دانستنی های عطر

عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن

عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن ۲۰۲۲

Black Opium Illicit Green Yves Saint Laurent for women

ایو سن لورن نسخه جدیدی از عطر بلک اپیوم را در اوایل سال ۲۰۲۲ روانه بازار کرد – یک عطر با نام Black Opium Illicit Green. در حال حاضر هنوز در این مجموعه موجود است تریاک اصلی Black 2014، Black Opium Neon از سال ۲۰۱۹ و Black Opium Extreme از سال ۲۰۲۱.

Black Opium Illicit Green Yves Saint Laurent for women - عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورنعطر جدید یک کوکتل انرژی زا و بدون الکل است که در آن شدت قهوه با آب میوه های ماندارین و انجیر مخلوط می شود. ناتالی لرسون، عطرساز، مقداری از “اعتیاد گوشتی، خمیری و هوس انگیز” را به نسخه اصلی اضافه کرد. این عطر با همکاری بارمن پاریسی و متخصص میکسولوژی، Margot Lecarpentier ساخته شده است. تند و میوه ای است و به طور قابل توجهی تازه تر از اصل است.

Black Opium Illicit Green Yves Saint Laurent for women 2 - عطر بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن

ماندارین سبز با طراوت آبدار و تند، آکورد کافه نوآر، امضای این خط عطر را بالا می برد. انجیر در تمام جنبه هایش با نت های سبز و مخملی پوشانده شده است. تریاک سیاه غیرقانونی سبز متعهد به آینده است: جوهر ماندارین سبز از ایتالیا و وانیل بوربون از ماداگاسکار از منابع پایدار می آید.

عطر زنانه بلک اوپیوم الیسیت گرین ایو سن لورن

رویه: گلابی، نارنگی سبز، برگ انجیر

قلب: شکوفه پرتقال، یاس، انجیر

پایه: قهوه، پاتچولی، وانیل بوربون

ادکلن بلک اوپیوم الیسیت گرین با ترکیبات قوی، تاثیرگذار و اغواگر به شما احساس خوبی میدهد. این عطر زنانه از گل ها و میوه های خوشمزه استفاده می کند. این ادوپرفیوم با خلاقیت بالا و بسیار باکیفیت ساخته شد تا شما را به دنیایی تازه ببرد. در ابتدا روایح ماندارین در ترکیب با قهوه بینی شما را نوازش می کنند. کمی بعد به قلب این عطز جذاب می رسیم. قلبی تپنده و بسیار گیرا! در قلب این عطر نت های گلدار و انجیر حضور دارند. پس از مدتی هم بوی انجیر فضای شما را پر می کند. این عطر زنانه ماندگاری بالایی خواهد داشت. ادکلن ایو سن لورن بلک اوپیوم الیسیت گرین زنانه ادو پرفیوم را در فصول بهار و زمستان شب ها استفاده کنید و لذت ببرید!

الموندو
عطر جرجیو آرمانی پرایو چایپر پانتلریا

Yves Saint Laurent Black Opium Illicit Green به صورت ادو پرفیوم ۳۰ و ۷۵ میلی لیتری موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *