دانستنی های عطر

دو عطر مخصوص هدیه ولنتاین بی ماین ۲۰۲۱

دریافت عطر و بوی خاص برای بسیاری از افراد همچنان هدیه روز ولنتاین است. اما امسال چالش های مداوم وجود دارد. با توجه به اینکه مغازه های فروش آجر و ملات در بسیاری از نقاط جهان بسته است ، چگونه می توانید عطر مناسب خود را پیدا کنید ، مخصوصاً اگر در تعجب چیز جدیدی هستید. چیزی قبلا تجربه نشده است؟

سارا بیکر یک هنرمند تجسمی آمریکایی مستقر در لندن است که مارک عطر لوکس و لوکس را که نام او را بر آن نهاده است تاسیس کرد. در مدت ۵ سال ، این خانه قدرت به قدرت دیگری رسیده است و ستایش ها و جوایز زیادی را کسب کرده است. این برند اکنون دارای دو مجموعه کامل از عطرهای لوکس یونی سکس نیش است.امسال سارا بیکر عطرها دو بی ماین محدود را ارائه می دهند! ست های هدیه روز ولنتاین که به عزیزان شما اجازه می دهد در انتخاب موضوع انتخاب زیادی داشته باشند.

شما یکی از ولنتاین بی ماین را سفارش می دهید! مجموعه های هدیه به صورت آنلاین ارائه می شود و سارا بیکر عطرها مجموعه کامل کشف شده مجموعه را ارسال می کند ، که به زیبایی در جعبه هدیه ارائه می شود و دارای کارت طراحی شده توسط هنرمند سارا بیکر است.

Be Mine from Sarah Baker — Two Valentine’s Day Gifts of Choice 1 1 - دو عطر مخصوص هدیه ولنتاین بی ماین 2021

عزیز شما می تواند از هر رایحه ای لذت ببرد و به آن توجه کند ، قبل از اینکه به یک انتخاب بپردازید ، به همان اندازه که قلب می خواهد وقت بگذارید. وقتی علاقه شما تصمیم می گیرد که کدام یک از مجموعه های مورد علاقه وی است ، این مسئله ساده است که با استفاده از کد شخصی موجود در کارت ، به عطرهای سارا بیکر اطلاع دهید. سپس آنها بطری کامل ۵۰ میلی لیتری را بدون هیچ گونه هزینه اضافی و گیرانه ارسال می کنند.

الموندو
معرفی ادکلن پپ جینز لاندن پپ جینز بلک ایز ناو

Be Mine from Sarah Baker — Two Valentine’s Day Gifts of Choice 4 - دو عطر مخصوص هدیه ولنتاین بی ماین 2021ست هدیه  لاو بردز

شما می توانید بی ماین را انتخاب کنید! – مجموعه هدایای  لاو بردز که نمایانگر گل سرسبد کالای سارا بیکر است. این مجموعه هدیه دارای هشت عطر از جمله یک نامزد نهایی جایزه معتبر ۲۰۱۹ است.

برای کسانی که لمس سبک تر را ترجیح می دهند ، بی ماین وجود دارد! – مجموعه هدایای ناوتی کیوپید که پنج عطر اس. باکر کالکشن را به نمایش می گذارد ، مجموعه ادوپرفیوم این خانه در سال ۲۰۲۰ راه اندازی شد تا ستایش زیادی در دنیای عطر داشته باشد.

Be Mine from Sarah Baker — Two Valentine’s Day Gifts of Choice 1 - دو عطر مخصوص هدیه ولنتاین بی ماین 2021

از همه بهتر ، این دو مجموعه هدیه محدود روز ولنتاین ارزش زیادی برای اکثر جیب ها دارند: قیمت هر بطری ۵۰ میلی لیتر. به عبارت دیگر ، شما بدون استرس از تلاش کورکورانه برای درست کردن آن ، به ولنتاین خود یک بطری زیبا از عطر و طعم لوکس لوکس می بخشید – بدون ذکر مزیت اضافی یک کل مجموعه.

Be Mine from Sarah Baker — Two Valentine’s Day Gifts of Choice 2 - دو عطر مخصوص هدیه ولنتاین بی ماین 2021

ست هدیه لاو بردز با هشت عطر زنانه و لوازم جانبی ۱۲۰ £ / ۱۵۵ دلار قیمت دارد. بی ماین! – مجموعه هدایای ناوتی کیوپید با پنج عطر ادکلن ۸۰ / / ۹۵ دلار قیمت دارد. تمام قیمت ها شامل جعبه بسته بندی شده هدایای مجموعه ، مجموعه کشف ، کارت طراحی شده توسط هنرمندان و بطری کامل ۵۰ میلی لیتر عطر متعاقباً توسط ولنتاین خوش شانس شما انتخاب شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *