دانستنی های عطر

عطر مردانه نائوتون اند ویلسون بون ویور

نائوتون اند ویلسون:بون ویور

نوشته میگل ماتسون

دن ناتون ، که به دلیل بررسی عطرهایش با نام مستر اسملی ١٩٧٧ ، در کانال یوتیوب ،بیشتر مورد توجه قرار گرفته است به تازگی عطر دوم خود را با نام تجاری ، نائوتون اند ویلسون منتشر کرده است. بعد از جذابیت گراویتاس مردانه سنتی که قبلاً آن را بررسی کردیم ، اکنون بون ویور با طراحی عطرساز بریتانیایی جان استفن به ما ارائه شده است .

با پیروی از دی ان ای نائوتون اند ویلسون ، و با الهام از تاریخ عطر سازی مردانه قرن ۲۰ ، بون ویور به عنوان یک رایحه مرکباتی تازه ظاهر می شود و پس از یک دوره پیش فروش ، سرانجام این خانه، توزیع و حمل و نقل خود را آغاز کرده است. ، بنابراین اکنون برای خرید در دسترس است.نائوتون اند ویلسون بون ویور عطری است که لذت بردن از ظرافت های خوب زندگی را جشن می گیرد. این رایحه مرکبات / چایپرا یک جوی زنده را ترشح می کند ، که باعث تحریک و الهام بخشیدن به مصرف کننده می شود .

Bon Viveur Naughton Wilson for men 2 - عطر مردانه نائوتون اند ويلسون بون ويور

توافق مرکبات پر جنب و جوش با گیاهان و ادویه ها برای یک اثر بازکننده و نشاط آور.در قلب ترکیب ، یک پیچ و تاب از جین انگلیسی به عنوان نماد کشور ما از این انتشار است. نت های لوکس پایه از جمله وتیور واقعی هائیتی و چوب سدر ترد ، از پالایش و ظرافتی که در همه آفرینش های ما وجود خواهد داشت “، حفظ میکنند . همانطور که دن ناتون توصیف کرده است. بون ویور عطر و بویی تازه و مناسب برای همه موارد و فصول سال ، ایجاد شده است.

الموندو
تفاوت بین EDC، EDT، EDP و عطر

Bon Viveur Naughton & Wilson for men

عطر مردانه نائوتون اند ویلسون بون ویور

نت های بالایی: آهک ، لیمو ، پرتقال ، ماندارین ، خلیج ، ریحان ، بادرنجبویه

نت های میانی: جین انگلیسی ، میخک ، فلفل ، هندوانه

نت های پایه: سرو ، پاچولی ، اوکموس ، هائیتی وتیور

بون ویور از طریق وب سایت رسمی نائوتون اند ویلسون در یک بطری ۱۰۰ میلی لیتری با قیمت ۱۱۰ پوند در دسترس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *