دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

علاوه بر خلاقیت جدید مردان ، آزارو وانتد بای نایت مردانه مجموعه ، خانه مد فرانسوی آزارو در حال راه اندازی عطر و بوی گل ، وانتد گرل بای نایت است که به عنوان عطر یک زن احساساتی و آتشین اعلام شده است. دوز معما ، چالش و اغوا در یک ترکیب جدید ریخته شد که به عنوان “نوید یک شب فراموش نشدنی” ایجاد شد.

Wanted Girl By Night Azzaro for women 5 - عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

“حماسه قهرمان دختر تحت تعقیب ما با ادو پرفیوم جذاب و اعتیاد آور بیشتر برای خانمها ادامه می یابد که تمام توجه را بر روی پوشنده می اندازد. وانتد گرل بای نایت رایحه یک زن گریزان است که نه تنها روز بلکه اکنون نیز می درخشد مانند یک ملکه واقعی شب ، او در زمین رقص می چرخد ​​، با هاله ای تابناک خود می درخشد و شور و اشتیاق را برمی انگیزد. چشم همه را به خود جلب می کند ؛ مردان او را می خواهند ، زنان به او حسادت می کنند ، او ملکه شب است. “

Wanted Girl By Night Azzaro for women 1 - عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

اعلام رایحه عطر بسیار نزدیک به ترکیب بندی است که در قلب آن گلهای ملکه شب (سرئوس شب تاب) را ارائه می دهد. هسته گل در شیرینی کرم شانتیئی ذوب می شود ، که در واقع دو برابر خامه زده شده وانیل ساده است. برای افزودن به اغوا ، نت های کمی مست کننده رم حواس را فریب می دهند ، در تضاد با پچولی که مسئول استعداد گرم و خاکی است.

Wanted Girl By Night Azzaro for women 3 - عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

Azzaro Wanted Girl By Night

عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

نت مهم: روم (نیشکر) ، کرم شانتیئی

الموندو
عطر ادکلن ديور توباكالر 2021

نت های میانی: گل کاکتوس شب شکوف

نت های پایه: نعناع هندی

Wanted Girl By Night Azzaro for women 2 - عطر ادکلن زنانه آزارو وانتد گرل بای نایت

عطر ادکلن زنانه وانتد گرل بای نایت در بطری های نمادین وانتد با منحنی های احساسی و ظریف موجود است که این بار یک انفجار گل و گیاه را برگزار می کند ، بیش از هر زمان دیگری مست کننده است. این عطر از آوریل ۲۰۲۱ با ۳۰ میلی لیتر و ۵۰ میلی لیتر ادوپرفیوم وارد فروشگاه ها می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *