دانستنی های عطر

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس الایو

عطر ادکلن زنانه هوگو بوس الایو – جدیدترین عطر از مجموعه Hugo Boss Alive

توسط ساندرا رایچویچ پتروویچ

ادو پرفیوم Boss Alive در سال ۲۰۲۰ تحت لیسانس Coty برای خط عطر هوگو باس عرضه شد و ترکیبی فوق العاده گرم و چوبی ایجاد شده توسط عطرساز Annick Menardo را ارائه می دهد. این ترکیب راحت، خامه‌ای، کمی میوه‌ای و شیرین و تند برای جشن گرفتن شادی غوطه‌ور شدن در لحظه ساخته شده است. “رایحه زنانه جدید الهام گرفته از زنانی که حرکات جسورانه انجام می دهند، ALIVE با زنانگی اعتیاد آور، مغناطیس و قدرت تعریف می شود؛ ویژگی هایی که BOSS Woman هر روز از آنها استفاده می کند و تعریف خود از موفقیت را ایجاد می کند.”

پس از ستون Boss Alive، Eau de Toilette Boss Alive در سال ۲۰۲۱ ساخته شد که توسط Honorine Blanc و Marie Salamagne ساخته شده بود، در حالی که Hugo Boss و Coty برای امسال یک مسیر میوه ای-چوبی-رزینی را انتخاب کردند. کمی مشروب و شیرین تر از دو خلاقیت قبلی.

Boss Alive Intense Hugo Boss for women 1 - عطر ادکلن  زنانه هوگو بوس الایو

BOSS ALIVE INTENSE با همان فلاکون شکل قبلی خود، اکنون در رنگ قرمز برای تجلیل از رایحه تمشک و جنبه های میوه ای پررنگ رایحه وارد بازار می شود. “این رایحه ای قدرتمند است که بر اشتیاق شدید برای زندگی تأکید می کند و شجاعت زنان را در سراسر جهان تجلیل می کند، و همه را دعوت می کند تا از لحظاتی لذت ببرند که یک زن واقعاً زنده است و هر روز توسط روح ماجراجویی هدایت می شود. سرشار از شادی و لذت. اعتماد به نفس، BOSS ALIVE Intense عطری برای زنانی است که جرأت دارند با اشتیاق زندگی کنند. این عطر به شما یادآوری می کند که بهترین راه برای لذت بردن از زندگی این است که به غریزه خود اعتماد کنید و از چیزهای غیرقابل پیش بینی نترسید.”

الموندو
عطر زنانه کرید ویند فلاورز

“رایحه ای که شور و شوق زندگی پر جنب و جوش را تحریک می کند. عطر BOSS ALIVE Intense رایحه های تمشکی قوی دارد که ماندگاری آن شما را به ثبت هر لحظه و فرصت دعوت می کند. نت پایه چشمگیر و هیجان انگیز وتیور نشان دهنده اعتماد به نفس و حساسیت بنزوئین است. لبه جدیدی از جذابیت را نشان می دهد.”

Boss Alive Intense Hugo Boss for women 3 - عطر ادکلن  زنانه هوگو بوس الایو

نت آغازی: تمشک

نت میانی: خس خس

رایحه پایه: بنزوئین

Boss Alive Intense از اواخر فوریه ۲۰۲۲ به عنوان یک ادو پرفیوم ۳۰، ۵۰ و ۸۰ میلی لیتری در دسترس خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *