دانستنی های عطر

معرفی ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم بیبی کت کلکتور

برای فصل تعطیلات زمستانی سال ۲۰۲۰ ، ایو سن لوران نسخه های کلکسیونی از بهترین عطرهای خود را در بطری های تزئین شده با چاپ حیوانات ، همراه با مجموعه های مختلف هدایا و یک مجموعه آرایشی به نام Dress Me تهیه کرد. عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم ببی کت ، متعلق به این مجموعه است و در یک بطری لاکی مشکی با رنگ چاپی حیوانات قرمز روشن (با رنگ صورتی آب میوه ای که از وسط بطری براق دیده می شود) موجود است.

عطر ادکلن زنانه ایو سن لورن بلک اپیوم بیبی کت کلکتور

Black Opium Christmas Collector Yves Saint Laurent for women

Black Opium Christmas Collector Yves Saint Laurent for women 2 - معرفی ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم بیبی کت کلکتور

گزارش ها حاکی از آن است که این نسخه از کالکشن ها نمایانگر زنی با اعتماد به نفس و جسور است که روح جدید برند ایو سن لورن را مجسم می کند. “. عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم ببی کت ، یک زنانه جذاب و در عین حال بی پروا را بیان می کند. همیشه به دنبال تجربه های جدید ، هیچ چیز مانع او نمی شود … وقتی انرژی الکتریکی قهوه سیاه با زنانگی قاطعانه گل های سفید مطابقت دارد. تضاد پر جنب و جوش ، حسی و اعتیاد آور نور و تاریک “

Black Opium Christmas Collector

ترکیب رایحه . عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم ببی کت، برای این نسخه بدون تغییر است . شرقی نت هایی از فلفل صورتی ، شکوفه پرتقال و گلابی را در دهانه ترکیب می کند. قهوه ، یاسمن ، بادام و شیرین بیان در قلب ، با پایه وانیل ، پاچولی ، سدر و ترمه عطر را گرد می کند. سفیر عطر و کمپین تبلیغاتی زوئه کراویتز است. نسخه عطر ادکلن ایو سن لورن بلک اپیوم بیبی کت کلکتور، به صورت ادو پرفیوم ۵۰ میلی لیتری در دسترس است.

الموندو
عطر ادکلن جیوانچی جنتلمن اینتنس 2021

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *