دانستنی های عطر

عطر و ادکلن زنانه گس بلا ویتا روزا

عطر و ادکلن زنانه گس بلا ویتا روزا

Bella Vita Rosa Guess for women

عطرهای جدید

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

بلا ویتا روزا شخصیت بازیگوش و بی خیال زن GUESS را جشن می گیرد. این دومین Bella Vita در خط عطر Guess است، درست بعد از ستون، Bella Vita، که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و با ترکیب میوه ای لذیذ آن مشخص می شود.

Bella Vita Rosa Guess for women 1 - عطر و ادکلن زنانه گس بلا ویتا روزا

گابریلا چلاریو، عطرساز، توضیح می‌دهد: «بلا ویتا روزا را خلق کردم تا وجود شادی‌بخش زن GUESS را جشن بگیرم، توانایی او برای دیدن زندگی به رنگ صورتی، که تمام چیزهای زیبا و مثبت در این دنیا را برجسته می‌کند».

Bella Vita Rosa که با سادگی ساخته شده است از نت های ظریف و لذیذ تشکیل شده است. این عطر با رایحه‌های تازه و میوه‌ای لیموی ایتالیایی، انگور فرنگی آبدار و به شربتی می‌درخشد. شادی آن در قلب گلی سرسبز و عجیب و غریب از یاس، شکوفه ماگنولیا، سرو و زنبق دره بیان می شود. چوب های خامه ای و مخملی مسیر زنانه فراموش نشدنی را مشخص می کنند.

نت آغازی: لیمو ایتالیایی، توت سیاه، به

نت میانی: یاس، شکوفه ماگنولیا، سرو، زنبق دره

رایحه پایه: گل زنبق، خزه، چوب صندل، مشک

Bella Vita Rosa Guess for women 2 - عطر و ادکلن زنانه گس بلا ویتا روزا

عطر زنانه Bella Vita Rosa در یک فلاکس مشابه با اولین نسخه Bella Vita وارد می شود. این برند توضیح می‌دهد: «میراث مد این برند الهام‌بخش طراحی بلا ویتا است. بطری و قاب آن دارای مدالیون نمادین گل صد تومانی GUESS در رنگ رزگلد باشکوه است. شیشه شفاف رنگ زنانه عطر را نشان می‌دهد، در حالی که درپوش مجلل عطر گرانبهایی را به آن اضافه می‌کند. جزئیات.”

الموندو
عطر ادکلن زنانه مونتاله كريزي اين لاو

این عطر در ۳۰ میلی‌لیتر، ۵۰ میلی‌لیتر و ۱۰۰ میلی‌لیتر Eaux de Toilette موجود است. این عطر همچنین به صورت اسپری مسافرتی ۱۵ میلی‌لیتری و به صورت اسپری ۲۵۰ میلی‌لیتری بادی میست عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *