دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه بادی باربری

ده سال پیش ، برند باربری مجموعه عطرهای خود را با نام بادی بربری فرگرنس راه اندازی کرد که به یک رایحه ای کلاسیک تبدیل شده است . در این مدت ، هفت نسخه مختلف و نسخه های محدود به بازار عرضه شد – با این حال ، تمام به روزرسانی ها قبل از سال ۲۰۱۳ اتفاق افتاد. تا سال ۲۰۲۱ ، تنها دو گزینه در وب سایت رسمی باقی مانده است – باربری بادی ادوپرفیوم و باربری بادی تندر .

نسخه ادوتویلت در سال ۲۰۱۲ به عنوان یک نوع رایحه تابستانی سبک تر و سبزتر ظاهر شد – و در سال ۲۰۱۷ متوقف شد. شاید انتظارات را برآورده نکرد.
در یک زمان ، مجموعه بادی باربری به منظور محصور کردن حساسیت جدید باربری انتخاب شده بود. جزء بصری این احساسات توسط مدل رزی هانتینگتون-ویتلی در یک سنگر بژ باربری به تصویر کشیده شده است ، که می توانید آن را در فیلم زیر ببینید.

Body Burberry for women 2 - عطر ادکلن زنانه بادی باربری

ماریو تستینو یک کمپین تبلیغاتی را به سبک تام فورد – عطر ، بدن برهنه و کت باربری – شلیک کرد. ترکیب رایحه کل مجموعه بادی باربری توسط میشل آلمیراک اختراع شده است – و ما برای این واقعیت به وی مدیون هستیم که این عطر به سبک لوازم آرایشی برهنه ساخته شده . به نظر می رسد رایحه در آن وجود دارد ، اما آنقدر سبک و ظریف است که کاملاً زودگذر است. زمینه شفاف و روشن – طراوت و لطافت ، هوایی ، جذابیت آرام ، نشان دهنده جوانی ابدی این رایحه است.

بادی ادوتویلت باربری یک ترکیب شفاف و میوه ای – گلدار با پایه ای گرم و پودری و مشکی از گالاکسولید ، کشمیر و وانیل است.
در نقش گل ها ، گل رز گرم که قبلاً ذکر شد با بنفشه پودری (که قبل از آن یک فریزیای شبنم تازه کننده وارد می شود) جای خود را به قسمت میوه ای بسیار مهمی می دهد ، که با یک آکورد، مضمون هلویی بازی می شود. این احساس پوستی گرم و ابریشمی زنانه را ایجاد می کند ، دقیقاً مانند میتسوکو گرلن کلاسیک ، اما با انعقاد رایحه ی هدیون ایزو ای سوپر لولون گلکسولید – و نزدیک تر به رایحه ترسور د لنکوم .
بادی ادوتویلت یک ترکیب بسیار ماندگار است ، البته روشن نیست.
در عرض چند ساعت ، عطر باید چندین مرحله از توسعه را سپری کند – طراوت شفاف با سبزی کمی تلخ ، تفاله میوه شیرین ، درخشش نرم و پودری از گل ، سیلی گرم و مشکی با لمس تیز پاچولی.

الموندو
عطر دولچه گابانا د اونلی وان ادو پرفیوم اینتنس

بوی زمینه ای شفاف بادی ادوتویلت را می توان با رایحه مواد آرایشی زنانه اشتباه گرفت – خصوصاً در اواسط توسعه.
وقتی اکورد چای سبز سیب هنوز از گشنیز سبز تلخ جدا نشده است ، یک گل رز نرم و شفاف برای کمک به پوست گرم هلوهای رسیده می آید. به نظر من ، گل رز ، گل میخک و زنبق کاملاً به رایحه قدیمی پودرها یا رژ لب نمی رسد – کاملا ظریف و زنانه است – اما منشأ آرایشی و بهداشتی مدرن در این عطر بدیهی است. علاوه بر DNA آرایشی ، چیزی غیر طبیعی یا مصنوعی در آن وجود دارد – یا اسپری مو ، یا بوی پلاستیک از یک وسیله جدید – اما دافعه نیست – خنثی و حتی دلپذیر است.

من نمی توانم بادی ادوتویلت باربری را عطری منحصر به فرد ، متمایز یا بسیار خاص بنامم – اما رایحه ای متنوع برای هر فصل و هر موقعیتی است. غیر قابل توصیف و خنثی است – هر آنچه در مورد آن گفته می شود دلپذیر و زنانه است. اما بطری کریستالی جادویی آن ، که متناسب با هر کیف دستی است ، بهترین بطری باربری است و التماس می کند که آن را در دست بگیرند. شاید به همین دلیل است که توسط کاربران عادی که به طور همزمان در جستجوی دو یا سه عطر هستند ، مورد ستایش قرار می گیرد ، در حالی که عطاری ها با صدها رایحه خاص در مجموعه های خود این عطر را دوست ندارند.ادو تویلت بادی را هنوز هم می توانید در سهام عطر و حراج های آنلاین پیدا کنید ، بسیار ارزان قیمت است (۳۵-۵۵ دلار آمریکا) و اگراین ادو تویلت عطر مورد علاقه شماست ، اکنون زمان تهیه آن است.

Body Burberry for women 3 - عطر ادکلن زنانه بادی باربری

عطر ادکلن  زنانه بادی باربری

این محصول از برند باربری انگلستان در سبتامبر ۲۰۱۱ در بیش از ۱۵۰ کشور جهان در معتبرترین فروشگاه های این کشورها عرضه و رونمایی شد. ترکیبی رویایی و کاملا احساساتی اینبار همگان را براین داشت تا با تست این عطر خود را یکی از اعضای خانواده بزرگ باربری بدانند. بوربری بادی زنانه عطری است گلی و نیمه شیرین که ته بویی میوه ای نیز دارد.  رایحه عطر با بوی نیمه شیرین، کمی گرم و کمی میوه ای گل رز شروع میشود. حسی تند و تیز و فلفلی نیز در کنار این ترکیب گلی و کمی میوه ای وجود دارد که خیلی سریع آرام میگیرد و البته تا انتها حس خواهد شد. با گذر زمان عطر کمی شیرینتر شده و همزمان رایحه میوه ای محو میشود و در کنار رز رایحه گلهای دیگری نیز اضافه میشوند که حالتی پودری و جذاب به عطر میبخشد و رایحه گل رز را در پشت خود پنهان میسازند. پخش بو و ماندگاری این عطر نسبتا بالاست و قابلیت استفاده در تمام فصول به استثنای روزهای گرم تابستان را دارد.
نت های برتر: سیب سبز ، افسنطین و هلو؛
نت های میانی: گل رز ، چای و چوب صندل ؛
نت های پایه: مشک ، چوب کشمیر ، وانیل و آمبرگریس

الموندو
تاریخچه عطار و عطر اجدادی

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *