دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا ۲۰۲۰

معرفی عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا ۲۰۲۰

برند گس، عطر ستونی جدید با نام گس بلا ویتا، برای خانم ها ارائه می دهد. این تازگی به عنوان رایحه ای شیک و مجلل برای یک دختر جذاب گس اعلام شده است. این مفهوم شامل بازگشت به ریشه های حدس است – احساسات جنوب کالیفرنیا و مدیترانه. “این عطر مانند یک عارضه آدرنالین طراحی شده و به طور همزمان اعتماد به نفس ، ظرافت ، احساسات و زنانگی را القا می کند.”

عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا، یک ترکیب میوه ای و گیاهی است که برای تأکید بر “جذابیت شخصیت” کسانی که آن را می پوشند ساخته شده است. با نت های زنده و تازه لیمو ایتالیایی ، توت سیاه آبدار و گیلاس سیاه باز می شود. قلب گل سفید مخملی از گل یاس ، توبرز و ارکیده وانیل ساخته شده است. ترکیبی گرم از عنبر چوب ، تونکا ، پرالین و مشک پایه شیرین عطر را ایجاد می کند.

Bella Vita Guess for women 1 - معرفی عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا 2020

Bella Vita Guess for women

عطر ادکلن زنانه گس بلا ویتا ۲۰۲۰

عطر ادکلن گس بلا ویتا- Guess Bella Vita عطری است شیرین میوه ای گلی . این عطر در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. عطر ادکلن گس بلا ویتا- Guess Bella Vita عطری است زنانه و شیک.

  • نت بالا: لیمو ایتالیایی ، توت سیاه ، گیلاس سیاه
  • نت میانه: یاسمن ، توبروز ، ارکیده وانیل
  • نتپایه: کهربا ، لوبیای تونکا ، پرالین ، مشک

عطر ادکلن گس بلا ویتا ۲۰۲۰ ، صورت ادوپرفیوم ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری در دسترس است. مدل روسی جولیا لوگاچوا و مدل ایتالیایی ، دی جی و هنرمند موسیقی آندره دامانته در این کمپین تبلیغاتی به کارگردانی استفانو لاری حضور دارند.

الموندو
عطر زنانه راجر و گالت فلور دی فیگویه

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *