دانستنی های عطر

معرفی عطر جدید بویز بلیز اینتنس از برند نیکلای پارفومر کرییت

برای اولین بار ، نیکلای پارفومر کرییت ، عطر جدیدی را نشان می دهد که فقط در بوتیک های خود در پاریس و لندن موجود است. بلیز که به طور رسمی با نام هندوراس انگلیس شناخته می شود ، بهشت ​​کوچکی است که در آمریکای مرکزی ، در چهارراه هند غربی و آمریکای لاتین واقع شده است. این کشور با دریای کارائیب و یک جنگل سرسبز غربی به دارد ، دارای حیات وحش بسیار خیره کننده و گیاهان شگفت انگیزی است که در آن می توانید چوب گرانبهای گویاک را پیدا کنید که از آن عصاره می توان استخراج کرد. توسط عطاری ها بسیار مشهور است و به لطف وجه صاف ، پایدار و عمیق آن به عنوان نقطه ملاقات بین نت های میانی و نت های پایه استفاده می شود.

Bois Bélize Intense by Nicolaï Parfumeur Createur 3 - معرفی عطر جدید بویز بلیز اینتنس از برند نیکلای پارفومر کرییت

بلیز از پاتریشیا دو نیکولای در ایجاد Bois Bélize ، یک ادو پرفیوم میوه ای چوبی که حاوی جوهر چوب گایاک و همچنین برگ های جفت مطلق است ، الهام گرفت. عطر بویز بلیز ایتینس، یک چای دودی است که در مجموعه ای از رایحه های چوبی گرانبها پیچیده شده است: گایاک ، پچولی و وتیور. با شروع ترنج ، چوب گایاک ، همراه با برگهای جفت ، یک نت تلخ و شیرین عجیب و غریب ایجاد می کند. لمس ظریف گل رز ، که با هل ، میخک و خزه بلوط مطابقت دارد ، وجهی کاملاً تند به آن می بخشد.

Bois Bélize Intense by Nicolaï Parfumeur Createur 4 - معرفی عطر جدید بویز بلیز اینتنس از برند نیکلای پارفومر کرییت

Nicolaï Parfumeur Creative Bois Bélize Intense

عطر ادکلن مردانه و زنانه، نیکلای پارفومر کرییت بویز بلیز اینتنس، در حجم های ، ۳۰ و ۱۰۰ میلی لیتری است که به ترتیب ۵۵ و ۱۶۳ پوند قیمت دارند.

الموندو
آشنایی با اصطلاحات عطر و ادکلن

Bois Bélize Intense by Nicolaï Parfumeur Createur 1 - معرفی عطر جدید بویز بلیز اینتنس از برند نیکلای پارفومر کرییتمنبع: بیانیه مطبوعاتی خلاقانه Nicolaï Parfumeu.

مترجم: زهرا حکیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *