دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه استی لودر بیوتیفول مگنولیا ۲۰۲۱

مجموعه معروف زیبا توسط خانه  استی لودر شامل عطر و بوی گل و جنگلی جدیدی است که ترکیبی دوست داشتنی از گلهای مگنولیا و گاردنیا را ارائه می دهد. جدیدترین آفرینش ، بیوتیفول مگنولیا ، در پرچم شیشه ای همان شکل قبلی خود ظاهر می شود و از رنگ صورتی روشن آب میوه استفاده می کند.

Beautiful Magnolia Estée Lauder for women

همانطور که توضیح داده شد ، ” عطر استی لودر بیوتیفول مگنولیا ترکیبی خواب آور با نت های امضا شده از ماگنولیای سرسبز ، گاردنیای خورشیدی ، جنگل های گرم و مشک درخشان است. رمانتیک ، زنانه و درخشان. هر نت شما را از یک داستان عاشقانه عمیق تر ، از ابتدا تا پایان. “جرات خواب دیدن: لحظه رعد و برق که شما برای اولین بار یکدیگر را دیدید. احساسی شبیه هیچ کس دیگر. عجله احساسی ماگنولیا ، نمادی از وفاداری در عشق ، با مات علفی ترد و شفافیت آب متعادل است نیلوفر آبی ، به اندازه تازه بودن عشق جدید.

Estee Lauder Beautiful Magnolia 2 - عطر ادکلن زنانه استی لودر بیوتیفول مگنولیا 2021

“به جرات میل کن: هیجانات متناقض ، انفجار شور ، در عطر شهد هیپنوتیزم روغن ماگنولیا ، حسی و زنانه منعکس می شود ، که با مقاومت در برابر نت های خیره کننده گاردنیای خورشیدی و گل رز عمیق ترک خورده است. “جرات باور کردن: چوب درخت سرو ، چوب صندل صاف و مشک ایلومینا گرما ، قدرت و احساس خود را به لحظه بی نفس اضافه می کنند ، هنگامی که ، بدون ترس ، سرانجام و برای همیشه ، می دانید که آنها کسی است که جرات دوست داشتن آن را دارید.”

الموندو
عطر زنانه جیورجیو آرمانی مای وی اینتنس

Estee Lauder Beautiful Magnolia 3 - عطر ادکلن زنانه استی لودر بیوتیفول مگنولیا 2021

عطر استی لودر بیوتیفول مگنولیا

ESTEE LAUDER BEAUTIFUL MAGNOLIA

عطری زنانه و جذاب و اغوا کننده می باشد. این عطر با رایحه خنک در دسته گروه بویایی گلی آبزی قابل‌طبقه‌بندی است. از ترکیبات بکار برده شده در این عطر می توان به لاله مردابی، مگنولیا ، چای میت، رز ، گاردنیای یاسمنی، مگنولیا ، روایح خورشیدی، مشک ، سدر ، چوب صندل سفید اشاره کرد.

نت اولیه : لاله مردابی، مگنولیا ،چای میت

نت میانی : رز، گاردنیای یاسمنی، مگنولیا، روایح خورشیدی

نت پایه : مشک ،سدر چوب، صندل سفید

عطر ادکلن زنانه  استی لودر ماگنولیای بیوتیفول از مارس ۲۰۲۱ به صورت ۱۰میل ، ۳۰میل، ۵۰میل و ۱۰۰ میل به صورت ادوپرفیوم در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *