دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

همه هوس تنوع می کنند. لذت بردن از کل مرنگ یا پیراشکی در تمام زندگی غیرممکن است. همچنین نمی توان سال به سال مدام به همان ملودی گوش داد یا یک کتاب را خواند. همین مورد برای رایحه ها نیز صدق می کند – حتی اگر فقط شربت های شرقی را دوست دارید ، دیر یا زود سعی می کنید چند رایحه تازه و تمیز را در کمد لباس عطر خود بگنجانید. دوستداران عطرهای پرنعمت در برهه ای از زمان ، در قفسه های عطر امروز چیز خوبی پیدا می کنند. طرفداران برند کرید و برند زرجف با عطر ارزان قیمت با کیفیت عالی روبرو می شوند.

Blue Blood Richard for women and men 1 - عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

من سعی می کنم عطرها را بدون تعصب درمان کنم ، اما با این وجود ، مانند بقیه ، من تنظیمات خاص خودم را دارم. من رایحه های پرنعمت ، چرم ، وتیور ، عود ، نرگس و نرولی را دوست دارم – اما هر رایحه جدیدی برای من مانند یک جعبه تعجب آور است. یک تعجب دلپذیر با رایحه جدید بلو بلد از عطر ادکلن ناشناخته ریچارد میسون د پارفوم (به من) ارائه شد. عرضه جدید آنها در سال ۲۰۲۰. به من بگویید از عطری به نام بلو بلد چه انتظاری دارید؟ اشراف ظاهری ، صاحب خود را به دیگران برتری می دهد؟ تغییر دیگری در عطر ادکلن دیویدوف کول واتر ؟ یا رایحه ای تازه از طراوت آبزی یا اوزونیک؟

Blue Blood Richard for women and men 5 - عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

Blue Blood Richard for women and men

مهم نیست که چه چیزی به ذهنم خطور می کند ، همه انتظارات من را فریب می دهد ، زیرا بلو بلد با روند پوست گرفتن یک گریپ فروت آبدار بزرگ ، با یک لیوان آب گریپ فروت سرد در کنار آن ، باز می شود.

الموندو
معرفی عطر زنانه مای دینستی پرنسس 2020

رایحه مرکبات درخشان از همه جهات پاشیده می شود ، و آب همراه با روغن ضروری پوست گریپ فروت از طریق انگشتان من جریان می یابد. اما این بربریت دلپذیر خیلی طول نمی کشد – به زودی ، پس از حدود پنج دقیقه ، یک آهسته سفید نرم از سوسن ، سوسن و عنبیه شروع به همراهی می کند و سرانجام جای مرکبات آبدار را می گیرد. احتمالاً هدف آن این است که صبحانه ای را با آب مرکبات تازه فشرده شده درست روی تخت سفید و سفید برفی درست کند. در ابتدا فکر کردم بوی قهوه برای یک تصویر کامل صبحانه از بین رفته است. یک نوشیدنی گرم و گرم با بوی سوخته و خوش طعم. اما نه ، یادداشت قهوه تمام سفیدی و طراوت را از بین می برد – بگذارید گریپ فروت یا پوملو بدون هیچ گونه قهوه و نان شیرین باقی بماند. بیایید فرض کنیم صبح به جای قهوه ، صبحانه با چای اولانگ شروع شد.

Blue Blood Richard for women and men 4 - عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

Blue Blood Richard for women and men

سفیدی گلهای تازه بلو برد – شفاف ، شفاف و نشاط آور – یادآور چندین عطر مدرن است. در صورت تمایل ، می توانید نشانه ای از قلب معدنی-شمعدانی تری د هرمس ، که آنها در اینجا تصمیم گرفتند نرم تر ، زنانه تر و گلدارتر شود ، پیدا کنید. احتمالاً نزدیکتر به نیلوفرهای دره.

علاوه بر این ، این رایحه تمیز و سفید به تدریج به بوی مجلات براق افتتاح شده برای اولین بار ، یا کتاب های جدید چاپ شده روی کاغذ ضخیم خوب تبدیل می شود – انبوهی از کهربا و چوب که از پیپر پشن می شناسیم ، به علاوه طنین گلهای ظریف گل نوارهای معطر مخفی شده در مجلات ، آنهایی که جدیدترین عطرهای زنانه را تبلیغ می کنند.

الموندو
باسیلیکای سنت ماریا نولا و بازدید اولیه

بوی آن بدون شک دلپذیر است ، اما کاملاً قابل تشخیص نیست – دقیقاً مثل این که چگونه بدون مالیدن مچ دست خود روی نوار باز ، نمی توانید بفهمید چه نوع گل ، چه عطر یا کدام علامت تجاری است. صبحانه به راحتی به یک ورق زدن آرام و تنبل تبدیل می شود و می توانید برخی از مجلات جدید زنان را در رختخواب ورق بزنید. همانطور که قبلاً گفته می شد “کار با اسناد”.

Blue Blood Richard for women and men 3 - عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

بلو بلد همچنین حداقل “یک زن و شوهر” شامل “مولکولهای” از مجموعه مولکولهای اسنتریک است – آنها در خاک خیز قابل تشخیص هستند. با این حال ، این هیچ چیز عادی نیست – آمبروکسان و-یا ایزو د سوپر در بیشتر عطرهای مدرن ، اگر نه همه آنها ، وجود دارد. اما کهربا اکستریم در اینجا وجه جدیدی از کهربا را نشان می دهد – خشک ، چوبی و کاغذی ، تمیز و بسیار ماندگار (بوی عطر نه یک روز ، نه دو روز بلکه پنج روز دیگر در دست من زنده مانده است!)

عطر بلو بلد ریچارد برادر گمشده و پیدا شده عطر تیری موگلر کولوژن است: هر دو مرکبات ، استریل و از نظر کیهانی تمیز هستند ، فقط یکی از آنها برای تمیز کردن مشک از گلهای نرولی و صابون می آید ، و دیگری به عنبر خنثی می رود از گریپ فروت و کتاب های جدید . در یک تابستان گرم هر دو جایگزین نخواهند شد.

تا آنجا که من می دانم ، ریچارد میسون  در حال آماده سازی برای راه اندازی دو عطر جدید دیگر ، درتی مانگو و عطر گرین ویروس، در مارس ۲۰۲۱ است و من واقعاً شیفته این موضوع هستم.

الموندو
عطر جوسی کوچر ویوا لا جویسی له بابلی

عطر ادکلن زنانه و مردانه بلو بلد ریچارد

Blue Blood Richard for women and men

نت های برتر: نت های گریپ فروت و آبزیان ؛

نت های میانی: زنبق و امبرگ ؛

نت های پایه: آمبرگ و چوب صندل.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *