دانستنی های عطر

مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

در میان طرفداران عطر ، بنتلی یکی از بهترین مارک ها در مورد عطرهای ساخته شده توسط سازندگان خودرو است. کیفیت اکثر نسخه های بنتلی غیرقابل انکار است. و اکنون ، مجموعه ای کاملاً جدید از عطرهای بنتلی وجود دارد. منحصر به فرد تر ، لوکس تر ، گران تر نیز این خط فراتر از بنتلی است ، تازگی که اکنون سه عطر جدید برای ما به ارمغان آورده است.

عطرهای بنتلی مجموعه ای از عطرهای منحصر به فرد را برای خانم ها و آقایان تولید و معرفی می کند، عطرهای بنتلی بسیار پیچیده تر از آن هستند که صرفا با سه سفر مختلف تمامی خصوصیات آنها به منحصه ظهور گذارده شود. این مجموعه مقاصد مختلفی را برای رسیدن به اهداف متفاوت و کارآمد دنبال می کند. در این سفرها بیشتر هویت مربوط به نوع “بنتلی موتورز” شناخته و معرفی شدند.

عطر ادکلن مشترک بنتلی وایلد وتیور

عطر ادکلن مشترک بنتلی مجستیک کشمیر

عطر ادکلن مشترک بنتلی اگزوتیک ماسک

تمرکز بر روی مواد و بوهای تجربه شده در سفر به مقصد عجیب و غریب است.

Bentley Launches a New Collection Bentley Beyond 1 - مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

فراتر از بنتلی

سفر یکی از ارکان برند بنتلی است. والتر اوون بنتلی زمانی گفته است که سفر “یکی از آرزوهای اساسی انسان است”. این سه عطر جدید خاطرات بویایی را که می توان هنگام بازگشت از سفر عجیب و غریب به طبیعت و فرهنگ به خانه آورد ، تداعی می کند. این عطرها با ترکیب سه زن جوان عطرساز – جولی ماسه ، ماتیلد بیاژویی و سیدونی لانوسور – سه کشور آکاپولکو ، گوا و جاوا را تداعی می کند.

الموندو
نت هاي عطر پاریس ایبری چرم

اولین توقف در این تور جهانی مکزیک است. آکاپولکو محیطی برای اگزوتیک ماسک است ، ترکیبی با امضای ماتیلد بیجاوی. “صخره های طلایی گیج کننده. یک خلیج عمیق آبی. مناظر دیدنی یک تفریحگاه افسانه ای مکزیک در کنار اقیانوس آرام ، با زرق و برق ستاره های هالیوود. در مشک عجیب و غریب ، عنصر اصلی ستاره دانه تونکا است ، دانه ای که از آمریکای مرکزی و جنوبی می آید ، غنی از تفاوت های ظریف در بادام و تنباکو. تونکا می آید در آغوش مشک قوی در یک ساخت ساده ، اما پر از جزئیات پیچیده شده است.

Majestic Cashmere Bentley for women and men - مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

Majestic Cashmere Bentley for women and men 100ML

ایستگاه دوم در این سفر هند است. گوا ، به عبارت دقیق تر. گوا ، با نفوذ هندو ، پرتغالی و عثمانی خود ، مقصدی سفر برای بوهمیان شیک شد ، و بنابراین جولی ماسه تصمیم گرفت این قلمرو را نه با ترکیب معمول شرقی ، بلکه در عوض با برخی از توافق های انتزاعی ، عمدتا چوب های ترمه ، احتمالاً همان گفته می شود که این مولکول ترمه است: یک مشک چوبی مدرن با رگه های معدنی. او به این کار اوریس مطلق و برجسته اضافه کرد. اما جالب ترین قسمت افزودن وتیور بوربن ، پاچولی و بخور است ، ترکیبی که واقعاً هندوستان را مجذوب خود می کند. لوبیای تنکا ، مشک و رزینوئید لبدانوم رایحه را با نت های عمیق و گرم تقویت می کنند.

Exotic Musk Bentley for women and men - مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

این تور با بنتلی در اندونزی نیز متوقف می شود. جاوا مقصدی است ، جایی که یک وتیور شگفت انگیز از آنجا می آید و در میان جنگل های بارانی شاداب ، مزارع برنج و آتشفشان های دودزا رشد می کند. بنتلی وایلد وتیور غنای این گیاه و به ویژه ریشه های آن را به نمایش می گذارد ، که با رایحه مرکبات از ترنج و فلفل تقویت می شود ، در حالی که وربنا به رنگ های سبز رنگ اضافه می کند. توس و عنبرود ترکیب را به پایان می رسانند ، که سایدونی لانسیسر برخی از نت های معدنی زیبا را به آن افزود.

الموندو
عطر جدید آرشميد اونيريكو

Wild Vetiver Bentley for women and men - مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

پرچم جلوه ای با شکوه که با طراحان بنتلی موتورز ساخته شده است ، از چراغ های جلو شیشه ای کریستالی برش خورده اتومبیل کانتیننتال جی تی الهام گرفته است. ثبات بطری سنگین ۴۰۰ گرمی توسط پایه شیشه ای ضخیم تضمین می شود. آرم افسانه ای “پرواز بی” بر روی شانه های فلزی نقره ای بطری حک شده است.

Bentley Launches a New Collection Bentley Beyond 2 - مجموعه عطرهای جدید برند بنتلی

مجموعه Beyond Bentley در حال حاضر در بطری های ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۸۰ یورو موجود است.

منبع: بیانیه مطبوعاتی بنتلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *