دانستنی های عطر

باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

Barbour Releases Two Fragrances Inspired By The Outdoors

توسط  الموندو

باربور یک برند پوشاک معروف است که عمدتاً به حس شیک پوشی در فضای باز ارائه می شود. ریشه های این برند به سال ۱۸۹۴ باز می گردد، اما زمانی که توسط جان باربور در شمال شرق انگلستان تأسیس شد. باربور در اصل لباس بیرونی را برای ماهیگیران، ملوانان و دریانوردان فراهم می کرد تا از آنها در برابر بدترین شرایط آب و هوایی بریتانیا محافظت کند. امروزه پوشاک، کفش و اکسسوری‌های آن‌ها مانند هر جای دیگری در خیابان‌های بزرگ یافت می‌شوند، با دو عطر جدید که آماده پیوستن به کارنامه‌شان هستند.

Barbour Releases Two Fragrances Inspired By The Outdoors 4 - باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

باربور فور هر عطری دوستانه اما مخصوص پیاده روی است که در دو اندازه ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است. با رویه سبز مرکباتی باز می شود و به دنبال آن یک قلب گل یاس و گل سرخ جای خود را به پایه تونکا و گل میمون می دهد. این عطر که ظاهراً ادای احترام به مراتع بریتانیا است، در واقع یک عطر نسبتا استاندارد گلی است، و ارتباط با حومه بریتانیا در بهترین حالت ضعیف است. مرکبات، یاس، گل سرخ و تونکا به طور منظم در مراتع بریتانیا یافت نمی شوند و حتی اگر این را به طور انتزاعی در نظر بگیریم، احساسی که رایحه منتقل می کند بسیار لذیذتر و دخترانه تر و صورتی کم رنگ تر از علفزارهای پر از یونجه و گل است.

Barbour Releases Two Fragrances Inspired By The Outdoors 3 - باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

گذشته از این، باربور فور هر به اندازه کافی آسان است، حتی اگر گاهی اوقات کمی تلخی کند. این عطر نوعی رایحه است که برای کسی که اولین تلاش خود را در زمینه عطر انجام می دهد مناسب است یا، در عوض، می تواند رایحه ای مناسب برای روزهایی که لباس های ورزشی میپوشند و جلوی تلویزیون می نشینند، مناسب باشد. چیز چالش برانگیزی یا سختی در مورد آن وجود ندارد، که دستیابی به آن را آسان می کند، مناسب دفتر است، و بعید به نظر می رسد که توهین شود – خوب، ناله های جزئی را کنار بگذارید.

الموندو
عطر زنانه گرلن میتسوکو ابسولو 17

باربور فور هر عطر جالب تر (و تک جنسیتی تر) این جفت است. همچنین در سایزهای ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری موجود است. در اینجا یک شروع مرکبات به سرو، چوب گایاک و خس خس ختم می شود. دلی از ادویه ها (هل و فلفل سیاه) و رزهای بیس، به پایه کهربایی و مشک دار منتهی می شود.

Barbour Releases Two Fragrances Inspired By The Outdoors 2 - باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

از بین این دو عطر، باربور فور هیم بهترین ترکیب فکری است و شخصیت بیشتری نسبت به نوع “فور هر” دارد. دهانه فور هیم روشن و دوست‌داشتنی است، با مرکبات ملایمی که بدون ضربه زدن بیش از حد بالا می‌آیند. پس از آن مخلوطی از چوب های شیرین و ادویه جات ترشی جات ایجاد می شود که حس دلپذیری را به عطر می دهد و نمای آن را به خوبی گرم می کند. هل و فلفل سیاه تند ملایمی می‌دهند، در حالی که در پس‌زمینه چیزی کمی شبیه زیره در کمین است، در کنار رنگ‌های خشک و دانه‌های کرفس که وقتی خس‌خس معطر به همراه نگاه می‌کند، تقویت می‌شود. نواری از شیرینی از میان رایحه به پایه کهربایی می‌پیوندد که با ادامه آن پودری‌تر می‌شود و در حالت خشک شدن شبیه وانیل می‌شود.

باربور فور هیم به طور مشخص تک جنسیتی است و می تواند توسط هر کسی که به آن اهمیت می دهد، نه فقط برای مردان، استفاده شود. جالب است که ببینیم این عطر چگونه در بین کسانی که بازار هدف این عطر هستند قرار می گیرد. باربور فور هیم به اندازه کافی ناهموار یا تند نیست که بتواند به آن شیار کلیشه ای مردانه برخورد کند، و بنابراین احساس می کند ممکن است برخی از آقایانی را که قصد دارد با این پیشنهاد ضربه بزند از دست بدهد. در عین حال، لقب “برای او” به کسانی که از عطرهای تک جنسیت گریزان هستند اطمینان می دهد. ممکن است تعجب کنید که آیا این عطری است که برای الهام بخشیدن به زیرمجموعه‌ای از بازار خرید عطر طراحی شده است: عطر زنانی که برای هدایای کریسمس برای شریک مرد خود که چیزی خوب اما نه خیلی تهاجمی می‌خواهند خرید می‌کنند. از این نظر تقریباً کمی بدبینانه به نظر می رسد.

الموندو
عطر زنانه باربری هر 2022

Barbour Releases Two Fragrances Inspired By The Outdoors 1 - باربور دو عطر با الهام از د اوتدورز منتشر می کند

این برند همچنین سعی کرده است که ارجاع به میراث خود را در تار و پود بازاریابی برای رایحه در زمانی که هیچ پیوند آشکاری وجود ندارد، خم کند. اگر تمام این پوشش پنجره را از بین ببریم، عطر به خودی خود به اندازه کافی خوشایند است، هرچند به دلیل ایرادات بازاریابی آن. فور هیم گردتر و ملایم تر از عطر فور هر است، و بیشتر شبیه یک ترکیب صیقلی است، البته ترکیبی که کاملاً یک جنس است.

باربور به وضوح فکر کرده است که اطمینان حاصل شود که بطری ها با زیبایی شناسی برند مطابقت دارند. بطری‌های شیشه‌ای فلاسکی شکل با روکش مومی، روکش تارتان و نوار چرمی در اطراف کلاه پوشانده شده‌اند – در واقع کاملاً بیرونی به نظر می‌رسند. مایه شرمساری است که هیچ کس بطری ها را بو نمی کند زیرا روکش موم بوی ناخوشایند لاستیکی دارد، مخصوصاً وقتی نو باشد. می تواند کمی حواس را از آب درونی منحرف کند.

در جهت بالا، به محافظت از عطر درون در برابر نور کمک می کند، بنابراین هر ابر دارای پوشش نقره ای است. هر دو عطر باربور بسیار آسان و کاملاً متوسط هستند. عطرهای غیر آزاردهنده – نوعی هدیه که ممکن است برای پسر عموی خود بخرید که اغلب آنها را نمی بینید. واقعاً هیجان زده شدن در مورد رایحه‌هایی مانند این، که بازاریابی آن‌ها را بر عطر واقعی ترجیح می‌دهند، سخت است، اما در عین حال آنها رایحه‌های بسیار آسانی هستند. آنها مانند معادل معطر یک بیسکویت بسیار استاندارد هستند که با یک فنجان چای سرو می شود. بعید است که باعث ناراحتی شما شود، اما احتمالاً قصد ندارید در مورد آنها نیز نامه ای بنویسید!

الموندو
عطر روتیک بحث بویایی یا بازاریابی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *