دانستنی های عطر

عطر زنانه اسکار دی لا رنتا بلا نایت

عطر زنانه اسکار دی لا رنتا بلا نایت ادو پرفیوم

Bella Night Oscar de la Renta for women

لاین عاشقانه بلا بای اوسکار د لا رنتا هوس در سال ۲۰۱۸ با اولین عطر از مجموعه بلا بلانکا آغاز شد ، و بعد از آن بلا رز در سال ۲۰۱۹ و بلا اسنس در سال ۲۰۲۰ طراحی شد. همه پرچم های این لاین برای انعکاس ترکیبات گل و گیاه طراحی شده اند.؛ بطری عطرها با تزئینات زیبا و سه بعدی گلدار پوشانده شده اند. آخرین ساخته ، بلا نایت ، که با رنگ آبی به رنگ شب طراحی شده است و تجسم چشم انداز جذاب اسکار دلا رنتا از یک شب پر زرق و برق شروع می شود. این عطر احترام به آسمان درخشان شبانه و احساسات بینهایت وومنز اسکار دلا رنتا را در می گزارد.

025 - عطر زنانه اسکار دی لا رنتا بلا نايت

در آغازین ، پوست پرتقال را پیدا می کنیم که همراه با تمشک و شکوفه های سیب ترکیب شده است. قلب تحت سلطه یاسمین شکوفه شب است ، که با شکوفه های نارنجی ، ماگنولیا و فریزیای سفید جمع شده و به یک دسته گل مست کننده ، احساسی و جادویی تبدیل شده است. پایه قلب گل را با زعفران برجسته می کند ، آن را با شکر متبلور به خوبی شیرین می کند و با انبوهی از سرو و عنبر سفید ترکیب می کند. برای لمس زیبا و تازه ، خزه بلوط اضافه شده است.

عطر ساز: کلمنت گاوری

نت های آغازین: شکوفه سیب ، تمشک ، پوست پرتقال
نت های میانی: یاس شکوفه شب ، شکوفه پرتقال ، ماگنولیا ، فریزیای سفید
نت های پایه: زعفران ، شکر متبلور ، کهربا سفید ، چوب درخت سرو ، خزه

الموندو
نت سدر در عطرسازی، بین قدرت و ظرافت

اوسکار د لا رنتا نایت در بطری های آبی به رنگ نیمه شب ،پوشیده شده از گلبرگ های گل به میزان ۱۰۰ میلی لیتر ادو پرفیوم با قیمت حدود ۸۶ یورو در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *