دانستنی های عطر

خداحافظی با عطر ادکلن بولگاری بی ال وی

دو سال گذشته در روسیه ، آنها آخرین سهام عطر ادکلن بولگاری بی ال وی مردانه را که ۲۰ سال پیش منتشر شد ، می فروشند. همین اتفاق در همه دنیا رخ می دهد: بطری های آبی شناخته شده به فروشگاه های تخفیف و سایت های اینترنتی منتقل شده اند. اگر عاشقانه عطر را دوست دارید ، به شما توصیه می کنم درنگ نکنید و آن را بخرید. در وب سایت رسمی بولگاری ، تنها پس از اصلاح پساب ریختنی موجود است و به نظر من ، این نشانه از بین رفتن رایحه است. این بررسی رایحه عطر ادکلن بولگاری بی ال وی مردانه را می توان به عنوان خداحافظی از عطر آلبرتو موریلاس تعبیر کرد.

بیایید خداحافظی از این عطر را از زبان رسمی وب سایت بولگاری شروع کنیم: عطری از تضادهای غیر منتظره و هماهنگی شگفت انگیز ، مردانه و با جسارت اغوا بولگاری بی ال وی هوم افتر شیو لوشن اسپلش در یک طراحی ساده و چشمگیر مدرن ارائه شده است.

رایحه تند و چوبی به نظر من به عنوان یک وارث جوان برای خانواده ای که سالهاست در دستشویی زندگی می کنند ، ظاهر می شود. عطر ادکلن بولگاری بی ال وی توسط یک جفت لوازم بهداشتی پرورش یافته است: یک پودر شل به سبک قدیمی که هنوز هم زمان کلاه گیس ها را به یاد می آورد و یک پس از اصلاح چوب صندل شیرین ، از نوادگان یک خانواده قدیمی از شیشه های بعد از استعمار کلاسیک. علاوه بر این ، یک شیشه پودر تالک مادربزرگ و دو پدربزرگ – یک بقایای کیک صابونی گران قیمت و پودر دندان – در این تربیت شرکت کردند.

الموندو
نت‌های دودی در عطر

BLV Pour Homme Bvlgari Is Leaving 1 - خداحافظی با عطر ادکلن بولگاری بی ال وی

بنابراین ، عطر ادکلن بولگاری بی ال وی  با روحیه متواضع ، پاکیزگی و بهداشت به سبک قدیمی تربیت شده است و تمام خصوصیات پودری ، تند و چوبی خانواده اش را به همراه دارد. خوشبو کننده و رایحه های مردانه مدرن مطمئناً او را در فروشگاه مورد تمسخر قرار می دهند. عطر ادکلن بولگاری بی ال وی نرم و خوش لباس فقط در عوض با خجالت لبخند زد.

ادویه سرد هل و توت درخت عرعر با زنجبیل تازه و گل آراسته شفاف با چوب صندل گرم و مشک به وجود می آید که حال و هوای کامل را ایجاد می کند. طراوت و ادویه مرکباتی زنجبیل برای غلبه بر احساس تمیز و صابونی ناشی از بار گل های سفید برفی به شکل سوسن های دره و بنفشه کافی نبود. و سپس عطر ادکلن بولگاری بی ال وی تصمیم گرفت سیگار را در جیب خود حمل کند ، فقط به خاطر بوی ترش تنباکو ، که مطابقت خوبی برای شیرینی چوب صندل داشت. (احتمالاً ژست جاسوسی شده توسط رویابین ورساچه است.) اما پایه هنوز هم ظریف باقی مانده است: پایه چوب صندل مشکی با رنگ گل شفاف شبیه رایحه لوازم آرایشی زنانه بود.

“اشکالی ندارد ، تصمیم گرفته شده است. همه به قهرمانان جنگجوی بیرحمانه عادت ندارند. کسی باید اغواگرهای ملایم باشد یا پدران تراشیده و محتاط.” اینجاست که همه تردیدهای عطر ادکلن بولگاری بی ال وی متوقف شد. پس از آن ، آن زندگی کامل خود را برای مدت ۲۰ سال در همان حمام (و در بسیاری دیگر) زندگی کرد ، معمولاً در کنار عطر ژان پل گوتیر (گوتیه) له میل ، که باعث لذت مردان و زنان می شود. در دفاتر و خرما نیز بسیار محبوب شد.

الموندو
عطر دیور میس دیور بلومینگ بوکه بابی لیمیند ادیشن

عطر ادکلن بولگاری بی ال وی هنوز هم با غلظت ادو تویلت در برخی از فروشگاه های اینترنتی و حراجی های موجود در بطری های ۳۰ ، ۵۰ و ۱۰۰ میلی لیتری و قیمت های ۴۰ تا ۹۰ دلار آمریکا موجود است. اگر عاشق چای ماسالای هندی همراه با شیر و ادویه هستید ، شخصیت نرم این عطر را دوست خواهید داشت.

BLV Pour Homme Bvlgari Is Leaving 2 - خداحافظی با عطر ادکلن بولگاری بی ال وی

BLV Pour Homme Bvlgari for men

عطر ادکلن مردانه بولگاری بی ال وی

عطر ادکلن بولگاری بی ال وی مردانه-Bvlgari BLV Pour Homme،عطری است که با حالتی نیمه شاداب و تند و تیز آغاز شده و به رایحه ای تلخ و چوبی و در عین حال شیرین و پودری ختم میشود. بطری BVL بسیار ساده و مردانه طراحی شده است. روی بطری، نام BVL با رنگ سفید دیده می‌شود. مایع درون بطری به رنگ آبی بوده و نشان‌دهنده‌ی حال و هوای با طراوت آن است. در و گردن بطری با رنگ نقره‌ای و درخشانشان جلوه‌ی خوبی به ترکیب کلی این شیشه اضافه می‌کنند.

رایحه ابتدایی عطر با بوی نیمه شاداب و کمی تلخ حاصل از ترکیب مرکبات و رایحه زنجبیل شروع میشود. ترنج حسی شاداب و ترش و شیرین و کمی تلخ به شروع عطر میدهد و زنجبیل نیز با عطر مخصوصش حسی تند و فلفلی و کمی خاکی به ترنج میبخشد. در ادامه رایحه عطر شیرین و تلخ و چوبی شده و با اضافه شدن رایحه ملایمی از گلها حسی پودری و جذاب ایجاد میشود.

نت اولیه : زنجبیل , هل
نت میانی : گل تنباکوی سفید , سرو , تنباکو
نت پایه : چوب صندل سفید , مشک , سدر

عطر ادکلن بولگاری بی ال وی مردانه جذاب و گمراه کننده، این عطر مردانه در عین تضادی که در آن است در کمال هماهنگی مخلوط شده است. این عطر عطری ادویه ای، چوبی و تازه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *