دانستنی های عطر

معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک فور من ۲۰۲۰

معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک ۲۰۲۰

مجموعه عطرهای Bentley For Men توسط بنتلی، تحت لیسانس گروه لالیک در سال ۲۰۱۳ با نام تجاری Bentley For Men راه اندازی شد. تا به امروز شش نسخه از جمله آخرین عطر خوشبو و معطر بنتلی سیلور- نقره ایی برای مردان،  تولید شده است.

عطر بنتلی مردانه و عطر ادکلن بنتلی اینتنس اولین عطرهای معرفی شده در سال ۲۰۱۳ هستند و پس از آن عطر ادکلن بنتلی ابسولوت و  عطر ادکلن بنتلی آزور در سال ۲۰۱۴ ارائه شده است.

Bentley For Men Silverlake 1 - معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک فور من 2020

عطر بنتلی مردانه سیلور لیک ۲۰۲۰

ادکلن بنتلی مردانه سیلور ۲۰۲۰ ، از طراوت طبیعی و نت های یخی تهیه شده توسط نعناع فلفلی همراه با عصاره لیمو پشتیبانی می کند ، که توسط انعطاف پذیری و درخشان فلفل صورتی و برگ های بنفشه پشتیبانی می شود و جلوه زیبایی دارد. در قلب این عطر اسطوخودوس قرار دارد ، که یک اثر خامه ای و آرام بخش را ارائه می دهد ، که توسط مشک سفید و چوب عنبر در پایه تقویت می شود.

Bentley For Men Silverlake 4 - معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک فور من 2020

همانطور که توسط مارک بیان شده است ، ایجاد سیلور لایک،  از با کیفیت ترین مواد اولیه تشکیل شده از لایه های مختلف طراوت معطر ، برای به تصویر کشیدن چشم انداز کوهستان و کاوشگر انسان است. این عطر به اندازه احساس رانندگی در جاده های کوهستانی ، در بین قله های پوشیده از برف ، جنگل های سوزنی برگ و دریاچه های کاملاً شفاف ، نشاط آور است.

 

Bentley For Men Silverlake 2 - معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک فور من 2020عطر بنتلی مردانه سیلور لیک  ۲۰۲۰

نت برتر: جوهر لیمو ، نعناع هندی

الموندو
عطر ادکلن مردانه کنزو جانگل هوم

نت های میانی: اسطوخودوس ، فلفل صورتی ، برگ بنفشه

نت های اساسی: کهربا ، مشک سفید

 

بطری عطر همان نمونه های قبلی خود باقی مانده است ، این بار با پایان فلزی ، به مقدار ۱۰۰ میلی لیتر ادو پرفیوم با قیمت ۸۹ یورو به بازار عرضه شده است.

Bentley For Men Silverlake 3 - معرفی عطر ادکلن مردانه بنتلی سیلور لیک فور من 2020

 عطر بنتلی سیلور لیک فور من ۲۰۲۰ از نگاه کارشناسان الموندو

(دریاچه نقراه ای) نامی برازنده برای ادو پرفیوم جدید بنتلی می باشد که در سال ۲۰۲۰ میلادی طراحی و تولید کرده است. عطر بنتلی سیلورلیک فور من یک محصول کاملا خاص و پرجنب جوش بوده، مناسب فصول گرم سال هدفگذاری شده است و بیانگر انرژی بی حد و حصر موجود در طبیعت می باشد.

مناسب برای: استفاده روزانه

 

 

 

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *