دانستنی های عطر

عطری با نت لیمویی آتلیه کولون لیمون ایسلند

بازآفرینی بی عیب مرکبات در عطرسازی – مهم نیست تفریحی که بیش از ۲۰ دقیقه روی پوست باقی بماند – کار کوچکی نیست. هنوز هم برند آتلیه به دلیل رایحه های زنده مرکبات که از دوزهای بالای مواد طبیعی استفاده می کنند ، در صحنه عطر و طعم معروف شده است.

بیشتر وزوزهای این خانه مراکز آنلاین را در حدود دو بازدید دریافت می کند: پرتقال خونی که به نظر می رسد یک سطل کنسانتره آب پرتقال فلوریدیان به آرامی تبخیر می شود تا اینکه فقط یک شیره شیرین و ظریف باقی مانده است. و کلمنتین کالیفرنیا ، در ابتدا آبدار ، به معجونی باهوش ادکلن محو می شود که با خشک شدن پوست آن را به زیبایی از بین می برد.

Lemon Island Atelier Cologne for women and men 2 - عطری با نت لیمویی آتلیه کولون لیمون ایسلند

معرفی عطر ادکلن آتلیه کلن لیمون ایسلند ۲۰۲۰

اما جدیدترین جزیره آتلیه ، جزیره لیمو ، عطری نیست که بطور جادویی بوی یک اسم سیتریک را با واقع گرایی معمولی خانه به پوست بپیوندد. در کمال تعجب ، آنها با این رویکرد رویکرد امپرسیونیستی بیشتری داشته اند.

نت های اصلی: لیمو از رودریگز ، یاسمن از هند ، وانیل از ماداگاسکار.

بیایید با لیمو هم نام شروع کنیم. یادداشت در اینجا نه شیرین است و نه ارزشمند است ، زیرا از تکرارهای زیادی که به ساییدگی کف تمیز یا آب نبات بیات متکی است ، دوری می کند. این لیمو علفی ترین است. مانند یوزو ، اما با یک پیچش ظریف و آلدئیدی پوست لیمو.

این برند می گوید جزیره لیمو با لیمو از رودریگز ، یک جزیره آتشفشانی کوچک در اقیانوس هند ایجاد شده است و آنها اولین خانه ای هستند که از این مواد به عنوان عطر استفاده می کنند. من مطلقا هیچ نقطه مرجعی برای بوی چنین گونه ای لیمو مبهم ندارم ، بنابراین باید حرف آنها را قبول کنم.

الموندو
عطرهای كريستين لوبوتين لوبي اينتنس ورد

مسلماً ، نت های دیگر بیش از حد حواسم را پرت کرده بود تا بتوانم دهانه مرکبات خانه را تشخیص دهم.

Lemon Island Atelier Cologne for women and men - عطری با نت لیمویی آتلیه کولون لیمون ایسلند

استفاده از جزایر لیمو از سالیسیلاتها – بسیار نزدیک به مصرف بیش از حد – احتمالاً به معنای ایجاد ارتباط با خورشید است ، زیرا خانواده مواد اغلب در توافق ساحلی ، لوسیون ضد آفتاب و “خورشیدی” استفاده می شوند. فقط کافی است به صفحه “عطرهای حاوی نت های خورشیدی” نگاهی بیندازید تا درک کنید: شما عطرهایی مانند عطر ادکلن هالیستر ویو مردانه ، عطر سیزن آوون و حتی ورودی های با ظاهری آشکارتر مانند عطر و ادکلن نیوآ  سان را پیدا خواهید کرد.

من مطمئن نیستم که این عطر را با مفهوم آفتاب مرتبط کنم ، اما با احترام از بوی روغن برنزه شدن جلوگیری می کند. جزیره لیمو آنقدر انرژی ندارد که بتواند وسایل بازی را در شن و ماسه بازی کند و یا آتشفشان های هاوایی را پیاده روی کند.

بیشتر بوی “نشاط” دارد. به طور خاص ، احساس آزادی طلبی لذت شخصی که فرد وقتی یک فعالیت روزانه خود را در تعطیلات به پایان رسانده و اکنون یک شب کامل را به دلخواه خود انجام می دهد ، احساس می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *