دانستنی های عطر

عطر بویس د اورنج بای کونده پرفیوم

بازار برزیل یکی از بازارهای مناسب برای رشد است ، با چندین طراح ، سازنده مستقل و مارک های جذاب که مشتاق کشف زمینه غنی فرهنگی ، محیط سرسبز و آب و هوای گرم آن هستند. آیا دوست ندارید سامبا باشید؟

کونده پرفیوم یک عطر از برزیل است که در سال ۲۰۱۷ تاسیس شده و قبلاً با رایحه هایی مانند عمبر بیژ ، تاباک داور ، کولون بلو ، چیپر کلیر ، جاردین جاون ، کویر ورت و بویس تاسیس شده و در حجم ادوپرفیوم موجود است. از کودکی ، فابیو کانده علاقه شدیدی به رایحه ها داشت. در حدود ۵ سالگی ، در حالی که عطرهای والدینش را آزمایش می کرد ، علائم عشق به عطر را نشان می داد. با گذشت سال ها ، او دارای یک مجموعه شد. در سال ۲۰۱۰ ، او وبلاگ پرفیومیستیکو را راه اندازی کرد ، و نام خود را به عنوان یک بررسی کننده عطر ایجاد کرد. وی در پی دستیابی به عطر عالی ، کونده پرفیوم را تاسیس کرد.

Bois dOrange Condé Parfum for women and men 3 - عطر بويس د اورنج باي كونده پرفيوم

کلبه های ساحلی عجیب و غریب در کنار ساحل و آبهای گرمسیری

آخرین راه اندازی آنها ، بویس داورنج ، با توجه به شعار این برند ، از غنای طبیعی پرتقال و جنگل ، کیمیاگری طبیعت ، بیزار است.

این شرکت چند کلمه در مورد چگونگی بروز آخرین عطر را ارائه می دهد: “الهام بخش ایجاد بویس داورنج از تجربه عطر ساز فابیو کونده حاصل شد. ایده آوردن رنگ نارنجی با چوب در ابتدای پاییز این است که راهی برای آشتی دادن طراوت میوه های پرتقال با جنگل ها و وجوه طبیعی آنها ، مانند تصاویر معروف آن فصل است.”

الموندو
عطر زنانه جوسي كوتور ايتس ساني هاني

بویس د´اورنج دسته ای از اسپرسیدیا (به عنوان مثال مرکبات) را در وتر باز ، مانند نارنگی ، پرتقال ، آهک ، پرتقال تلخ و ترنج جمع می کند. بدنه این عطر کمی تند ، اما هنوز تازه ، با ریواس ، دانه های کوچک ، ترخون ، الیمی و فلفل صورتی متمایل شده است ، که ما را به پایه چوبی جنگل های نجیب مانند وتیور ، گایاکوود ، سرو و مشک سفید هدایت می کند.

Bois dOrange Condé Parfum for women and men 1 - عطر بويس د اورنج باي كونده پرفيومBois d’Orange by Condé Parfum

کلاژ کونده پرفیوم بویس د اورنج

نت های آغازین: نارنگی ، پرتقال ، آهک ، پرتقال تلخ و ترنج
نت های میانی: ریواس ، پیت گرین ، ترخون ، المی و فلفل صورتی
نت های پایه: وتیور ، چوب گایاک ، چوب درخت سرو ، و مشک سفید

عطر جدید ، بویس داورنج ، در یک بطری مربعی نارنجی شیشه ای مات با کلاه طلایی رنگ وجود دارد. این ماده با غلظت ادوپرفیوم در حجم ۵۰ میلی لیتر در وب سایت رسمی موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *