دانستنی های عطر

عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر ۲۰۲۰

عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر

عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر، با نت های قوی ساخته شده است: رایحه ای مردانه ، شدید ، شهری و ادعایی است. استفاده کننده از آن به دلیل ترکیب فوژ ه شرقی که با قدرت زنگ های چوبی برجسته می شود ، تأثیر زیادی بر جای می گذارد. آنچه آن را هیجان انگیز می کند تضاد بین لایه های جذاب و هاله جذاب آن است.

Baldessarini Signature 1 - عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر 2020

در بالدسارینی ، تمایل به “جدایی مردان از پسران” از سال ۲۰۰۲ وجود دارد ، با اولین عطر از مجموعه بالدسارینی هر یک از رایحه ها ، ویژگی های معمولی مارک را نشان می دهد: شخصیت ، اعتماد به نفس . آنها برای مردان طراحی شده اند که با اعتماد به نفس زیادی در زندگی زندگی می کنند.

برای اولین بار ، عطر بالدسارینی نت های شرقی چوبی و فوژه را ترکیب می کند. فلفل صورتی ، سرو و ترنج مقدمه ای معطر را تشکیل می دهند ، که با یک سیب تازه مقاومت ناپذیر مشخص می شود. نت دل انگیز ترکیب جدید رایحه عطر بالدسارینی سیگنیچر، با ترکیبی از آکیگال وود و  پاتچولی ایجاد شده است ، برای یک نت بزرگ و مردانه با نت های کمی چوبی. به آهستگی اما مطمئناً یک شخصیت نفسانی و تا حدی شرقی به تصویر کشیده می شود. نت های گرم ، بالزامیک ، ظریف و چرمی برای اتمام شدید و معنی دار بر اثر ماندگار عطر تأکید می کنند.

Baldessarini Signature 4 - عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر 2020

عطر  BALDESSARINI SIGNATURE  ویرایش ۲۰۲۰

چوبی – شرقی – فوژه

نت های آغازین: فلفل صورتی ، سرو ، ترنج ، سیب

الموندو
معرفی عطر ادکلن کالوین کلاین اوری وان

نت های میانی: آکیگالاوود ، آکورد (سرخس) ، پچولی

نت های پایه: کهربا ، چرم ، لبدانوم ، سیپریول

Baldessarini Signature 3 - عطر جدید بالدسارینی سیگنیچر 2020

طراحی بطری جدید شیشه ای با کیفیت بالا و آبی تیره را نشان می دهد و شکل آن نمادی از ظرافت ساده و بی انتها است. طراحی شفاف و ظریف آن با ترکیب گویای رایحه مطابقت دارد.عطر بالدسارینی سیگنیچر ،در اواسط سپتامبر سال ۲۰۲۰ در حجم ۵۰ و ۹ میلی لیتر به صورت ادوتویلت، همراه با محصولات مراقبت از عطر در دسترس می باشد.

 

مترجم : زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *