر می رسند ، گویی که اشاره می کنند رایحه های معطر می توانند به صورت لایه لایه نیز استفاده شوند و مکمل یکدیگر باشند.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 1 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

در حالی که بطری ها دارای یک وجه عمودی برای ترازبندی متقارن خود هستند ، عطرها با توافق مشترک “فیژینورد” یا “د و ان” مشترک می شوند ، که از جمله شامل آهک ، چوب درخت سرو و دانه تونکا – آبدار و نرم همان زمان. این عطر توسط عطاری های فرانک وولکل و اونورین بلان به طور خاص برای این پروژه ساخته شده است تا رایحه های اتراکشن وان با هم پوشیده شود و مکمل یکدیگر در طول روز باشند.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 3 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

رایحه سفید عطر و بوی تازه و مثبت یک صبح سبز تابستانی است. من دوست دارم در مورد آن به عنوان یک تغییر مدرن و نرم در مورد تم ادکلن مرکبات فوژر فکر کنم. نتهای بالای آن علاوه بر نارنجی آشکار ، حاوی برگهای انجیر سبز شیری ، بوی یک گریپ فروت سفید نرم یا پوست پوملو و یک ادویه ظریف گشنیز است. قلب شفاف گل بر اساس یک آکورد آبزی سوسن بنایی بر اساس ترانسلوزون ساخته شده است ، و توسط شمش شفاف کهربا چوبی Iso E Super ، رنگ آمیزی شده با ترش شیرین گسترش می یابد دانه های تونکا و با چوب صندل گرم و مشک گرم می شوند.

الموندو
عطر ادکلن مولینارد اسمانتوس 2021

اگر در دنیای رایحه های شناخته شده قبلی به دنبال برخی از مشابهات عطر آون اتراکشن وان فریش بگردیم ، آنگاه هیبرید خاصی به ذهن خطور می کند. این بر اساس یک اعلامیه شفاف کارتیه ، با آغاز سبز برگ انجیر (به عنوان مثال ، عطر ادکلن هرمس آن جاردین این مدیترانه) و چوب صندل بنفش مطابق با عطر ادکلن له لابو سانتال ۳۳ است. همانطور که مشاهده می کنید ، عطرهای ذکر شده در مقایسه با سطح قیمت آون همه تازه و بسیار گران هستند. شایستگی عطاری های بلک لدر و فرانک ویکل این است که آنها این طراوت را به قدرت خرید همه مشتریان نزدیک می کنند ، در حالی که بوی های روشن را به سفیدی نرم نرم می کنند.

Attraction One Fresh Avon for women and men

نت های برتر: پرتقال ، انجیر و شکوفه های لیمو برزیلی ؛
نت های میانی: آکورد آکواریوم و لیمو ترش؛
نت های پایه: چوب سدر ، مشک ، و دانه تونکا.

Attraction One Fresh and Attraction One Intense 2 - عطر آون اتراكشن وان فريش و وان اینتنس

رایحه در بطری سیاه از نظر شخصیت بسیار متفاوت است. عطر آون اتراکشن وان اینتنس تلاش می کند تا نور را خاموش کند و با لمس در تاریکی همه جا با جهان اطراف آشنا شود. این خاصیت القایی و مخملی است ، بیشتر در مورد یک استراحت شب است تا یک روحیه کاری صبحگاهی. این ماده قهوه آسیاب سیاه ، چوب صندل و وانیل را به توافق رایج “د وان” اضافه می کند تا باعث شود چوبی گرم باشد و به طور کلی دارای ویژگی های خاص باشد. حتی آکورد آبزی در رایحه سیاه در خز نرم و کرکی پنهان است ، و به وضوح نشان داده نمی شود ، بلکه در پاشیده شدن آب ، شبنم گل و درخشش درخشان رنگین کمان نشان داده می شود. حتی قهوه در اینجا یک انگیزه تقویت کننده صبح برای نیم روز نیست ، بلکه یک شانه زدن دوستانه بر روی شانه است: “شما چه می کنید؟ آیا تصمیم گرفته اید بلافاصله بعد از یک شام با شمع و دسر به خواب بروید؟ به یاد داشته باشید ، ما برنامه های ویژه ای برای امروز عصر ، برای گشتن در اطراف شهر ، دست در دست گرفتن ، در آغوش گرفتن و بوسیدن در گوشه گوشه دیگر. “

الموندو
عطر ادکلن مردانه لوئوه سون کبالت 2021

عطر آون اتراکشن وان اینتنس چه چیزی را به من یادآوری می کند؟ بیشتر از هر چیز دیگری ، این یک قهوه ایرلندی ، یک فنجان داغ قهوه سیاه قوی ، همراه با شکر و یک دوز سخاوتمندانه رم یا ویسکی برای برق می زند. مانند نسخه ارزان قیمت عطر موگلر ای من ، بدون گیاهان و میوه ها ، اما دارای قسمت قهوه چوب صندل تقویت شده. و حتی به سمت مارک جدید عطر گوچی پورهوم (۲۰۰۳) ، اما نه به همان اندازه غنی ، بدون خش خش خش پاچه ، عود و چرم.

Attraction One Intense Avon for women and men

نت های بالایی: هل ، فلفل صورتی ، لیمو ترش و نت های آب.
نت های میانی: شکوفه قهوه و لیمو ؛
نت های پایه: وانیل ، مشک ، چوب صندل ، و دانه تونکا.

عطر آون اتراکشن وان فریش و عطر آون اتراکشن وان اینتنس در طبیعت بسیار متفاوت هستند: سفید و سیاه ، روز و شب ، روزهای هفته و آخر هفته. در عین حال ، آنها با یکدیگر خوب کنار می آیند. با این حال ، با اسپری استفاده برابر در هر اسپری ، همیشه به نظر می رسد که این ترکیب بیشتر سفید و تازه است تا چوبی و ادویه دار. مانند زندگی ، کسی که فعالیت بیشتری داشته باشد همیشه برنده است.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *