دانستنی های عطر

عطر روغنی اونتوس کرید مردانه

روغن معطر آونتوس: یک تجمل لحظه آخری

Aventus Oil Creed for men

اگر به دنبال یک هدیه لحظه آخری برای عاشق Aventus هستید، فرمت Creed’s Perfumed Oil از Aventus را به شدت توصیه می کنم. با ترکیبی که برای تقلید از هرم Aventus طراحی شده است، روغن معطر راهی مطمئن برای خشنود کردن یک متعصب Creed با روشی جدید برای لذت بردن از Aventus است. این برند می‌گوید این روغن که حاوی حلال‌های الکلی نیست، پوست را مرطوب می‌کند.

از نظر اثر بویایی، هر کسی که در مورد خبره Aventus جدی است باید این را امتحان کند و با غلظت های دیگر ارائه شده مقایسه و مقایسه کند. با توجه به نسخه کلاسیک EdP، روغن از دو جنبه اصلی متفاوت است. اولا، آناناس بازکننده نرم‌تر، آبدارتر و غلیظ‌تر به نظر می‌رسد، نه تنها به این دلیل که فرمول آن نت‌های پایه سنگین‌تر را نفخ می‌کند، بلکه به این دلیل که فرارهای ظریف‌تر و ظریف‌تر آونتوس اصلی فرصت شکوفه‌دهی ندارند، که در سطح مولکولی توسط چربی های موجود در روغن جلوه پایانی ساده‌تر، گرمسیری‌تر و توتی‌فروتی‌تر است، با بافت‌های خش‌دار، پوست چوب، فلفلی و ریسه‌ای که از Aventus در ترجمه گم شده می‌دانیم، به جای آن حس چگالی، چاقی و گردی جایگزین شده است. بنابراین، در اصل، شما Aventus را با بافت متفاوت و شکل جهش یافته دریافت می کنید، که به خودی خود دارای ارزش بویایی است.

Aventus Oil Creed for men 1 - عطر روغنی اونتوس کرید مردانه

ثانیاً، شوری مشخص آونتوس (آن جوشش جرقه‌ای که از ترکیب بدنام ترنج و آمبروکسان به دست می‌آید) به طور کامل در روغن از بین می‌رود. این نه تنها شما را وادار می‌کند که به رنگ‌های کهربایی و نت‌های پس‌زمینه صاف‌تر و تند‌تر توجه کنید، بلکه به‌طور قابل‌توجهی جلوه‌گری را کاهش می‌دهد. ممکن است فکر کنید طول عمر بالا می رود، اما در واقع EdP از روغن در آن بخش نیز بهتر عمل می کند.

الموندو
معرفی عطر ادکلن مردانه فیلیپ پلین نو لیمیت

در نتیجه، من روغن آونتوس را برای سه شاخص جمعیتی توصیه می کنم. اگر یک کلکسیونر Creed هستید، این روغن افزودنی ارزشمند برای هر مجموعه ای است. اگر به دنبال افزایش عملکرد EdP با لایه دیگری از Aventus هستید، روغنی که به عنوان پایه زیر رایحه‌های دیگر استفاده می‌شود، در آرزوی طولانی‌مدت قدرت و ردپای ماندگار موفق خواهد بود. در نهایت، اگر عاشق آونتوس هستید، اما در حالت ایده‌آل، چیزی را می‌خواهید که مناسب‌تر برای شام‌های صمیمی در حال باز کردن، و یک سیلاژ اثیری‌تر و ملایم‌تر باشد، آن‌گاه روغن با رام کردن تازه‌های آونتوس شگفت‌زده خواهد شد. جیغ دوش سالن بدنسازی با قوس پیچیده تر و جذاب تر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *