دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه هوگو باس اِلیو ۲۰۲۱

هوگو بوس پس از اولین پخش چوبی و ادویه ای در غلظت عطر ، باس الایو هوگو باس در سال ۲۰۲۰ ارائه شد ، نسخه جدید عطر ادکلن زنانه هوگو باس اِلیو را در مارس ۲۰۲۱ عرضه می کند. سایه های خامه ای چوب ، کاملاً توصیف روحیه خوش بینی زن ، گرما و لبخندهای او.

ادوتویلت زنانه

ادوتویلت زنانه هوگو باس اِلیو

Boss Alive Eau de Toilette Hugo Boss for women 2 - عطر ادکلن زنانه هوگو باس اِلیو 2021

ترکیب رایحه با نتهای زنده و مرکب از مرکبات و میوه ها باز می شود – اینها گلهایی را که نقش اصلی آنها در ایجاد آنها است ، روشن می کنند. سیب های آبدار ، نارنگی های درخشان و لیموها با میشلیا یوننانسیس مگنولیا ترکیب می شوند که رایحه خود را ایجاد می کند و با قلب گل یاسمین سامباک ، گل رز داماسکنا و مریم گلی مخلوط می شود. روی پایه ای گرم از چوب صندل ، سرو و خزه لنگر انداخته شده است. عطرهای جدیدترین عطر مری سالمگنه و هونورین بلنک هستند.

Boss Alive Eau de Toilette Hugo Boss for women 3 - عطر ادکلن زنانه هوگو باس اِلیو 2021

Boss Alive Eau de Toilette Hugo Boss for women

عطاری ها: ماری سالاما ، هونورین بلان

یادداشت های آغازین: سیب ، نارنج نارنگی ، لیمو ، میشلیا یوننانسسیس ماگنولیا

نت های میانی: یاسمن سامباک ، گل رز داماسکنا ، مریم گلی

نت های پایه: چوب صندل ، چوب درخت سرو ، خزه

چهره تبلیغاتی آفرینش جدید اما رابرتز بازیگر است ، در حالی که بطری بدون تغییر و با شکلی معماری ، توسط جواهرساز آملی ریچ طراحی شده است. برای ادو تویلت سایه های ملایم تری نسبت به بطری پارفوم با لبه و درپوش گل رز روشن انتخاب شده است ، در حالی که رایحه مایع نیز به آرامی صورتی است. ادوتویلت زنانه هوگو باس اِلیو از مارس ۲۰۲۱ به صورت ۵۰ و ۸۰ میلی لیتر در دسترس است.

الموندو
عطر زنانه کالوین کلین ایفوریا اینتنس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *